Похожие препараты

240.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Інгарон ліофілізат
Інструкція


Форма випуску

Ліофілізат для приготування розчину для підшкірного та внутрішньом'язового введення


Упаковка

5 флаконів

Фармакологічна дія

Фармакотерапевтична група

Імуномодулюючий засіб.

Код АТХ [ LO 3 AB 03]

Фармакологічні властивості

ІНГАРОН® – рекомбінантний інтерферон гама людини, складається зі 144 амінокислотних залишків (а. о.), позбавлений перших трьох а. о. Cys - Tyr - Cys , замінених на Met . Молекулярна маса 16,9 кДа. Отриманий мікробіологічним синтезом у рекомбінантному штамі Escherichia coli та очищений колонковою хроматографією. Питома противірусна активність на клітинах (фібробласти людини), інфікованих вірусом везикулярного стоматиту, становить 2 10 7 ОД на мг білка. Інтерферон гама (імунний інтерферон) є найважливішим протизапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD 4   Th 1 клітини та CD 8 цитотоксичні супресорні клітини.

Рецептори до інтерферону гамма мають макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити. Активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їхню мікробоцидність, цитотоксичність, продукцію ними цитокінів, супероксидних і нітрооксидних радикалів (тим самим викликаючи загибель внутрішньоклітинних паразитів). Інтерферон гама блокує реплікацію вірусних ДНК та РНК, синтез вірусних білків та складання зрілих вірусних частинок. При цьому викликає цитотоксичну дію на інфіковані віруси клітини.

Інгібує В-клітинну відповідь на інтерлейкін-4, пригнічує продукцію IgE та експресію СВ23-антигену. Є індуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок аутореактивним клонам. Скасовує   супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію та генерацію лімфокін активованих кілерів. Активує продукцію білків гострої фази запалення, посилює експресію генів C2 та C4 компонентів .   системи комплементу .

На відміну від інших інтерферонів підвищує експресію антигенів ГКГС як I -го так і II -го класів на різних клітинах, причому індукує експресію цих молекул навіть на клітинах, які не експресують їх конститутивно. Тим самим підвищується ефективність презентації антигенів та здатність їх розпізнавання Т-лімфоцитами.

Інтерферон гама блокує синтез β – TGF , відповідального за розвиток фіброзу легень та печінки.

Показання

Профілактика та лікування (у складі комплексної терапії) грипу. Профілактика та лікування (у складі комплексної терапії) грипу H 5 N 1 та H 1 N 1 .

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість інтерферону гамма чи будь-якого іншого компонента препарату. Вагітність. Дитячий вік (менше 7 років).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано під час вагітності.

склад

Активні речовини:

Інтерферон гама -100 000 МО (5,5 ± 0,5).

Допоміжні речовини:

маніт

Опис

Препарат є пухкою або пористою масою білого кольору, гігроскопічний.

Спосіб застосування та дози

Інтраназально. Вміст флакона розчиняють у 5 мл води для ін'єкцій.

При перших ознаках захворювання на грип, ГРВІ по 2 краплі в кожен носовий хід після туалету носових ходів 5 разів на день протягом 5 - 7 днів.

Для профілактики ГРВІ та грипу при контакті з хворим та/або при переохолодженні

2 – 3 краплі в кожну ніздрю через день за 30 хвилин до сніданку протягом 10 днів.

У разі потреби профілактичні курси повторюють. При одноразовому контакті достатньо одного закапування.

Після закапування рекомендується помасажувати пальцями крила носа протягом кількох хвилин для рівномірного розподілу препарату в носовій порожнині.

Побічні дії

Чи не зазначено.


Умови зберігання

У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25 ° С.

Розчин препарату зберігати не більше 10 днів у холодильнику (не заморожувати).

Термін придатності

2 роки.

Для опису препарату
Назва Інгарон
Діюча речовина Інтерферон гама людський рекомбінантний
Фармакологічна група Інтерферон. Імуномодулюючий препарат із противірусною дією
Форма випуску Ліофілізат для приготування розчину для підшкірного та внутрішньом'язового введення
Код ATX L03AB03
Показання для лікування лікування хронічного вірусного гепатиту С, хронічного вірусного гепатиту В, ВІЛ/СНІД інфекції та туберкульозу легень у комплексній терапії; профілактика інфекційних ускладнень у хворих з хронічною гранулематозною хворобою; лікування онкологічних захворювань у комплексній терапії як імуномодулятор. в комбінації з хіміотерапією; лікування генітальної герпесвірусної інфекції та оперізувального лишаю (Herpes zoster) в монотерапії; лікування урогенітального хламідіозу в комплексній терапії; лікування хронічного простатиту в комплексній терапії; лікування аногенітальних бородавок.

Ще не було питань.