Похожие препараты

1 207.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Інгарон 100000МЕ

Інструкція

Опис

Інгарон - ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового та підшкірного введення. Препарат є пухкою або пористою масою білого кольору. Гігроскопічний.

Фармакологічні властивості

Інтерферон гамма (імунний інтерферон) є найважливішим прозапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4 Th1 клітини та CD8 цитотоксичні супресорні клітини. Рецептори до інтерферону гама мають макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити. Інтерферон гама: активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їх мікробоцидність, цитотоксичність, продукцію цитокінів, супероксидних і нітрооксидних радикалів, тим самим викликаючи загибель внутрішньоклітинних паразитів, інгібує В-клітинну відповідь, інтерлейкін-4, пригнічує продукцію IdE3 є індуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок аутореактивним клонам, скасовує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію та генерацію лімфокін активованих кілерів, активує продукцію білків гострої фази запалення, підсилює на відміну від інших інтерферонів підвищує експресію антигенів ГКГС як І-го так і ІІ-го класів на різних клітинах, причому індукує експресію цих молекул навіть на тих клітинах, які не експресують їх конститутивно. Тим самим підвищується ефективність презентації антигенів і здатність їх розпізнавання Т-лімфоцитами, блокує реплікацію вірусних ДНК і РНК, синтез вірусних білків і складання зрілих вірусних частинок, надає цитотоксичну дію на вірус-інфіковані клітини, блокує синтез β-TGF, відповідальних за та печінки.

Показання до застосування

Лікування хронічного вірусного гепатиту С, хронічного вірусного гепатиту В, ВІЛ/СНІД інфекції та туберкульозу легень у комплексній терапії. Профілактика інфекційних ускладнень у хворих на хронічну гранулематозну хворобу. Лікування онкологічних захворювань у комплексній терапії як імуномодулятор, у тому числі в комбінації з хіміотерапією. Лікування генітальної герпесвірусної інфекції та оперізувального лишаю (herpes zoster) у монотерапії. Лікування урогенітального хламідіозу у комплексній терапії. Лікування хронічного простатиту у комплексній терапії. Лікування аногенітальних бородавок (вірус папіломи людини) та запобігання рецидиву захворювання.

Спосіб застосування та дози

Введення препарату внутрішньом'язово чи підшкірно. Вміст флакона розчиняють у 1-2 мл води для ін'єкцій. Дозу препарату встановлюють індивідуально. Для лікування хворих на хронічний вірусний гепатит В, хронічний вірусний гепатит С, а також ВІЛ/СНІД інфекцією та туберкульозом легень середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу щодня або через день. Курс лікування становить від 1 до 6 місяців, за потреби через 1-2 місяці курс лікування повторюють. Для профілактики інфекційних ускладнень у хворих на хронічну гранулематозну хворобу зазвичай середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу щодня або через день. На курс 5-15 ін'єкцій, за необхідності курс продовжують чи повторюють через 10-14 днів. Для лікування онкологічних захворювань середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на день через день. Для лікування генітальної герпесвірусної інфекції, що оперізує лишаю (herpes zoster) та урогенітального хламідіозу середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на день підшкірно, через день. Курс лікування становить 5 ін'єкцій. Для лікування хронічного простатиту добова доза становить 100 000 МО або 500 000 МО. Вводиться 1 раз на день підшкірно, через день. Курс лікування становить 10 ін'єкцій. Для лікування аногенітальних бородавок добова доза становить 100 000 МО. Вводиться 1 раз на добу підшкірно після проведеної кріодеструкції через день. Курс лікування становить 5 ін'єкцій.Для опису препарату
Назва Інгарон
Діюча речовина Інтерферон гама
Фармакологічна група Інтерферон. Імуномодулюючий препарат із противірусною дією
Форма випуску Ліофілізат
Код ATX L03AB03
Показання для лікування Лікування хронічного вірусного гепатиту С, хронічного вірусного гепатиту В, ВІЛ/СНІД інфекції та туберкульозу легень у комплексній терапії. Профілактика інфекційних ускладнень у хворих на хронічну гранулематозну хворобу. Лікування онкологічних захворювань у комплексній терапії як імуномодулятор, у тому числі в комбінації з хіміотерапією. Лікування генітальної герпесвірусної інфекції та оперізувального лишаю (herpes zoster) у монотерапії. Лікування урогенітального хламідіозу у комплексній терапії. Лікування хронічного простатиту у комплексній терапії. Лікування аногенітальних бородавок (вірус папіломи людини) та запобігання рецидиву захворювання.

Ще не було питань.