Похожие препараты

242.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Колібактерин сухої ампули, 3 дози

  • Діюча речовина: Кишкові палички

Інструкція

Форма випуску

Ліофілізат для приготування розчину для прийому внутрішньо

Упаковка

10 шт.

Фармакологічна дія

Колібактерин сухий пригнічує багато хвороботворних бактерій, які викликають кишкові захворювання, і відновлює нормальну мікрофлору кишечника.

Показання

  • дисбактеріоз різної етіології (у т.ч. на фоні променевої цитотоксичної терапії; після прийому протимікробних препаратів або кортикостероїдів; на фоні стресу та перебування в екстремальних умовах);
  • гостра інфекційна діарея;
  • діарея на тлі хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання

Гіперчутливість.

склад

ліофільно висушена в середовищі культивування з додаванням цукрозо-желатозо-желатинового середовища мікробна маса живих бактерій кишкової палички М17

Спосіб застосування та дози

Всередину, в суміші з водою (50-100 мл), натуральними соками, відварами овочів та фруктів, компотом та ін рідкими продуктами, за 30 хв до або через 1.5 год після їди.

Дорослим при гострій діареї – по 10-15 доз (2-3 десертні ложки) кожні 3 години протягом 1-2 днів, потім по 5-10 доз (1-2 десертні ложки) 3 рази на добу. протягом 3-5 днів. При хронічній діареї, дисбактеріозі, коліті після опромінення, хронічному ентероколіті, порушення функції шлунково-кишкового тракту (надмірне газоутворення, кишкові болі), хронічному гепатиті - по 5 доз (1 дес.ложці) 3 рази на день протягом 1-3 міс; при порушенні обміну речовин, зниженні імунітету після антибіотикотерапії - по 5 доз (1 дес.ложці) 2-3 рази на день протягом 1-3 міс.

Для профілактики в осередках інфекції, а також на початкових стадіях захворювань, при стресі, перебування в екстремальних умовах - по 5 доз (1 десертної ложки) 3 рази на добу. протягом усього інкубаційного періоду та ще протягом 2-3 днів. В індивідуальних випадках можливе збільшення дозування.

Дітям: до 1 року – 1-1.5 дози (від кількох крапель до 1/2 чайної ложки) по 2-3 рази на добу до одужання; 1-3 років – 1/4 дози для дорослих; 6-10 років – 1/2 дози для дорослих; з 11 років – доза для дорослих.

За наявності у пацієнта вираженої алергічної реакції прийом починають з невеликої кількості – по 1-1.5 дози (1-ї чайної ложки) 1 раз на добу та за відсутності алергічних реакцій дозу поступово збільшують. У поодиноких випадках застосування препарату в перші дні може посилити газоутворення та обумовлені цим кишкові болі. У цьому випадку препарат рекомендується вводити за допомогою мікроклізми, а через 1-2 тижні переходять на пероральний прийом, починаючи з 1-1.5 дози (по 1 чайній ложці) 1 раз на добу з подальшим поступовим збільшенням.

Побічні дії

У перші дні прийому при захворюваннях тонкого відділу кишечника – метеоризм та кишкові болі.

Умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 10°С.

Термін придатності

1 рік.

Для опису препарату
Назва Колібактерин сухий
Діюча речовина Кишкові палички
Фармакологічна група Препарат, що регулює рівновагу кишкової мікрофлори (пробіотик)
Форма випуску Ліофілізат
Код ATX A07FA
Показання для лікування дисбактеріоз різної етіології (в т.ч. на тлі променевої цитотоксичної терапії; після прийому протимікробних препаратів або кортикостероїдів; на тлі стресу та перебування в екстремальних умовах); гостра інфекційна діарея; діарея на тлі хронічних захворювань органів ШКТ.

Ще не було питань.

Мітки: Колібактерин сухий 3 дози №10