Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Колибактерин сухой 5доз №10
  • Артикул:
    sku-3827
380.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Колібактерин сухий


Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка
Ліофілізат для приготування розчину для прийому внутрішньо 1 доза 1 фл. (5 доз)
кишкові палички 10 млрд. 50 млрд.


Фармакологічна дія

Має антагонізм щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, включаючи шигели, сальмонели, протей, стафілококи, клебсієли та ін. види, і, тим самим, нормалізує мікрофлору кишечника.

Механізм дії полягає у придушенні життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, конкурентному витісненні умовно-патогенних та ін. нефізіологічних бактерій; нормалізації імунологічних процесів за рахунок посилення синтезу імуноглобулінів, лізоциму, інтерферону, активації макрофагів та ін; продукування комплексу ферментів (протеази, амілази, ліпази, целюлази та ін), що покращують травлення; синтезу вітамінів групи В (B 1 , B 6 , B 12 та ін) і амінокислот; зв'язування, знешкодження та виведення з організму токсичних продуктів життєдіяльності гнильних та ін. бактерій, продуктів неповного обміну, що забезпечує протиалергічну дію; покращення всмоктування макро- та мікроелементів, у т.ч. заліза, кальцію та фосфору.

Показання

дисбактеріоз різної етіології (в т.ч. на фоні променевої цитотоксичної терапії; після прийому протимікробних препаратів або кортикостероїдів; на фоні стресу та перебування в екстремальних умовах);

- Гостра інфекційна діарея;

- діарея на тлі хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

Режим дозування

Всередину, в суміші з водою (50-100 мл), натуральними соками, відварами овочів та фруктів, компотом та ін рідкими продуктами, за 30 хв до або через 1.5 год після їди.

Дорослим при гострій діареї - по 10-15 доз (2-3 десертні ложки) кожні 3 години протягом 1-2 днів, потім по 5-10 доз (1-2 десертні ложки) 3 рази на добу протягом 3-5 днів. . При хронічній діареї, дисбактеріозі, коліті після опромінення, хронічному ентероколіті, порушення функції шлунково-кишкового тракту (надмірне газоутворення, кишкові болі), хронічному гепатиті - по 5 доз (1 дес.ложці) 3 рази на день протягом 1-3 міс; при порушенні обміну речовин, зниженні імунітету після антибіотикотерапії - по 5 доз (1 дес.ложці) 2-3 рази на день протягом 1-3 міс.

Для профілактики в осередках інфекції, а також на початкових стадіях захворювань, при стресі, перебування в екстремальних умовах - по 5 доз (1 десертної ложки) 3 рази на добу протягом всього інкубаційного періоду і ще протягом 2-3 днів. В індивідуальних випадках можливе збільшення дозування.

Дітям: до 1 року - 1-1.5 дози (від кількох крапель до 1/2 чайної ложки) по 2-3 рази на добу до одужання; 1-3 років – 1/4 дози для дорослих; 6-10 років – 1/2 дози для дорослих; з 11 років – доза для дорослих.

За наявності у пацієнта вираженої алергічної реакції прийом починають з невеликої кількості - по 1-1.5 дози (1-ї чайної ложки) 1 раз на добу та за відсутності алергічних реакцій дозу поступово збільшують. У поодиноких випадках застосування препарату в перші дні може посилити газоутворення та обумовлені цим кишкові болі. У цьому випадку препарат рекомендується вводити за допомогою мікроклізми, а через 1-2 тижні переходять на пероральний прийом, починаючи з 1-1.5 дози (по 1 чайної ложки) 1 раз на добу з подальшим поступовим її збільшенням.

Побічна дія

У перші дні прийому при захворюваннях тонкого відділу кишечника – метеоризм та кишкові болі.

Протипоказання до застосування

- Гіперчутливість.

Застосування у дітей

Застосування можливе згідно з режимом дозування.

Для опису препарату
Назва Колібактерин сухий
Діюча речовина Кишкові палички
Фармакологічна група Засоби, що нормалізують мікрофлору кишечника
Форма випуску Ліофілізат
Код ATX A07FA
Показання для лікування Дисбактеріоз, розлади кишечника, спричинені зміною режиму харчування та якісного складу їжі; хронічний коліт; профілактика та лікування розладів кишечника, спричинених хіміо- та/або радіотерапією.

Ще не було питань.

Мітки: Колібактерин сухий 5 доз №10