Похожие препараты

439.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Куріозін

Діюча речовина:
Цинку гіалуронат (Zinc hyaluronate)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Розчин для зовнішнього застосування безбарвний або пофарбований, прозорий, в'язкий.

1 мл 1 фл.
цинку гіалуронат* 2.05 мг 20.5 мг

* Отриманий за прописом: натрію гіалуронат - 20 мг, цинку хлорид - 10.5 мг.

допоміжні речовини: калію сорбат, сорбітол, вода д/і.


Фармакологічна дія

Цинку гіалуронат поєднує ранозагоювальну та стимулюючу дії цинку та гіалуронової кислоти. Основний компонент препарату Куріозін , гіалуронова кислота, є найважливішим компонентом шкіри та сполучної тканини, що забезпечує цілісність її структури, еластичність та регенерацію після пошкоджень. Гіалуронова кислота є одним з найбільш біологічно сумісних матеріалів для обробки ран.

Цинку гіалуронат формує позаклітинний матрикс, який прискорює грануляцію, ангіогенез та епітелізацію, внаслідок чого збільшується синтез та накопичення колагенових волокон. Завдяки антимікробним властивостям цинк перешкоджає розвитку інфекції. Як антиоксидант, він також перешкоджає пошкодженню клітинного і позаклітинного матриксу вільними радикалами, зменшуючи їх негативну дію на регенерацію тканин.

Цинка гіалуронат прискорює загоєння пошкодженої шкіри первинним або вторинним натягом, створюючи особливе мікросередовище в пошкодженій ділянці в результаті утримання і доставки води, діючи як механічний і протимікробний бар'єр і формуючи біосумісний молекулярний захисний шар, що призводить до ослаблення болю в області ран. . Гідратований шар з гіалуронату цинку формує щільну молекулярну мережу, що діє як в'язкоеластичний молекулярний фільтр і запобігає проникненню мікроорганізмів із зовнішнього середовища (повітряно-краплинним та контактним шляхом). Таким чином, препарат є свого роду гідратованою протимікробною пов'язкою, що зберігає пошкоджену шкіру у зволоженому стані, що є основною метою ведення пошкоджень шкіри.

Загоєння може супроводжуватися ослабленням рубцювання (ембріональні рани гояться без рубцювання внаслідок надзвичайно високого вмісту гіалуронової кислоти) з відновленням пошкодженої шкіри до практично здорового стану та виду.

Фармакокінетика

При місцевому застосуванні практично не всмоктується, у плазмі визначається незначна кількість гіалуронової кислоти.

Показання

- У складі комплексної терапії для місцевого лікування погано гояться, інфікованих ран, виразок гомілки, пролежнів, свищів, а також для прискорення нормального загоєння ран.

Режим дозування

Зовнішньо. Розчин наносять 1 раз/сут на пошкоджені ділянки шкіри максимальної дозі 1 крапля/см 2 .

Після попереднього промивання рани поверхні фізіологічним розчином або при необхідності 3% розчином перекису водню слід нанести кілька крапель розчину Куріозин на марлеву серветку у кількості, необхідному для рівномірного зволоження всієї ранової поверхні максимальної дозі 1 крапля/см 2 . Покрити рану стерильною марлевою серветкою або бинтом, що не липне до ранової поверхні. На рани, що сильно мокнуть, розчин можна наносити 2 рази/сут. Тривалість терапії індивідуальна і залежить від форми та тяжкості захворювання.

Побічна дія

Наведені нижче побічні реакції наведені згідно з MedDRA відповідно до частоти виникнення: нечасто (≥0.01%, <1%); дуже рідко (<0.1%, включаючи окремі випадки).

З боку шкіри та підшкірних тканин: нечасто - почервоніння, поколювання в місці нанесення, відчуття печіння, місцевий біль; дуже рідко - надмірний розвиток грануляційної тканини, некроз у рані.

* Побічні реакції розвиваються на початку лікування, зазвичай легкі, минущі.

** зв'язок із препаратом Куріозін розчин не встановлено.

Інші: можливий розвиток алергічних реакцій. При нанесенні на суху шкіру може виникати відчуття стягування.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- Непереносимість білка м'яса птиці;

- Вагітність;

- Період грудного вигодовування.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Немає даних про застосування препарату при вагітності та в період лактації.

особливі вказівки

Перед першим застосуванням при лікуванні погано гояться, інфікованих ран, виразок гомілки, пролежнів, свищів рекомендується проконсультуватися з лікарем, який дасть рекомендації щодо комплексної терапії основного захворювання (застосування пов'язок, декомпресія в області пролежнів, контроль концентрації глюкози в сироватці крові, бор). .

Не викликає фотосенсибілізації, не забарвлює шкіру та білизну.

Наконечник флакона не повинен торкатися поверхні рани або будь-якої іншої поверхні. При нанесенні слід вживати заходів для запобігання мікробного забруднення або псування препарату.

Один флакон має використовуватися лише одним пацієнтом. Після кожного використання слід ретельно закривати флакон.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Не впливає на здатність керувати транспортними засобами та механізмами.

Передозування

Випадки передозування препарату Куріозін розчин не зареєстровано.

Лікарська взаємодія

Даних щодо взаємодії з іншими лікарськими препаратами немає.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 15°С до 30°С. Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.
Для опису препарату
Назва Куріозін
Діюча речовина Цинку гіалуронат
Фармакологічна група Антисептики та дезінфікуючі засоби, регенеранти та репаранти.
Форма випуску Розчин
Код ATX D10AX
Показання для лікування Місцева інфекція шкіри та підшкірної клітковини; Декубітальна виразка; Виразка нижньої кінцівки; Виразка шкіри трофічна; Свищ; Відкрита рана неуточненої ділянки тіла; Посттравматична ранова інфекція.

Ще не було питань.

Мітки: Куріозин р-р 10 мл