Похожие препараты

146.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Куріозін

Діюча речовина:
Цинку гіалуронат (Zinc hyaluronate)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Гель для зовнішнього застосування безбарвний або майже безбарвний, прозорий практично без запаху.

1 г 1 туба
цинку гіалуронат* 1.03 мг 15.4 мг

* Отриманий за прописом: натрію гіалуронат - 15 мг, цинку хлорид - 5 мг.

Допоміжні речовини: калію сорбат, гідроксид натрію, карбомер, вода д/і.


Фармакологічна дія

Цинку гіалуронат поєднує ранозагоювальну та стимулюючу дії цинку та гіалуронової кислоти. Основний компонент препарату Куріозін , гіалуронова кислота, є найважливішим компонентом шкіри та сполучної тканини, що забезпечує цілісність її структури, еластичність та регенерацію після пошкоджень. Гіалуронова кислота є одним з найбільш біологічно сумісних матеріалів для обробки ран.

Цинку гіалуронат формує позаклітинний матрикс, який прискорює грануляцію, ангіогенез та епітелізацію, внаслідок чого збільшується синтез та накопичення колагенових волокон. Завдяки антимікробним властивостям цинк перешкоджає розвитку інфекції. Як антиоксидант, він також перешкоджає пошкодженню клітинного і позаклітинного матриксу вільними радикалами, зменшуючи їх негативну дію на регенерацію тканин.

Цинка гіалуронат прискорює загоєння пошкодженої шкіри первинним або вторинним натягом, створюючи особливе мікросередовище в пошкодженій ділянці в результаті утримання і доставки води, діючи як механічний і протимікробний бар'єр і формуючи біосумісний молекулярний захисний шар, що призводить до ослаблення болю в області ран. . Гідратований шар з гіалуронату цинку формує щільну молекулярну мережу, що діє як в'язкоеластичний молекулярний фільтр і запобігає проникненню мікроорганізмів із зовнішнього середовища (повітряно-краплинним та контактним шляхом). Таким чином, препарат є свого роду гідратованою протимікробною пов'язкою, що зберігає пошкоджену шкіру у зволоженому стані, що є основною метою ведення пошкоджень шкіри.

Загоєння може супроводжуватися ослабленням рубцювання (ембріональні рани гояться без рубцювання внаслідок надзвичайно високого вмісту гіалуронової кислоти) з відновленням пошкодженої шкіри до практично здорового стану та виду.

Порівняно з гіалуронатом натрію, гіалуронат цинку має бактеріостатичну дію щодо багатьох бактерій. Зокрема, цинк пригнічує активність ліпази Propionibacterium acnes .

Вивільнення біологічно активних речовин у відповідь на діяльність бактерій Propionibacterium acnes є важливим фактором на додаток до двох основних причин розвитку акне (проліферація тканин усередині сальних залоз та гіперкератоз їх проток). Ці процеси призводять до значного зменшення концентрації гіалуронової кислоти у уражених тканинах. Нестача гіалуронової кислоти може бути компенсована місцевим застосуванням препарату Куріозин. гель. Куріозін гель пом'якшує наслідки розвитку комедонів, а також запалення.

Фармакокінетика

При місцевому застосуванні практично не всмоктується, у плазмі визначається незначна кількість гіалуронової кислоти.

Показання

— місцеве лікування всіх форм акне легкого та середнього ступеня тяжкості, насамперед комедонів та папуло-пустульозних вугрів.

Режим дозування

Зовнішньо. Гель наносять 2 рази на добу на уражені ділянки шкіри тонким шаром після її попереднього очищення. Препарат всмоктується протягом декількох хвилин і не потребує пов'язування. Тривалість терапії індивідуальна і залежить від форми та тяжкості захворювання.

Побічна дія

Наведені нижче побічні реакції наведені згідно з MedDRA відповідно до частоти виникнення: нечасто (≥0.01%, <1%); дуже рідко (<0.1%, включаючи окремі випадки).

З боку шкіри та підшкірних тканин: нечасто - почервоніння, поколювання в місці нанесення, відчуття печіння, місцевий біль; дуже рідко - надмірний розвиток грануляційної тканини, некроз у рані.

* Побічні реакції розвиваються на початку лікування, зазвичай легкі, минущі.

** зв'язок із препаратом Куріозін гель не встановлена.

Інші: можливий розвиток алергічних реакцій. При нанесенні на суху шкіру може виникати відчуття стягування.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- Непереносимість білка м'яса птиці;

- Вагітність;

- Період грудного вигодовування.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Немає даних про застосування препарату при вагітності та в період лактації.

особливі вказівки

Препарат не викликає фотосенсибілізації, не забарвлює шкіру та білизну.

Наконечник туби не повинен торкатися шкіри або будь-якої іншої поверхні. При нанесенні слід вживати заходів для запобігання мікробного забруднення або псування препарату.

Одна туба має використовуватися лише одним пацієнтом. Перед першим використанням слід переконатися у цілості захисної мембрани. Слід ретельно закривати тубу після кожного використання.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Не впливає на здатність до керування транспортними засобами та механізмами.

Передозування

Випадки передозування препарату Куріозін гель не зареєстровано.

Лікарська взаємодія

Даних щодо взаємодії з іншими лікарськими препаратами немає.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 15°С до 30°С. Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.
Для опису препарату
Назва Куріозін
Діюча речовина Цинку гіалуронат
Фармакологічна група Стимулятор репарації тканин. Препарат на лікування вугрів.
Форма випуску Гель
Код ATX D10AX
Показання для лікування місцеве лікування всіх форм акне легкого та середнього ступеня тяжкості, насамперед комедонів та папуло-пустульозних вугрів.

Ще не було питань.

Мітки: Куріозин гель 15г