Похожие препараты

712.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Лавомакс 125 мг

Опис

Упаковка

10 шт.

Фармакологічна дія

Низькомолекулярний синтетичний індуктор інтерферону, що стимулює утворення в організмі всіх типів інтерферонів (альфа, бета, гама та лямбда). Основними продуцентами інтерферону у відповідь на введення тилорону є клітини епітелію кишківника, гепатоцити, Т-лімфоцити, нейтрофіли та гранулоцити. Після прийому внутрішньо максимум продукції інтерферону визначається в послідовності кишечник - печінка - кров через 4-24 год. Тилорон має імуномодулюючий і противірусний ефект.

За даними експериментальних досліджень після одноразового перорального введення тилорону в дозі, еквівалентної максимальної добової дози для людини, максимальна концентрація в легеневій тканині інтерферону лямбда визначається через 24 години, інтерферону альфа через 48 годин. Індукція інтерферону лямбда у легеневій тканині сприяє підвищенню противірусного захисту респіраторного тракту при грипозній та інших респіраторних вірусних інфекціях.

У лейкоцитах людини індукує синтез інтерферону. Стимулює стовбурові клітини кісткового мозку, залежно від дози посилює антитілоутворення, зменшує ступінь імунодепресії, відновлює співвідношення Т-супресорів та Т-хелперів. Ефективний проти різних вірусних інфекцій, зокрема проти вірусів грипу, інших гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусів гепатиту та герпесвірусів. Механізм антивірусної дії пов'язаний з пригніченням трансляції вірус-специфічних білків в інфікованих клітинах, внаслідок чого пригнічується репродукція вірусів.

Фармакокінетика

Після прийому внутрішньо тилорон швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Біодоступність становить 60%. Близько 80% тилорону зв'язується з білками плазми. Виводиться тілорон практично у незміненому вигляді через кишечник (70 %) та через нирки (9 %). Період напіввиведення становить 48 годин. Тилорон не піддається біотрансформації та не накопичується в організмі.

Показання

У складі комплексної терапії у дорослих:

  • лікування грипу та інших ГРВІ;
  • лікування герпетичної інфекції
  • профілактика грипу та інших ГРВІ у дорослих

Протипоказання

Підвищена чутливість до тилорону або інших компонентів препарату.

Період вагітності та лактації.

Дитячий вік (до 18 років).

Дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозогалактозна мальабсорбція (препарат містить сахарозу).

особливі вказівки

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Застосування препарату не впливає на здатність до керування автотранспортом та заняттями іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

склад

Одна таблетка містить:

діюча речовина - тилорону дигідрохлорид - 125 мг;

допоміжні речовини:

магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат важкий),

повідон К30,

стеарат кальцію;

оболонка:

сахароза, повідон К17, коповідон, магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат легкий), титану діоксид, кремнію діоксид колоїдний (аеросил А-380), барвник хіноліновий жовтий, барвник сонячний захід сонця жовтий, макрогол-6000, віск бджолиний, віск бджолиний

Спосіб застосування та дози

Препарат приймають внутрішньо після їди.

Для лікування грипу та інших ГРВІ – по 125 мг на добу у перші 2 дні лікування, потім по 125 мг через 48 годин. На курс – 750 мг (6 таблеток).

Для профілактики грипу та інших ГРВІ – по 125 мг 1 раз на тиждень протягом 6 тижнів. На курс – 750 мг (6 таблеток).

Для лікування герпетичної інфекції – перші дві доби по 125 мг, потім через 48 годин по 125 мг. Курсова доза - 1,25-2,5 г (10-20 таблеток).

При лікуванні грипу та інших ГРВІ у разі збереження симптомів захворювання понад 4 дні слід проконсультуватися у лікаря.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції, диспепсичні явища, короткочасне озноб.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.

Лікарська взаємодія

Сумісний з антибіотиками та засобами традиційного лікування вірусних та бактеріальних захворювань.

Клінічно значущої взаємодії препарату Лавомакс з антибіотиками, засобами традиційного лікування вірусних та бактеріальних захворювань, алкоголем не виявлено.

Передозування

Випадки передозування препарату Лавомакс невідомі.

Умови зберігання

У сухому місці, захищеному від світла, при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки.


Для опису препарату
Назва Лавомакс
Діюча речовина Тилорон
Фармакологічна група Противірусний імуностимулюючий препарат – індуктор утворення інтерферонів.
Форма випуску Пігулки
Код ATX J05AX19
Показання для лікування Лікування грипу та інших ГРВІ. Лікування герпетичної інфекції. Профілактика грипу та інших ГРВІ у дорослих.

Ще не було питань.

Мітки: Лавомакс 125 мг таблетки №10