Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Лавомакс таб. п/о 125мг №6
  • Артикул:
    sku-93598
255.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Лавомакс

таблетки покриті оболонкою 125 мг


Інструкція


Опис

Таблетки, вкриті оболонкою, від жовтого до оранжевого кольору, круглої форми. Ядро таблетки помаранчевого кольору.

Форма випуску

Пігулки покриті оболонкою.

Упаковка

6 шт.

Фармакологічна дія

Низькомолекулярний синтетичний індуктор інтерферону, що стимулює утворення в організмі всіх типів інтерферонів (альфа, бета, гама та лямбда). Основними продуцентами інтерферону у відповідь на введення тилорону є клітини епітелію кишківника, гепатоцити, Т-лімфоцити, нейтрофіли та гранулоцити.

Після прийому внутрішньо максимум продукції інтерферону визначається в послідовності кишечник - печінка - кров через 4-24 год. Тилорон має імуномодулюючий і противірусний ефект. За даними експериментальних досліджень після одноразового перорального введення тилорону в дозі, еквівалентної максимальної добової дози для людини, максимальна концентрація в легеневій тканині інтерферону лямбда визначається через 24 години, інтерферону альфа через 48 годин.

Індукція інтерферону лямбда у легеневій тканині сприяє підвищенню противірусного захисту респіраторного тракту при грипозній та інших респіраторних вірусних інфекціях. У лейкоцитах людини індукує синтез інтерферону. Стимулює стовбурові клітини кісткового мозку, залежно від дози посилює антитілоутворення, зменшує ступінь імунодепресії, відновлює співвідношення Т-супресорів та Т-хелперів. Ефективний проти різних вірусних інфекцій, зокрема проти вірусів грипу, інших гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусів гепатиту та герпесвірусів.

Механізм антивірусної дії пов'язаний з пригніченням трансляції вірус-специфічних білків в інфікованих клітинах, внаслідок чого пригнічується репродукція вірусів.

Показання

У складі комплексної терапії у дорослих: лікування грипу та інших ГРВІ; лікування герпетичної інфекції профілактика грипу та інших ГРВІ у дорослих

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Період вагітності та лактації. Дитячий вік (до 18 років).

Дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозогалактозна мальабсорбція (препарат містить сахарозу).

особливі вказівки

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та роботи з механізмами

Застосування препарату не впливає на здатність до керування автотранспортом та заняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

склад

Одна таблетка містить:

ядро:

діюча речовина – тилорону дигідрохлорид – 125 мг;

допоміжні речовини:

магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат важкий),

повідон К30,

стеарат кальцію;

оболонка:

сахароза, повідон К17, коповідон, магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат легкий), титану діоксид, кремнію діоксид колоїдний (аеросил А-380), барвник хіноліновий жовтий, барвник сонячний захід сонця жовтий, макрогол-6000, віск бджолиний, віск бджолиний

Спосіб застосування та дози

Препарат приймають внутрішньо після їди. Для лікування грипу та інших ГРВІ – по 125 мг на добу у перші 2 дні лікування, потім по 125 мг через 48 годин. На курс – 750 мг (6 таблеток).

Для профілактики грипу та інших ГРВІ – по 125 мг 1 раз на тиждень протягом 6 тижнів. На курс – 750 мг (6 таблеток). Для лікування герпетичної інфекції – перші дві доби по 125 мг, потім через 48 годин по 125 мг.

Курсова доза - 1,25-2,5 г (10-20 таблеток). При лікуванні грипу та інших ГРВІ у разі збереження симптомів захворювання понад 4 дні слід проконсультуватися у лікаря.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції, диспепсичні явища, короткочасне озноб.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.

Умови зберігання

У сухому місці, захищеному від світла, при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.


Для опису препарату
Назва Лавомакс
Діюча речовина Тилорон
Фармакологічна група Противірусний імуностимулюючий засіб - індуктор утворення інтерферонів
Форма випуску Пігулки
Код ATX J05AX
Показання для лікування У складі комплексної терапії у дорослих: лікування грипу та інших ГРВІ; лікування герпетичної інфекції. Профілактика грипу та інших ГРВІ у дорослих.

Ще не було питань.