Стоматологічні препарати
Стоматологічні захворювання не обмежуються одним лише карієсом. Часто в стоматологічній практиці трапляються захворювання, пов'язані із запаленням ясен, пульпи, періодонтом, а також великі запалення ротової порожнини. Важливим є те, що стоматологічні препарати не мають системного впливу на організм. Вони діють місцево. І в цьому їхня величезна перевага.
Стоматологічні препарати поділяються на кілька груп:
  • засоби, що мають протимікробну дію (використовують для лікування та профілактики інфекційно-запальних процесів)
  • місцеві анестезуючі препарати (застосовуються для усунення болю, запалення та подразнення ясен, а також при прорізуванні молочних зубів у дітей)
  • аналгетичні препарати (зменшують больові симптоми при патологічному ураженні тканин самого зуба, ясен, слизової)
  • протизапальні засоби (застосовують при запальних захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини)
  • в'яжучі гелі та краплі (застосовуються при розвитку запального процесу в порожнині рота. Дані препарати забезпечують протизапальний, антиексудативний, гемостатичний ефект)
  • репаранти (сприяють поліпшенню обміну речовин у тканинах та прискоренню процесів регенерації)
  • вітамінні комплекси
Побічні ефекти у цих препаратах зустрічаються досить рідко. Вони також не викликають звикання у пацієнта. При цьому стоматологічні препарати досить ефективні. Вони легко справляються з поставленим перед ними завданням. Терапевтичний ефект досягається дуже швидко. Однак, варто пам'ятати про те, що не можна використовувати ці препарати без попереднього обстеження та призначення стоматолога. Це може призвести до погіршення стану. Завжди пам'ятайте, що самолікування ще ніколи не призводило до позитивних результатів. А ось завдати шкоди своєму здоров'ю виявляється дуже просто. Варто бути дуже уважним та пильним.
Для того, щоб правильно підібрати необхідний саме вам лікарський препарат, необхідно пройти детальне обстеження.



Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)