Похожие препараты

180.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Лютеїн форте


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Капсули тверді желатинові, оранжевого кольору; середньою вагою 500 мг; вміст капсул - розсипчастий або спресований в циліндр порошок різного фракційного складу, неоднорідного кольору (суміш фракції від дуже світло-зеленого до зеленого кольору та фракції від світло-жовтогарячого до червонувато-коричневого кольору), допускається наявність конгломератів (грудочків); має специфічний, характерний для сировини запах.

Склад: таурін; желатинова капсула (желатин; барвники E171, E110); лютеїн (наповнювачі: крохмаль модифікований, крохмаль кукурудзяний, сироп декстрози (глюкози), аскорбат натрію, DL-токоферол); носій: лактоза; аскорбінова кислота; токоферолу ацетат (наповнювачі: мальтодекстрин, модифікований крохмаль, кремнію діоксид); цинку цитрат; рутин; зеаксантин (наповнювачі: крохмаль модифікований, крохмаль кукурудзяний, сахароза, натрію аскорбат, DL-токоферол); міді цитрат; ретинолу ацетат; антистежують агенти: кремнію діоксид аморфний; магнію стеарат, хром аспарагінат; натрію селеніт.

1 добу. доза (2 капс.) % від норми споживання
вітамін А (ретинолу ацетат) 1000 мкг 125*
вітамін E (токоферолу ацетат) 30 мг 300*
вітамін C (аскорбінова кислота) 100 мг 166*
мідь 3 мг 300**
цинк 15 мг 100*
хром 100 мкг 200**
селен 50 мкг 71*
таурін 200 мг 50**
лютеїн 9 мг 180**
рутин 40 мг 133**
зеаксантін 1000 мкг 100**

* - % від рекомендованого рівня добового споживання відповідно до ТР ТС 022/2011 "Харчова продукція щодо її маркування" (Додаток 2).
** - % від адекватного рівня споживання відповідно до "Єдиних санітарно-епідеміологічних та гігієнічних вимог до товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду (контролю)" (Глава II, розділ 1, Додаток 5).
Вміст вітаміну A, вітаміну E, вітаміну C, міді, хрому, лютеїну, рутину не перевищує верхній допустимий рівень споживання.


Фармакологічна дія

Лютеїн Форте ® є джерелом каротиноїдів, флавоноїдів, вітамінів та мінеральних речовин, необхідних для підтримки функціонального стану зорового апарату.

Сітківка, особливо її центральна частина (макула), має природний захист – пігментний шар, що містить каротиноїди, лютеїн та зеаксантин. Лютеїн не синтезується в організмі людини і надходить в організм тільки з їжею (фруктами та овочами), а зеаксантин утворюється в сітківці лютеїну. Від рівня вмісту лютеїну та зеаксантину в сітківці залежить її здоров'я. Щоб зберегти добрий зір, людина щодня повинна отримувати з їжею 5 мг лютеїну та 1 мг зеаксантину – така кількість міститься у 250 г шпинату, 0.5 кг солодкого перцю або 1 кг моркви. Нормальний раціон містить менше 20% норми.

Лютеїн та зеаксантин

Нагромаджуючись у макулі (центральній області сітківки) та кришталику, виконують функції світлофільтра та захищають важливі структури ока від найбільш агресивної (синьої) частини спектра денного світла. Лютеїн та зеаксантин є потужними антиоксидантами першого порядку, здатні нейтралізувати дію вільних радикалів та запобігати руйнуванню сітківки та помутнінню кришталика.

Таурін

Амінокислота, що бере участь у передачі фотосигналів, стимулює регенерацію та метаболізм тканин ока. Сприяє нормалізації функції клітинних мембран та активації енергетичних обмінних процесів світлочутливих клітин.

Вітамін А

Бере участь в обміні пігменту зорового родопсину. Розпад цього комплексу під впливом світла грає істотну роль механізмі виникнення зорового відчуття (фотосигналу). Відновлення родопсину та збільшення його вмісту в сітківці забезпечує адаптацію ока до зниженої освітленості (темнова адаптація).

Вітамін С

Має здатність до швидких і оборотних окислювально-відновних перетворень, регулює відновлення зорових пігментів, зменшує підвищений внутрішньоочний тиск, знижує ризик розвитку глаукоми і має значну антиоксидантну активність.

Вітамін Е

Прискорює регенерацію пошкоджених клітин, бере участь у тканинному диханні та інших найважливіших процесах тканинного метаболізму. Перешкоджає підвищеній ламкості та проникності капілярів.

Селен, мідь, хром, цинк

Комплекс життєво важливих мікроелементів, є постійною складовою тканин ока і забезпечує нормальний метаболізм і відновлення клітинних структур.

Клінічні дослідження біологічно активної добавки Лютеїн Форте проведено на кафедрі офтальмології Військової Медичної Академії ім. Кірова (м. Санкт-Петербург).

Показання

В якості біологічно активної добавки до їжі - джерела вітамінів (А, С, Е), мінеральних речовин (міді, цинку, хрому та селену), таурину, лютеїну, рутину та зеаксантину:

- у складі комплексної терапії при віковій макулодистрофії;

— зниження ризику розвитку дистрофічних процесів у центральній зоні сітківки.

Режим дозування

Дорослим – по 1 капс. 2 рази на добу під час їжі.

Тривалість прийому – 1 місяць.

Протипоказання до застосування

- Індивідуальна непереносимість компонентів БАД;

- Вагітність;

- годування груддю.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказане застосування при вагітності та в період грудного вигодовування.

особливі вказівки

Лютеїн Форте не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Умови та термін зберігання

Лютеїн Форте слід зберігати в сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Для опису препарату
Назва Лютеїн
Діюча речовина Вітамін А, Вітамін E, Вітамін C, Аскорбінова кислота, Мідь, Цинк, Хром, Селен, Таурін, Лютеїн, Рутін, Зеаксантин
Фармакологічна група Біологічно активна добавка до їжі
Форма випуску Капсули
Код ATX V03
Показання для лікування В якості біологічно активної добавки до їжі - джерела вітамінів (А, С, Е), мінеральних речовин (міді, цинку, хрому та селену), таурину, лютеїну, рутину та зеаксантину: у складі комплексної терапії при віковій макулодистрофії; для зниження ризику розвитку дистрофічних процесів у центральній зоні сітківки

Ще не було питань.

Мітки: Лютеїн-форте таб.0, 5г №30