Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Лютеин-комплекс таб. детский 500мг №30
  • Артикул:
    sku-104612
232.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Лютеїн-комплекс


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки циліндричні, двоопуклі, середньою масою 570 мг; вкриті прозорою плівковою оболонкою, неоднорідного від світло-до темно-фіолетового кольору з безліччю вкраплень.

Склад: носій: мікрокристалічна целюлоза; аскорбінова кислота; таурін; лютеїн (наповнювачі: крохмаль модифікований, крохмаль кукурудзяний, сироп декстрози (глюкози), аскорбат натрію, DL-токоферол); токоферолу ацетат (наповнювачі: мальтодекстрин, модифікований крохмаль, кремнію діоксид); цинку цитрат; екстракт плодів чорниці; бетакаротен (наповнювачі: крохмаль модифікований, крохмаль кукурудзяний, сироп декстрози (глюкози), натрію аскорбат, DL-токоферол); носій: мальтодекстрин; носій: гідроксипропілметилцелюлоза; антислеживающий агент: кремнію діоксид аморфний; носій: стеаринова кислота; антистежуючий агент: стеарат магнію; ретинолу ацетат; вологоутримуючий агент: пропіленгліколь; міді цитрат; носій: кроскармелоза натрію; натрію селеніт.

1 добу. доза (2 таб.) % від норми споживання
вітамін А (ретинолу ацетат) 660 мкг 82*
вітамін E (токоферолу ацетат) 30 мг 300*
вітамін C (аскорбінова кислота) 200 мг 333*
мідь 1000 мкг 100**
цинк 10 мг 66*
селен 30 мкг 42*
таурін 100 мг 25**
лютеїн 4 мг 80**
бетакаротен 2.6 мг 52**
антоціани 7 мг 14*

* - % від рекомендованого рівня добового споживання відповідно до ТР ТС 022/2011 "Харчова продукція щодо її маркування" (Додаток 2).
** - % від адекватного рівня споживання відповідно до "Єдиних санітарно-епідеміологічних та гігієнічних вимог до товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду (контролю)" (Глава II, розділ 1, Додаток 5).
Вміст вітаміну E та вітаміну C не перевищує верхній допустимий рівень споживання.

Харчова цінність 1 таблетки: вуглеводи – 0.06 г.
Енергетична цінність 1 таблетки: 0,2 ккал.


Фармакологічна дія

Лютеїн-Комплекс - засіб для захисту очей під час роботи за комп'ютером та інтенсивних навантажень. Є додатковим джерелом каротиноїдів, флавоноїдів, вітамінів та мінеральних речовин, необхідних для підтримки функціонального стану та оптимізації роботи зорового апарату при підвищених зорових навантаженнях.

Сітківка, її центральна частина (макула), а також кришталик мають потужний природний захист від руйнування – лютеїн. З 600 природних пігментів-каротиноїдів лютеїн здатний проникати у тканини сітківки та кришталика, забезпечуючи збереження функцій цих важливих структур ока.

Лютеїн не синтезується, а надходить в організм лише з їжею (фрукти та овочі). Для збереження гарного зору людина щодня повинна одержувати з їжею не менше 5 мг лютеїну – приблизно така кількість міститься у 250 г шпинату або 500 г солодкого перцю. Однак звичайний раціон містить менше ніж 20% норми. Важливо, щоб препарат підтримки та збереження функцій зору містив, крім лютеїну, весь комплекс необхідних вітамінів і мінеральних речовин.

Лютеїн

Накопичується в кришталику та центральній (макулярній) області сітківки, виконує функції світлофільтру та захищає важливі структури ока від дії найбільш агресивної (синьої) частини спектра денного світла. Лютеїн, будучи потужним антиоксидантом, здатний нейтралізувати дію вільних радикалів і запобігати руйнуванню сітківки та помутнінню кришталика.

Екстракт ягід чорниці

Містить антоціани, які беруть участь у синтезі та відновленні світлочутливого пігменту родопсину і, таким чином, покращують адаптацію до різних рівнів освітленості, посилюючи гостроту зору у сутінках. Антоціани також знижують стомлюваність очей під час роботи за комп'ютером.

Таурін

Амінокислота, яка бере участь у передачі фотосигналів. Стимулює регенерацію та метаболізм тканин ока. Сприяє нормалізації функцій клітинних мембран та активації енергетичних обмінних процесів світлочутливих клітин.

Бетакаротен

Попередник вітаміну А. З однієї молекули бетакаротена утворюються дві молекули вітаміну А.

Вітамін А

Покращує колірне сприйняття. Відіграє важливу роль в окислювально-відновних процесах, синтезі життєво важливих для ока речовин.

Вітамін Е

Прискорює регенерацію пошкоджених клітин, бере участь у тканинному диханні та інших найважливіших процесах метаболізму. Перешкоджає підвищеній ламкості та проникності капілярів.

Вітамін С

Підвищує ефективність дії антиоксидантів (лютеїн, зеаксантин, антоціани), що прискорює відновлення зорових пігментів у сітківці.

Цинк

Міститься в сітківці, судинній та райдужній оболонках ока. Сприяє підтримці рівня вітаміну А, бере участь у синтезі білкових молекул.

Мідь

Важливий елемент різноманітних ферментів. Дефіцит міді призводить до ламкості кровоносних судин та крововиливів.

Селен

Мікроелемент-антіоксидант. Входить до складу ферменту глутатіонпероксидази та визначає його активність – захищає внутрішньоклітинні структури тканин ока від руйнівної дії шкідливих кисневих радикалів.

Лютеїн-комплекс успішно пройшов клінічні випробування у провідних офтальмологічних клініках РФ: Інститут хвороб очей ім. Гельмгольця, Науково-дослідний інститут хвороб очей РАМН, Центральний військовий клінічний госпіталь ім. Бурденко, МНТК "Мікрохірургії ока" ім. Федорова, Уфімський науково-дослідний інститут хвороб очей, Російська медична академія післядипломної освіти.

Лютеїн-комплекс нагороджений міжнародною медаллю ім. П. Ерліха та медаллю Російської академії природничих наук ім. І. І. Мечнікова.

Показання

Як біологічно активна добавка до їжі - джерела вітамінів (А, С, Е), мінеральних речовин (міді, цинку та селену), бетакаротена, лютеїну, таурину при:

- короткозорості (для зниження ризику ускладнень міопії);

- систематичній роботі за комп'ютером;

- синдром втоми очей;

- Проживання в районах з підвищеною інсоляцією;

- Роботи, пов'язаної з впливом яскравого світла (зварювання, софіти);

- водіям з метою зниження негативного ефекту засліплення зустрічними фарами при керуванні вночі.

Режим дозування

Дорослим – по 1-2 таб./сут під час їжі.

Тривалість прийому – 1 місяць.

Протипоказання до застосування

- Вагітність;

- Період грудного вигодовування;

- Індивідуальна непереносимість компонентів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказане застосування при вагітності та в період грудного вигодовування.

особливі вказівки

Лютеїн-комплекс не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Умови та термін зберігання

Лютеїн-комплекс слід зберігати в сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Для опису препарату
Назва Лютеїн
Діюча речовина Вітамін А, Ретинолу ацетат, Вітамін E, Токоферолу ацетат, Вітамін C, Аскорбінова кислота, Мідь, Цинк, Селен, Таурін, Лютеїн, Бетакаротин, Антоціан
Фармакологічна група Комплекс вітамінів
Форма випуску Пігулки
Код ATX V03
Показання для лікування короткозорості (для зниження ризику ускладнень міопії); систематичній роботі за комп'ютером; синдрому втоми очей; проживання в районах з підвищеною інсоляцією; нічний час.

Ще не було питань.

Мітки: Лютеїн-комплекс таб. дитячий 500мг №30