Похожие препараты

250.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Метилурацилова мазь 10%

мазь для місцевого та зовнішнього застосування 10%: 25 г туба
Діоксометилтетрагідропіримідин (Dioxomethyltetrahydropyrimidine)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Мазь для місцевого та зовнішнього застосування 10% 1 г
метилурацил 100 мг


Фармакологічна дія

Імуностимулюючий засіб. Сприяє нормалізації обміну нуклеїнових кислот, прискорює процеси клітинної регенерації в ранах, прискорює ріст та грануляційне дозрівання тканини та епітелізацію (в т.ч. у швидкопроліферуючих клітинах слизової оболонки ШКТ), стимулює еритро- та лейкопоез, клітинні та гуморальні фактори імун. Має анаболічну активність, протизапальну дію. При зовнішньому застосуванні має також фотопротекторну дію.


Показання

Для прийому внутрішньо: лейкопенія (легкі форми, в т.ч. виникла в результаті хіміотерапії злоякісних новоутворень, при рентгено- та променевій терапії), агранулоцитарна ангіна, аліментарно-токсична алейкія, анемія, тромбоцитопенія, інтоксикація важких інфекцій), виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, рани, що в'яло заживають, опіки, переломи кісток, гепатит, панкреатит.

Для зовнішнього застосування: рани, що в'яло заживають, опіки, переломи кісток, фотодерматит; трофічні виразки, пролежні, глибокі рани.

Для місцевого застосування: проктит, сигмоїдит, виразковий коліт.


Режим дозування

Всередину, під час або після їди, по 500 мг 4 рази на добу (при необхідності - до 6 разів на добу); дітям від 3 до 8 років – по 250 мг, старше 8 років – по 250-500 мг 3 рази на добу. Курс при захворюваннях органів ШКТ – 30-40 днів; в інших випадках може бути менш тривалим.

При зовнішньому застосуванні режим дозування встановлюється індивідуально, залежно від лікарської форми, що використовується. Частота зміни пов'язок залежить від глибини та площі ранової поверхні, інтенсивності ексудації та наявності некротичних мас.

Ректально застосовують у дорослих по 0.5-1 г 3-4 рази на добу; у дітей віком 3-8 років – по 250 мг на добу, у віці 8-15 років – по 500 мг на добу. Курс лікування – від 1 тиж. до 4 міс.


Побічна дія

Можливо: алергічні реакції; при прийомі внутрішньо – головний біль, запаморочення, печія.


Протипоказання до застосування

Підвищена чутливість до діоксометилтетрагідропіримідину.

Для вживання: лейкоз (лейкемічні форми, особливо мієлоїдні), лімфогранулематоз, гемобластози, злоякісні захворювання кісткового мозку.

Для зовнішнього та місцевого застосування: надлишкові грануляції у рані.


особливі вказівки

Препарати, що містять діоксометилтетрагідропіримідин, слід застосовувати строго відповідно до показань.
Для опису препарату
Назва Метилурацил
Діюча речовина Діоксометилтетрагідропіримідин
Фармакологічна група Препарат, що покращує трофіку та регенерацію тканин, для зовнішнього застосування. Регенерація тканин стимулятор.
Форма випуску Мазь
Код ATX D11AX
Показання для лікування Для прийому внутрішньо: лейкопенія (легкі форми, в т.ч. виникла в результаті хіміотерапії злоякісних новоутворень, при рентгено- та променевій терапії), агранулоцитарна ангіна, аліментарно-токсична алейкія, анемія, тромбоцитопенія, інтоксикація важких інфекцій), виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, в'ялозаживаючі рани, опіки, переломи кісток, гепатит, панкреатит. трофічні виразки, пролежні, глибокі рани. Для місцевого застосування: проктит, сигмоїдит, виразковий коліт.

Ще не було питань.

Мітки: Метилурацилова мазь 10% 25 г