Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Метилурациловая с мирамистином мазь 15г
  • Артикул:
    sku-85113
21.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Метилурацил із Мірамістіном


Інструкція

склад

діючі речовини: methyluracil, myramistin;

1 г мазі містить: метилурацилу 50 мг, мірамістину 5 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, макрогол 400, полоксамер, спирт цетиловий, стеариловий спирт, вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь однорідна білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Лікарські засоби для лікування ран та виразок. Код ATX D03A X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лікарський засіб містить метилурацил, який стимулює метаболічні процеси, та мірамістин – катіонний антисептик.

Метилурацил прискорює регенерацію, загоєння ран, стимулює клітинні та гуморальні ланки імунітету, має протизапальну дію.

Мірамістин має широкий спектр антимікробної дії, включаючи госпітальні штами, резистентні до антибіотиків. Має виражену бактерицидну дію щодо грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Streptococcus pneumonia ), грамнегативних (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella spp. ), аеробних і анаеробних бактерій і, анаеробних бактерій, госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків. Виявляє протигрибкову дію на аскоміцети (роду Aspergillus і роду Penicillium) , дріжджові (Rhodotorula-rubra, Torulopsis gabrata ) і дріжджоподібні гриби Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei, Tritosporum orbiculareMalas verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violacent, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis ), а також на інші патогенні гриби, у вигляді монокультур і мікробних асоціацій з лікарських засобів. Під дією мірамістину знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

У місці застосування стимулює захисні та активізує процеси регенерації.

Завдяки широкому спектру антимікробної дії мирамістин ефективно запобігає інфікуванню ран та опіків. Лікарський засіб має виражену гіперосмолярну активність, внаслідок чого купує ранові та перифокальні запалення, поглинає гнійний ексудат і вибірково зневоднює некротизовані тканини, сприяючи очищенню та підсушуванню рани. При цьому мазь не ушкоджує грануляції та життєздатних клітин шкіри, не пригнічує крайову епітелізацію.

Фармакокінетика.

Завдяки властивостям мазевої основи утримувати речовини, що діють, на поверхні місця нанесення, вони істотно не всмоктуються в системний кровотік і зазвичай не викликають системної дії.

Клінічні властивості.

Показання

Ускладнені рани, що важко гояться;

променеві та трофічні виразки (у тому числі у хворих з діабетичною ангіопатією, у ослаблених хворих із суттєвим пригніченням імунітету);

опіки та інші ушкодження шкіри.

Лікарський засіб має фотозахисну дію у хворих на фотодерматози.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-яких інших компонентів лікарського засобу; гострі та хронічні форми лейкозу; лімфогранулематоз; злоякісні захворювання кісткового мозку

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному місцевому застосуванні мірамістину з аніонними поверхнево-активними речовинами (ПАР) (мильні розчини) відбувається його інактивація.

При одночасному застосуванні мірамістину із системними або місцевими антибіотиками спостерігається зниження резистентності мікроорганізмів до останніх.

При одночасному застосуванні метилурацилу зі строфантином, антибіотиками, сульфаніламідними препаратами спостерігається підвищення їхньої ефективності, а з пентоксилом – посилення його токсичних ефектів.

При одночасному застосуванні з місцевими глюкокортикостероїдами його ефективність знижується.

Особливості застосування.

Лікарський засіб застосовувати з обережністю хворим із новоутвореннями, які проходять променеву та хіміотерапію.

Ефективність лікарського засобу підвищується, якщо його наносити на ранову поверхню, попередньо промиту антисептичним розчином. Наявність гнійно-некротичних мас у рані потребує додаткової витрати мазі.

При глибокій локалізації інфекції в м'яких тканинах можливе застосування лікарського засобу разом із антибіотиками системної дії.

Пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

Спирти цетиловий та стеариловий можуть викликати місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відсутність контрольованих досліджень з безпеки та ефективності лікарський засіб не слід застосовувати під час вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами.

Відсутні дані про можливість лікарського засобу впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Лікарський засіб застосовувати місцево. Після стандартної обробки ран та опіків мазь наносити безпосередньо на уражену поверхню, після чого накласти стерильну марлеву пов'язку або наносити мазь на перев'язувальний матеріал, а потім на рану.

Також можна застосовувати тампони, просочені лікарським засобом, пухко заповнюючи порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки або марлеві турунди з маззю, вводячи їх у свищеві ходи.

Лікарський засіб застосовувати 1 раз на 1-2 доби. Доза залежить від площі ранової поверхні та ступеня гнійної ексудації. Тривалість лікування обумовлена динамікою очищення та загоєння ран. Лікування лікарським засобом припинити, коли з'являються ранові грануляції та рани очищаються від ранового ексудату.

Діти.

Через відсутність достатнього досвіду застосування лікарський засіб не слід призначати у педіатричній практиці.

Передозування

Явищ передозування немає. Однак при нанесенні лікарського засобу на великі поверхні ураженої шкіри не виключається можливість часткового потрапляння активних компонентів мазі в системний кровотік у кількостях, не здатних викликати гостре отруєння. Проявами системної дії метилурацилу є біль голови, запаморочення, реакції гіперчутливості. Мірамістін поводиться як катіонний детергент і може подовжувати час кровотечі. При передозуванні, спричиненому тривалим застосуванням великої кількості мазі, можливі зміни складу крові внаслідок впливу метилурацилу на процеси гемопоезу.

Лікування: зменшення дози або відміна лікарського засобу, симптоматична терапія.

Побічні реакції

З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у тому числі гіперемія, свербіж, відчуття легкого печіння, висипання, кропив'янка; сухість шкіри, дерматит, намокання та подразнення шкіри через вміст у складі лікарського засобу пропіленгліколю.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу та звернутися до лікаря.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С. Чи не заморожувати.

Упаковка

По 15 г або 30 г у тубі; по 1 тубі у пачці.

Категорія відпустки.

Без рецепта.

Для опису препарату
Назва Метилурацил
Діюча речовина Метилурацил, Мірамістін
Фармакологічна група Лікарські засоби, що застосовуються в лікуванні ранових травм та уражень виразками
Форма випуску Мазь
Код ATX D03AX
Показання для лікування Даний лікарський препарат застосовується для прискорення загоєння ран. Зокрема, при лікуванні: - ран, що погано гояться; .Препарат має фотозахисний ефект у хворих, які страждають на фотодерматози.

Ще не було питань.

Мітки: Метилурацилова зі мирамістином мазь 15г