Похожие препараты

736.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Омарон таблетки

Інструкція


Опис

Пігулки плоскоциліндричної форми з ризиком, білого кольору. Допускається мармуровість поверхні.

Форма випуску

Пігулки 400 мг+25 мг.

По 10 таблеток у контурне коміркове пакування з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої друкованої лакованої.
3, 6 або 9 контурних коміркових упаковок разом з інструкцією з медичного застосування препарату поміщають у пачку з картону.

Упаковка

90 шт

Фармакологічна дія

Комбінований лікарський засіб з вираженим антигіпоксичним, ноотропним та судинорозширювальним ефектом.

Пірацетам активує метаболічні процеси в головному мозку за допомогою посилення енергетичного та білкового обміну, прискорення утилізації глюкози клітинами та підвищення їх стійкості до гіпоксії; покращує міжнейрональну передачу у центральній нервовій системі, покращує регіонарний кровотік у ішемізованій зоні.

Циннаризин - селективний блокатор «повільних» кальцієвих каналів, знижує надходження в клітини іонів кальцію і зменшує його вміст у депо плазмолеми, знижує тонус гладкої мускулатури артеріол, зменшує їх реакцію на біогенні судинозвужувальні речовини (адреналін, норадреноінін, дофа ).

Має судинорозширювальний ефект (особливо щодо судин головного мозку, посилюючи антигіпоксичну дію пірацетаму), не суттєво впливаючи на артеріальний тиск. Виявляє помірну антигістамінну активність, зменшує збудливість вестибулярного апарату, знижує тонус симпатичної нервової системи. Підвищує еластичність мембран еритроцитів, їхню здатність до деформації, знижує в'язкість крові.

Всмоктування. Після прийому внутрішньо пірацетам та циннаризин швидко і практично повністю всмоктуються у шлунково-кишковому тракті. Біодоступність пірацетаму становить близько 100%. Максимальна концентрація (Сmax) пірацетаму досягається через 0,5-1 годину після прийому. Максимальна концентрація цинаризину у плазмі досягається через 1-3 години. Біодоступність циннарізину збільшується у кислому середовищі.

Розподіл. Пірацетам не зв'язується із білками плазми крові. Об'єм розподілу становить близько 0,6 л/кг. Проникає через гематоенцефалічний та плацентарний бар'єри, у всі органи та тканини, а також через фільтруючі мембрани, що використовуються при гемодіалізі. У дослідженнях на тваринах виявлено, що пірацетам вибірково накопичується в тканинах кори головного мозку, переважно в лобових, тім'яних та потиличних частках, мозочку та базальних гангліях.

Циннарізін. Зв'язок із білками плазми становить 91%. Через 1-4 години після прийому внутрішньо виявляється у печінці, нирках, серці, легенях, селезінці та мозку.

Метаболізм. Пірацетам практично не метаболізується в організмі.

Цинаризин активно і повністю метаболізується шляхом деалкілування; процес метаболізму починається через 30 хв після прийому внутрішньо.

Виведення. Пірацетам. Більше 95% прийнятої дози виводиться нирками в незміненому вигляді шляхом ниркової фільтрації протягом 30 годин. Нирковий кліренс пірацетаму у здорових добровольців становить 86 мл/хв. Період напіввиведення (Т1/2) - 4-5 годин з плазми крові і 8,5 годин зі спинномозкової рідини. У пацієнтів із нирковою недостатністю Т1/2 подовжується. У пацієнтів із печінковою недостатністю фармакокінетика пірацетаму не змінюється.

Цинаризин виводиться з організму у вигляді метаболітів (1/3 – нирками, 2/3 – через кишечник), Т1/2 – близько 4 годин.

Показання

Захворювання центральної нервової системи, що супроводжуються зниженням інтелектуально-мнестичних функцій.

У складі комплексної терапії: недостатність мозкового кровообігу (атеросклероз судин головного мозку, відновлювальний період після ішемічного та геморагічного інсульту); енцефалопатія постинтоксикаційна або посттравматична; депресія; психоорганічний синдром з переважанням ознак астенії та адинамії; вестибулярні порушення; синдром Меньєра; відставання інтелектуального розвитку в дітей віком; профілактика мігрені; профілактика кінетозів у дорослих та дітей.

Протипоказання

Гіперчутливість до основних та/або допоміжних компонентів препарату; тяжка печінкова недостатність; тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 20 мл/хв); геморагічний інсульт; паркінсонізм (у т.ч. хвороба Паркінсона); психомоторне збудження; хвороба Гентінгтона; вагітність; період лактації; дитячий вік до 5 років; непереносимість лактози, лактазна недостатність, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції (препарат містить лактозу).

З обережністю

Захворювання печінки та/або нирок, хронічна ниркова недостатність (кліренс креатиніну 20-80 мл/хв); підвищений внутрішньоочний тиск; порфірія; порушення гемостазу; великі хірургічні втручання; тяжка кровотеча; гіпертиреоз; епілепсія; виражений атеросклероз судин головного мозку; схильність до невротичних реакцій.

Рекомендації щодо застосування

Всередину, під час або після їди.

Дорослим: по 1-2 таблетки 3 десь у день протягом 1-3 місяців, залежно від тяжкості захворювання. Можливе проведення повторних курсів лікування – 2-3 рази на рік.

Дітям віком від 5 років: по 1-2 таблетки 1-2 рази на день. Чи не застосовувати більше 3 місяців. Для профілактики кінетозів: у дорослих – по 1 таблетці, у дітей віком від 5 років – по 1/2 таблетки за 30 хвилин до початку подорожі, з повторним прийомом (при необхідності) кожні 6-8 годин.

Пацієнти з порушенням функції нирок: при хронічній нирковій недостатності (кліренс креатиніну 20-80 мл/хв) – по 1 таблетці 2 рази на день.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний до застосування при вагітності та період лактації (грудного вигодовування).

Для опису препарату
Назва Омарон
Діюча речовина Пірацетам, Циннарізін
Фармакологічна група Препарат, що покращує кровообіг та метаболізм головного мозку (Ноотропний засіб)
Форма випуску Пігулки
Код ATX N06BX
Показання для лікування недостатність мозкового кровообігу (атеросклероз судин головного мозку, відновлювальний період після ішемічного та геморагічного інсульту); енцефалопатія постинтоксикаційна або посттравматична; депресія; психоорганічний синдром з переважанням ознак астенії та адинамії; кінетозів у дорослих та дітей.

Ще не було питань.