Похожие препараты

1 211.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Панавір гель

Інструкція

Форма випуску

Гель для зовнішнього застосування.

Упаковка

Туба 30 р.

Фармакологічна дія

Панавір - противірусний засіб, рослинний полісахарид, що відноситься до класу гексозних глікозидів. Підвищує неспецифічну резистентність організму до різних інфекцій та сприяє індукції інтерферону.

Панавір є протектором і захищає клітини від дії вірусів.

Панавір має здатність гальмувати реплікацію вірусів в інфікованих культурах клітин та призводить до суттєвого зниження титрів інфекційної активності вірусів.

Панавір підвищує життєздатність інфікованих клітин.

У терапевтичних дозах препарат добре переноситься. Випробування показали відсутність мутагенної, тератогенної, канцерогенної, алергійної ембріотоксичної дії.

Показання

Панавір призначений для лікування інфекцій, обумовлених ДНК та РНК вірусами:

- хронічна рецидивна герпетична інфекція;
- папіломовірусна інфекція;
- Вірусні дерматози;
- кліщовий енцефаліт.

Протипоказання

- Індивідуальна непереносимість;
- хворі з тяжкою патологією нирок, селезінки;
- дитячий вік;
- Вагітність, лактація;
Панавір не слід застосовувати хворим у разі наявності алергії до складових компонентів препарату: до глюкози, маннози, рамнози, арабінози, ксилози.

особливі вказівки

Рекомендується починати лікування на можливо ранньому етапі захворювання, при перших ознаках (свербіж, поколювання, почервоніння, почуття напруги), у цьому випадку розвиток бульбашкової стадії захворювання може бути повністю запобігти.

склад

Панавір (очищений екстракт пагонів рослини Solanum tuberosum, основна діюча речовина - гексозний глікозид, що складається з глюкози, рамнози, арабінози, маннози, ксилози, галактози, уронових кислот).

Спосіб застосування та дози

Зовнішньо і місцево .

Гель наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри та/або слизових оболонок 5 разів на добу.

Тривалість лікування – 4-5 днів.

Курс лікування може бути продовжено до 10 днів.

Побічні дії

Можлива поява швидко проходить почервоніння і сверблячки шкіри та/або слизових оболонок на ділянці нанесення гелю.

Умови зберігання

У сухому місці, захищеному від світла, при температурі 2–25 °C.

Для опису препарату
Назва Панавір
Діюча речовина Картопля екстракт пагонів, Панавір
Фармакологічна група Противірусний засіб рослинного походження
Форма випуску Гель для зовнішнього та місцевого застосування.
Код ATX J05AX
Показання для лікування Для системного застосування Герпесвірусні інфекції різної локалізації (в т.ч. рецидивний генітальний герпес, Herpes zoster та офтальмогерпес); вторинні імунодефіцитні стани на фоні інфекційних захворювань; цитомегаловірусна інфекція, у т.ч. у пацієнток із звичним невиношуванням вагітності; у жінок з хронічною вірусною інфекцією та інтерферонодефіцитним станом на етапі підготовки до вагітності. У складі комплексної терапії: хронічна цитомегаловірусна інфекція у фазі загострення у ІІ та ІІІ триместрах вагітності; папіломавірусна інфекція (аногенітальні бородавки); виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у пацієнтів з виразками, що тривало рубцюються, і симптоматичними виразками гастродуоденальної зони; кліщовий енцефаліт – для зниження вірусного навантаження та зняття неврологічної симптоматики (анізорефлексії, зниження рефлексів, хворобливості точок виходу черепно-мозкових нервів, ністагму); ревматоїдний артрит у поєднанні з герпесвірусною інфекцією у імунокомпрометованих хворих (для посилення аналгетичного та протизапального ефекту основної терапії); ГРВІ та грип; хронічний бактеріальний простатит.Для зовнішнього та місцевого застосуванняІнфекційно-запальні захворювання шкіри та/або слизових оболонок, спричинені вірусом Herpes simplex типів 1 та 2 (в т.ч. генітальний герпес); папіломавірусна інфекція шкіри та/або слизової оболонки геніталій та періанальної області у комбінації з лазерною деструкцією гострих кондилом.Для застосування в гінекології: генітальний герпес (у складі комплексної терапії).

Ще не було питань.