Похожие препараты

2 374.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ПАНАВІР


ІНСТРУКЦІЯ


Лікарська форма : супозиторії ректальні

Склад (на 1 супозиторій): Панавір (очищений екстракт пагонів рослини Solanum tuberosum. Основна діюча речовина – гексозний глікозид – що складається з глюкози, рамнози, арабінози, маннози, ксилози, галактози, уронових кислот) – 200 мкг. Допоміжні речовини:
Маса супозиторію 1,2 г – жир кондитерський твердий на основі пластифікованого саломасу або твердий жир – 80 % – 90 %, парафін 5 % – 10 %, емульгатор Т-2 5 % – 10 %.


Опис : Супозиторії білого з жовтуватим відтінком кольору конусоподібної або циліндричної форми Детальніше


Фармакотерапевтична група : противірусний та імуномодулюючий засіб


АТС : [J05AX]


Фармакологічні властивості . Панавір (Panavir ) - Високомолекулярний полісахарид, що відноситься до класу гексозних глікозидів.
Препарат Панавір є противірусним та імуномодулюючим засобом. Підвищує неспецифічну резистентність організму до різних інфекцій та сприяє індукції інтерферону.
У терапевтичних дозах препарат добре переноситься.
Випробування показали відсутність мутагенної, тератогенної, канцерогенної, алергійної та ембріотоксичної дії.
Противірусна активність щодо вірусів простого герпесу типу 1 та 2, вірусу кліщового енцефаліту.
Протизапальна дія на моделі експериментального ексудативного набряку.


Показання до застосування . Герпесвірусні інфекції різної локалізації (у тому числі рецидивний генітальний герпес, герпес Зостер та офтальмогерпес).
Побічні імунодефіцитні стани на тлі інфекційних захворювань.
Цитомегаловірусна інфекція, хронічні вірусні інфекції та інтерферонодефіцитні стани у пацієнток із звичним невиношуванням вагітності на етапі підготовки до вагітності.
Папіломавірусна інфекція (аногенітальні бородавки) у комплексній терапії.
Панавір застосовують при лікуванні кліщового енцефаліту з метою зниження вірусного навантаження та зняття неврологічної симптоматики (анізорефлексії, зниження рефлексів, хворобливості точок виходу черепно-мозкових нервів, ністагму) у комплексній терапії.


Протипоказання . Гіперчутливість, вагітність та період лактації (оскільки не доведено присутність препарату в молоці матері, у період лактації застосування припинити). Хворі з тяжкою патологією нирок та селезінки. Дитячий вік


Спосіб застосування та дози . Ректально. Для лікування герпесвірусних інфекцій та кліщового енцефаліту Панавір застосовують по 1 супозиторію дворазово з інтервалом 48 або 24 години. За потреби через місяць курс лікування можна повторити.
Для лікування цитомегаловірусної та папіломавірусної інфекції Панавір застосовують по 1 супозиторію триразово протягом першого тижня з інтервалом 48 годин та дворазово протягом другого тижня з інтервалом 72 години.


Побічні ефекти . Індивідуальна непереносимість та підвищена чутливість до складових препарату.


Передозування . Малоймовірно при передозуванні можливе оборотне порушення функцій нирок та селезінки.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами . Не знайдено.


Форма випуску . Ректальні супозиторії, масою 1,2 г. Панавір – 200 мкг, по 5 штук у контурній комірковій упаковці з інструкцією із застосування у картонній коробці.


Термін придатності . 3 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності.


Умови зберігання . У сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2°С до 10°С у недоступному для дітей місці.


Умови відпустки з аптек . За рецептом

Для опису препарату
Назва Панавір
Діюча речовина Картоплі пагонів екстракт
Фармакологічна група Противірусні засоби
Форма випуску Ректальні свічки
Код ATX J05AX
Показання для лікування Аногенітальна герпетична вірусна інфекція, Аногенітальні (венеричні) бородавки, Кліщовий вірусний енцефаліт, Інфекції, спричинені вірусом простого герпесу, Герпетична хвороба очей, Герпетична інфекція, Опоясивающий лишай, Цитомегаловірусна хвороба, Інші інфекції.

Ще не було питань.

Мітки: Панавір суп ректал 200мкг №5