Похожие препараты

627.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Пропротен-100Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Краплі для прийому внутрішньо 100 г
афінно очищені антитіла до мозкоспецифічного білка S-100 1 г


Фармакологічна дія

Препарат модифікує функціональну активність білка S-100, що здійснює в мозку поєднання інформаційних та метаболічних процесів. Сенситизує нейрональну мембрану, модулює синаптичну пластичність нейронів. Має модифікуючу дію на функціональний стан структур мозку, що беруть участь у формуванні алкогольної залежності: гіпоталамуса, гіпокампа.

При алкогольній залежності нормалізує вплив на систему позитивного емоційного підкріплення, що призводить до зниження частоти самостимуляції латерального гіпоталамуса. Знижує пачечну активність нейронів гіпокампу; зменшує кількість циркулюючих імунокомплексів у периферичній крові, що корелює зі зниженням споживання етанолу. Сприяє посиленню гальмівних впливів ГАМК у ЦНС. Експериментально встановлено, що препарат відновлює нейромедіаторний баланс та умовнорефлекторну діяльність. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії та до токсичних впливів.

Показання

- монотерапія алкогольного абстинентного синдрому легкого та середнього ступеня тяжкості.

Виявляє протиалкогольну дію, зменшує потяг до алкоголю та знижує ймовірність рецидивів.

Препарат полегшує як психопатологічні порушення (занепокоєння, психічна напруга, безсоння, дратівливість, тривога, зниження настрою, інтенсивний потяг до спиртного), так і соматовегетативні розлади (слабкість, пітливість, головний біль, тремор, тахікардія, порушення травлення) алкоголю.

Режим дозування

На 1 прийом - 10 крапель у столовій ложці води (не під час їди).

У стані похмілля в перші 2 години препарат приймають по 10 крапель кожні 30 хв; у наступні 8-10 год - по 10 крапель/1 год.

У разі настання сну прийом поновлюють після пробудження. Надалі при поліпшенні стану препарат приймають по 10 крапель кожні 2-3 години (4-6 прийомів на добу) протягом 2-3 днів. При обтяженні симптомів алкогольної абстиненції необхідно приєднати лікарські засоби, які традиційно використовуються в детоксикації.

Для профілактики рецидивів препарат приймають по 10 крапель 1-2 рази на добу протягом 2-3 місяців; після випадкового вживання алкоголю прийняти додатково 10 крапель препарату 2 рази (вдень та на ніч).

Побічна дія

Можливі реакції індивідуальної підвищеної чутливості до компонентів препарату.

Передозування

До цього часу випадків передозування не спостерігалося.

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Умови відпустки з аптек

Препарат дозволений до застосування як засіб безрецептурної відпустки.
Для опису препарату
Назва Пропротен-100
Діюча речовина Антитіла до мозкоспецифічного білка S-100
Фармакологічна група Препарат для лікування алкогольної залежності
Форма випуску Краплі
Код ATX N07BB
Показання для лікування Монотерапія алкогольного абстинентного синдрому легкого та середнього ступеня тяжкості; зниження ймовірності рецидивів; для полегшення як психопатологічних порушень (занепокоєння, психічна напруга, безсоння, дратівливість, тривога, зниження настрою, інтенсивний потяг до спиртного), так і соматовегетативних розладів (слабкість, пітливість, головний біль, тремор, тахікардія, порушення травлення) алкогольного.
Наталія / 21.01.2022
Как купить такие капли?
Администратор
Доброго дня. По всіх питаннях Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо

Мітки: Пропротен-100 краплі 25мл