Похожие препараты

136.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Пропротен-100


Інструкція

Форма випуску

Таблетки для розсмоктування

Упаковка

40 шт.

Фармакологічна дія

Пропротен-100 - препарат, призначений для лікування алкоголізму. Єдиний препарат із групи протиалкогольних засобів, який не лише зменшує та знімає симптоми похмілля, але, найголовніше, при курсовому прийомі усуває «тягу» до алкоголю та попереджає виникнення нових запоїв.

Препарат модифікує функціональну активність білка S-100, що здійснює в мозку поєднання інформаційних та метаболічних процесів. Сенситизує нейрональну мембрану, модулює синаптичну пластичність нейронів. Має модифікуючу дію на функціональний стан структур мозку, що беруть участь у формуванні алкогольної залежності: гіпоталамуса, гіпокампа та ін.

При алкогольній залежності нормалізує вплив на систему позитивного емоційного підкріплення, що призводить до зниження частоти самостимуляції латерального гіпоталамуса. Знижує пачечну активність нейронів гіпокампу; зменшує кількість циркулюючих імунокомплексів у периферичній крові, що корелює зі зниженням споживання етанолу. Сприяє посиленню гальмівних впливів ГАМК у ЦНС. Експериментально встановлено, що препарат відновлює нейромедіаторний баланс та умовнорефлекторну діяльність. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії та до токсичних впливів.

Показання

Виявляє протиалкогольну дію, зменшуючи потяг до алкоголю та знижуючи ймовірність рецидивів.
Монотерапія алкогольного абстинентного синдрому легкого та середнього ступеня тяжкості. Препарат полегшує як психопатологічні порушення (занепокоєння, психічна напруга, безсоння, дратівливість, тривога, зниження настрою, інтенсивний потяг до спиртного), так і соматовегетативні розлади (слабкість, пітливість, головний біль, тремор, тахікардія, порушення травлення) алкогольного .

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність та період лактації.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано

особливі вказівки

До складу препарату входить лактоза, у зв'язку з чим не рекомендується призначати його пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або при вродженій лактазній недостатності.

склад

Активні компоненти: антитіла до мозкоспецифічного білка S-100 афінно очищені – 0,003 г*.
Допоміжні речовини: лактоза, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат.
*вводиться у вигляді водно-спиртової суміші активної форми діючої речовини.

Спосіб застосування та дози

Всередину по 1 табл. (тримати в роті до повного розчинення), поза їдою. У стані похмілля в перші 2 години - по 1 табл. кожні 30 хв; у наступні 8-10 год - по 1 табл. в годину.

У разі настання сну прийом поновлюють після пробудження. Надалі при поліпшенні стану – по 1 табл. кожні 2-3 години (4-6 прийомів на добу) протягом 2-3 днів.

При обтяженні симптомів алкогольної абстиненції до терапії необхідно приєднати ЛЗ, які традиційно використовуються в детоксикації.

Для профілактики рецидивів – по 1–2 табл. на добу протягом 2-3 місяців; після випадкового вживання алкоголю прийняти додатково 2 таблетки препарату 2 рази – вдень та на ніч.

Побічні дії

Можливі реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату.

Лікарська взаємодія

Випадків несумісності з іншими лікарськими засобами досі не виявлено.

Передозування

При випадковому передозуванні можливі диспептичні явища, зумовлені наповнювачами, що входять до складу препарату.

Умови зберігання

У захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25°С.

Термін придатності

3 роки.Для опису препарату
Назва Пропротен-100
Діюча речовина Антитіла до мозкоспецифічного білка S100
Фармакологічна група Препарат для лікування алкогольної залежності
Форма випуску Таблетки для розсмоктування
Код ATX N07BB
Показання для лікування Монотерапія алкогольного абстинентного синдрому легкого та середнього ступеня тяжкості; зниження ймовірності рецидивів; для полегшення як психопатологічних порушень (занепокоєння, психічна напруга, безсоння, дратівливість, тривога, зниження настрою, інтенсивний потяг до спиртного), так і соматовегетативних розладів (слабкість, пітливість, головний біль, тремор, тахікардія, порушення травлення) алкогольного.

Ще не було питань.

Мітки: Пропротен-100 таб.