Похожие препараты

945.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Циклоферон ампули

Інструкція


Форма випуску

Розчин для внутрішньовенного та внутрішньовенного введення.

Упаковка

5 штук.

Фармакологічна дія

ЦИКЛОФЕРОН є низькомолекулярним індуктором інтерферону, що визначає широкий спектр його біологічної активності (противірусної, імуномодулюючої, протизапальної та ін.).
Основними клітинами-продуцентами інтерферону після введення Циклоферону є макрофаги, Т-і В-лімфоцити.

Залежно від типу інфекції має місце переважання активності тієї чи іншої ланки імунітету. Препарат індукує високі титри інтерферону в органах та тканинах, що містять лімфоїдні елементи (селезінка, печінка, легені), активує стовбурові клітини кісткового мозку, стимулюючи утворення гранулоцитів.

ЦИКЛОФЕРОН активує Т-лімфоцити та природні кілерні клітини, нормалізує баланс між субпопуляціями Т-хелперів та Т-супресорів. Посилює активність α-інтерферонів.

Циклоферон ефективний щодо вірусів кліщового енцефаліту, грипу, гепатиту, герпесу, цитомегаловірусу, вірусу імунодефіциту людини, вірусу папіломи та інших вірусів.

При гострих вірусних гепатитах Циклоферон перешкоджає переходу захворювань у хронічну форму.

На стадії первинних проявів ВІЛ-інфекції сприяють стабілізації показників імунітету.
Встановлено високу ефективність препарату в комплексній терапії гострих та хронічних бактеріальних інфекцій (нейроінфекції, хламідіози, бронхіти, пневмонії, післяопераційні ускладнення, урогенітальні інфекції, виразкова хвороба) як компонент імунотерапії.

ЦИКЛОФЕРОН виявляє високу ефективність при ревматичних та системних захворюваннях сполучної тканини, пригнічуючи аутоімунні реакції та надаючи протизапальну та знеболювальну дію.

Фармакокінетика

При введенні максимально допустимої дози максимальна концентрація в крові досягається через 1-2 години, через 24 години препарат виявляється у кількостях. Подолає гематоенцефалічний бар'єр. Період напіввиведення становить 4-5 годин. Чи не кумулює в організмі при тривалому застосуванні.

Показання

У дорослих у комплексній терапії:

 • ВІЛ – інфекції (стадії 2А – 2В);
 • нейроінфекції: серозні менінгіти та енцефаліти, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма);
 • вірусних гепатитів А, В, З, D;
 • герпесу та цитомегаловірусної інфекції;
 • вторинних імунодефіцитів, асоційованих з гострими та хронічними бактеріальними та грибковими інфекціями;
 • хламідійних інфекцій;
 • ревматичних та системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак);
 • дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів: деформуючий остеоартроз та ін.

У дітей у комплексній терапії:

 • вірусних гепатитів А, В, З, D;
 • герпетичної інфекції;
 • ВІЛ – інфекція (стадії 2А-2В).

Протипоказання

Вагітність, період лактації, дитячий вік до 4 років, індивідуальна непереносимість компонентів препарату, декомпенсований цироз печінки.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано.

особливі вказівки

При захворюваннях щитовидної залози необхідна консультація лікаря-ендокринолога.

склад

1 мл розчину містить:

діюча речовина :

меглуміну акридонацетат у перерахуванні на акридонуцтову кислоту – 125 мг;

допоміжна речовина:

вода для ін'єкцій.

Спосіб застосування та дози

Дорослим Циклоферон вводять внутрішньом'язово або внутрішньовенно 1 раз на добу за базовою схемою: через день. Тривалість лікування залежить від захворювання.

При герпетичних та цитомегаловірусних інфекціях препарат призначають за базовою схемою – 10 ін'єкцій по 250 мг. Сумарна доза 2.5 г. Лікування найефективніше на початку загострення захворювання.

При нейроінфекціях препарат вводять за базовою схемою. Курс лікування – 12 ін'єкцій по 250-500 мг у поєднанні з етіотропною терапією. Сумарна доза 3-6 р. Повторні курси проводять за необхідності.

При хламідійній інфекції лікування проводять за базовою схемою. Курс лікування – 10 ін'єкцій по 250 мг. Сумарна доза 2.5 г. Повторний курс – через 10-14 днів. Доцільно поєднання циклоферону з антибіотиками.

При гострих вірусних гепатитах А, В, С, D та змішаних формах препарат вводиться за базовою схемою 10 ін'єкцій по 500 мг. Сумарна доза – 5 г. При затяжному перебігу повторний курс проводять через 10-14 днів.

При хронічних вірусних гепатитах, С, D і змішаних формах препарат вводять за базовою схемою 10 ін'єкцій по 500 мг, далі за підтримуючою схемою 3 рази на тиждень. протягом 3 місяців у складі комплексної терапії. Рекомендується у поєднанні з інтерферонами та хіміотерапією. Повторення курсу проводять за 10-14 днів.

При ВІЛ-інфекції (стадія 2А-2В) препарат призначають за базовою схемою 10 ін'єкцій по 500 мг і далі за схемою, що підтримує, один раз на три дні протягом 2.5 міс. Повторення курсу проводять за 10 днів.

При імунодефіцитних станах курс лікування складається з 10 ін'єкцій внутрішньом'язово за базовою схемою в разовій дозі 250 мг. Сумарна доза 2,5 г. Повторний курс проводиться через 6-12 місяців.

При ревматичних та системних захворюваннях сполучної тканини призначають 4 курси по 5 ін'єкцій за базовою схемою, по 250 мг із перервою 10-14 днів. Необхідність проведення повторного курсу лікаря визначає індивідуально.

При дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів призначають 2 курси по 5 ін'єкцій по 250 мг з перервою 10-14 днів за базовою схемою. Необхідність проведення повторного курсу лікаря визначає індивідуально.

Дітям Циклоферон призначають внутрішньом'язово або внутрішньовенно 1 раз на добу. Добова терапевтична доза становить 6–10 мг/кг маси тіла.

При гострих вірусних гепатитах А, В, С, D та змішаних формах проводять 15 ін'єкцій препарату за базовою схемою. При тривалому перебігу інфекції курс повторюють через 10-14 днів.

При хронічних вірусних гепатитах, С, D препарат вводять за базовою схемою 10 ін'єкцій і далі за підтримуючою схемою 3 рази на тиждень протягом 3 міс у складі комплексної терапії. Рекомендується застосування у поєднанні з інтерферонами та хіміотерапією.

При ВІЛ-інфекції (стадії 2А-2В) призначають курс із 10 ін'єкцій за базовою схемою і далі за підтримуючою схемою 1 раз на 3 дні протягом 3 міс. Повторний курс проводять за 10 днів.

При герпетичній інфекції проводять курс із 10 ін'єкцій за базовою схемою. При збереженні реплікативної активності вірусу курс лікування продовжують за підтримуючою схемою із введенням препарату 1 раз на 3 дні протягом 4 тижнів.

Побічні дії

Алергічні реакції.

Лікарська взаємодія

Циклоферон сумісний з усіма лікарськими препаратами, які застосовуються при лікуванні зазначених захворювань (інтерферони, хіміотерапевтичні, симптоматичні лікарські засоби та ін.).

Підсилює дію інтерферонів та аналогів нуклеозидів. Зменшує побічні ефекти хіміотерапії, інтерферонотерапії.

Умови зберігання

Зберігати у сухому місці, захищеному від світла, при температурі від 0° до 25°C.

Заморожування розчину для ін'єкцій у процесі транспортування (при негативній температурі) не призводить до зміни властивостей.

Розморожений при кімнатній температурі препарат зберігає свої біологічні та фізико-хімічні властивості.

При зміні кольору розчину та утворенні осаду застосування препарату є неприпустимим.

Термін придатності

3 роки.

Умови відпустки з аптек

За рецептом

Для опису препарату
Назва Циклоферон
Діюча речовина Меглюміну акридонацетат
Фармакологічна група Противірусний та імуномодулюючий препарат. Індуктор синтезу інтерферонів
Форма випуску Ампули
Код ATX L03AX
Показання для лікування У складі комплексної терапії у дорослих: ВІЛ-інфекція (стадії 2А-2В); нейроінфекції: серозні менінгіти та енцефаліти, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма); вірусні гепатити А, В, С, D; герпетична інфекція; цитомегаловірусна інфекція асоційовані з гострими та хронічними бактеріальними та грибковими інфекціями; хламідійні інфекції; хвороби кістково-м'язової системи та сполучної тканини (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, деформуючий остеоартроз). В, С, D; герпетична інфекція; ВІЛ-інфекція (стадії 2А-2В).
Ирина / 31.03.2023
Добрый день! Интересуют срок годности препарата "Циклоферон амп.12,5% 2мл №5".
Администратор
По всіх питаннях Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо
Хельга / 10.02.2023
А можно онлайн заказать?
Администратор
Для замовлення Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо