Похожие препараты

456.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Циклоферон таблетки

Інструкція


Форма випуску

пігулки покриті оболонкою.

Упаковка

20 шт.

Фармакологічна дія

Імуностимулююче, противірусне, протизапальне
Циклоферон є низькомолекулярним індуктором інтерферону, що визначає широкий спектр його фармакологічної активності (противірусної, імуномодулюючої, протизапальної та ін.).

Основними клітинами-продуцентами інтерферону після введення Циклоферону є макрофаги, Т-лімфоцити, В-лімфоцити, фібробласти, епітеліальні клітини. Залежно від типу інфекції має місце активація тієї чи іншої ланки імунітету. Препарат індукує високі титри інтерферону в органах та тканинах, що містять лімфоїдні елементи (селезінка, печінка, легені), активує стовбурові клітини кісткового мозку, стимулюючи утворення гранулоцитів. Циклоферон активує Т-лімфоцити та природні кілерні клітини, нормалізує баланс між субпопуляціями Т-хелперів та Т-супресорів. Подолає гематоенцефалічний бар'єр.

Циклоферон ефективний щодо вірусів кліщового енцефаліту, грипу, гепатиту, герпесу, цитомегаловірусу, вірусу імунодефіциту людини, вірусу папіломи та інших вірусів.

Встановлено високу ефективність препарату в комплексній терапії гострих та хронічних бактеріальних інфекцій (хламідіози, бешихове запалення, бронхіти, пневмонії, післяопераційні ускладнення, бактеріальні та грибкові інфекції сечостатевої сфери, виразкова хвороба) як компонент імунотерапії.

Циклоферон виявляє високу ефективність при ревматичних та системних захворюваннях сполучної тканини, пригнічуючи аутоімунні реакції та надаючи протизапальну та знеболювальну дію.

Імуномодулюючий ефект циклоферону виражається в активації фагоцитозу, природних кілерних клітин, цитотоксичних Т-лімфоцитів та корекції імунного статусу організму при імунодефіцитних та аутоімунних станах різного походження.

Показання

Циклоферон застосовують у дорослих:

-при лікуванні грипу та інших респіраторно-вірусних інфекцій;
-при лікуванні гострих та хронічних вірусних гепатитів (важкі форми гепатиту А, гепатити В та С, цитомегаловірусний гепатит);
-при лікуванні герпетичної інфекції;
-при лікуванні ВІЛ-інфекції (стадії 1А-3В);
-у комплексній терапії нейроінфекцій (серозні менінгіти, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), розсіяний склероз та ін);
-у комплексному лікуванні кишкових інфекцій як компонент імунотерапії;
-при вторинних імунодефіцитах різної етіології (ранній післяопераційний період, інтенсивна цитостатична та гормонотерапія, хронічні інфекції, новоутворення та інші імунодефіцитні стани);
-як засіб імунопрофілактики канцерогенезу в групах високого ризику (радіаційна поразка, проживання на забруднених територіях та інші техногенні фактори)

Протипоказання

Вагітність, годування груддю, цироз печінки.

При захворюваннях щитовидної залози застосування циклоферону проводять під контролем ендокринолога.

особливі вказівки

Перед прийомом препарату необхідна консультація лікаря пацієнтам із захворюваннями органів травлення у фазі загострення (ерозії, виразки шлунка та/або дванадцятипалої кишки, гастрити, дуоденіти) та алергічними реакціями в анамнезі.

При захворюваннях щитовидної залози застосування Циклоферону слід проводити під контролем ендокринолога.

Якщо прийом чергової дози препарату пропущений, слід при першій можливості без урахування тимчасового інтервалу та подвоєння дози продовжити курс лікування за розпочатою схемою.

За відсутності лікувального ефекту пацієнт повинен звернутися до лікаря.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Циклоферон® не впливає на здатність керувати транспортними засобами.

склад

1 таблетка містить 150 мг метилглюкаміну акридонацетату.

Спосіб застосування та дози

Використання циклоферону для екстреної неспецифічної профілактики та лікування грипу та інших ГРЗ: препарат приймається внутрішньо 1 раз на день на голодний шлунок за схемою: 1 день – 4 таблетки одномоментно, на 2, 4, 6 день – по 2 таблетки.

Всього на курс 10 таблеток (одна упаковка) Циклоферон застосовують у дорослих перорально один раз на день за півгодини до їди, не розжовуючи, за базовою схемою по 2-4 таблетки на прийом 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14 , 17, 20, 23 добу в залежності від характеру захворювання

Побічні дії

Добре переноситься хворими.

Побічної дії при застосуванні не виявлено.

Лікарська взаємодія

Циклоферон сумісний і добре поєднується з усіма лікарськими препаратами, які традиційно застосовуються при лікуванні зазначених захворювань (антибіотики, хіміопрепарати та ін.).

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі у сухому, захищеному від світла місці.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта

Для опису препарату
Назва Циклоферон
Діюча речовина Меглюміну акридонацетат
Фармакологічна група Імуностимулюючий засіб
Форма випуску Пігулки
Код ATX L03AX
Показання для лікування У складі комплексної терапії у дорослих: грип та гострі респіраторні захворювання; герпетична інфекція. У складі комплексної терапії у дітей віком 4 років і старші: грип та гострі респіраторні захворювання; та старше.

Ще не було питань.