Похожие препараты

1 945.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Фенотропіл


Інструкція

Упаковка

Пігулки по 100 мг. По 10 таблеток у блістері. По 1 або 3 блістери разом з інструкцією в картонній пачці.


Склад лікарського засобу:

діюча речовина: фенілпірацетам (N-карбамоїлметил-4-феніл-2-піролідон)

1 таблетка містить фенілпірацетаму (N-карбамоїлметил-4-феніл-2-піролідону в перерахуванні на 100% речовину 100 мг)

Допоміжні речовини: лактоза, крохмаль картопляний, стеарат кальцію.

Лікарська форма

Пігулки.

Пігулки плоскоциліндричної форми від білого до білого з жовтуватим або кремуватим відтінком кольору.

Назва та місцезнаходження виробника.

ВАТ "Валенту Фармацевтика".

141101, Російська Федерація, Московська обл., м. Щолкове, вул. Фабрична, 2.

Телефон: +7 (495) 933-48-62, факс +7 (495) 933-48-63.

 Фармакологічна група. Психостимулюючі та ноотропні засоби. Код АТС N06B X.

Фенотропіл надає прямий активуючий вплив на інтегративну діяльність головного мозку, сприяє консолідації пам'яті, покращує концентрацію уваги та розумову діяльність, полегшує процес навчання, підвищує стійкість тканин мозку до гіпоксії та токсичних впливів, має протисудомну дію та анксіолітичну активність, регулює процеси активації системи, що покращує настрій.

Фенотропіл справляє позитивний вплив на обмінні процеси та кровообіг мозку, стимулює окисно-відновні процеси, підвищує енергетичний потенціал організму за рахунок утилізації глюкози, покращує регіонарний кровотік в ішемізованих ділянках мозку. Підвищує вміст норадреналіну, дофаміну та серотоніну в мозку, не впливає на рівень вмісту гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), не зв'язується ні з ГАМК А , ні з ГАМК В рецепторами, не помітно впливає на спонтанну біоелектричну активність мозку.

Фенотропіл не впливає на дихальну та серцево-судинну систему, виявляє маловиражений діуретичний ефект, має анорексігенну активність при курсовому застосуванні.

Стимулююча дія фенотропілу виявляється у його здатності виявляти помірно виражений ефект щодо рухових реакцій, у підвищенні фізичної працездатності, у вираженому антагонізмі каталептичної дії нейролептиків, а також у послабленні виразності снодійної дії етанолу та гексеналу.

Психостимулююча дія фенотропілу переважає в ідеаторній сфері. Помірний психостимулюючий ефект препарату поєднується з анксіолітичною активністю, покращує настрій, надає деякий аналгезуючий ефект, підвищуючи поріг больової чутливості.

Адаптогенна дія фенотропілу виявляється у підвищенні стійкості організму до стресу в умовах надмірних психічних та фізичних навантажень, при підвищеній стомлюваності, гіпокінезії та іммобілізації, при низьких температурах.

На фоні прийому фенотропілу відмічено покращення зору, яке проявляється у збільшенні гостроти та полів зору.

Фенотропіл покращує кровопостачання нижніх кінцівок.

Фенотропіл стимулює вироблення антитіл у відповідь на введення антигену, що вказує на його імуностимулюючі властивості, але в той же час він не сприяє розвитку гіперчутливості негайного типу і не змінює запальну алергію реакцію шкіри, викликану введенням чужорідного білка.

При курсовому застосуванні фенотропілу не розвивається лікарська залежність, толерантність, синдром відміни.

Дія препарату виявляється після одноразової дози важливою при застосуванні препарату в екстремальних умовах.

Фенотропіл не має тератогенних, мутагенних, канцерогенних та ембріотокічних властивостей. Токсичність - низька, летальна доза в гострому експерименті

800 мг/кг.

Фенотропіл швидко всмоктується, проникає у різні органи та тканини, легко проходить через гематоенцефалічний бар'єр. Біодоступність при пероральному застосуванні становить 100%. Максимальна концентрація в крові досягається через 1 годину, період напіввиведення становить 3-5 годин. Фенотропіл не метаболізується в організмі і виводиться з організму у незміненому вигляді. Приблизно 40% виводиться із сечею та 60% – з жовчю і потім.

Показання

Захворювання центральної нервової системи різного генезу, особливо пов'язані з судинними захворюваннями та порушеннями обмінних процесів у мозку, що супроводжуються погіршенням інтелектуально-мнестичних функцій, зниженням рухової активності.

Невротичні стани, що виявляються млявістю, підвищеною виснажливістю, зниженням психомоторної активності, порушенням уваги, погіршенням пам'яті, зниженням засвоєння інформації.

Депресії легкої та середньої тяжкості.

Психоорганічні синдроми, що виявляються інтелектуально-мнестичні порушення та апатико-абулічними явищами, а також в'ялоапатичні стани при шизофренії.

Судомні стани.

Ожиріння (аліментарно-конституційний генез).

Профілактика гіпоксії, підвищення стійкості до стресу, корекція функціонального стану організму в екстремальних умовах професійної діяльності з метою попередження розвитку втоми та підвищення розумової та фізичної працездатності, корекція добового біоритму, інверсія циклу "сон-неспання".

Хронічний алкоголізм (з метою зменшення явищ астенії, депресії, інтелектуально-мнестичних порушень).

Протипоказання

Чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні

При надмірному психоемоційному виснаженні на тлі хронічного стресу та перевтоми, хронічного безсоння одноразовий прийом фенотропілу в першу добу може викликати різку потребу уві сні. Таким хворим в амбулаторних умовах слід рекомендувати розпочинати курсовий прийом препарату у неробочі дні.

Фенотропіл застосовують з обережністю у хворих з тяжкими ураженнями печінки та нирок, тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, хворих на атеросклероз, а також хворих, які перенесли раніше панічні атаки, гострі психотичні стани, що протікають з психомоторним збудженням – внаслідок можливості загострення симптомів тривоги, паніки, галюцинацій. , а також у хворих, схильних до алергічних реакцій на ноотропні препарати групи піролідону

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Не рекомендується застосовувати препарат при керуванні автотранспортом чи роботі

з іншими механізмами, які потребують підвищеної уваги.

Діти

Препарат застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози

Всередину відразу після прийому їжі. Дозу препарату та тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Дози варіюють залежно від особливостей хворого. Середня разова доза становить 150 мг (від 100 мг до 250 мг) ; середня добова доза становить 250 мг (від 200 мг до 300 мг). Максимальна допустима доза становить 750 мг на добу. Рекомендується розподіляти добову дозу на 2 прийоми. Добову дозу до 100 мг приймати одноразово в ранковий час, а понад 100 мг – розподілити добову дозу на

2 прийоми. Тривалість лікування може варіювати від 2 тижнів до 3 місяців. Середня тривалість лікування становить 30 днів. За потреби курс може бути повторений через 1 місяць.

Для підвищення працездатності – 100-200 мг одноразово вранці протягом 2-х тижнів (для спортсменів – 3 дні).

Рекомендована тривалість лікування для хворих з аліментарно-конституційним ожирінням становить 30-60 днів у дозі 100-200 мг 1 раз на добу (вранці).

Не рекомендується приймати фенотропіл не пізніше 15 годин.

Передозування

При передозуванні можливе посилення побічних реакцій.

Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти

Побічні реакції представлені відповідно до наступної градації частоти їх виникнення: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1000 до <1/100), рідко (від ≥ 1/10000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10000), частота невідома (існуючі дані не дозволяють визначити частоту).

Безсоння (у разі прийому препарату пізніше 15 годин) – частота невідома. У деяких хворих у перші 1-3 дні прийому препарату може виникнути психомоторне збудження, гіперемія шкірних покривів, відчуття тепла – частота невідома.

У постреєстраційних клінічних дослідженнях додатково були виявлені такі побічні реакції із встановленим ймовірним зв'язком з прийомом препарату:

З боку центральної нервової системи: рідко – головний біль, дратівливість, запаморочення, плаксивість, агресія, порушення сну, неспокій.

З боку серцево-судинної системи: нечасто – підвищення артеріального тиску.

Алергічні реакції: рідко – гіперемія та гіперкератоз шкіри долонь.

У постреєстраційних клінічних дослідженнях спостерігалися також реакції, зв'язок яких із прийомом препарату Фенотропіл не було доведено:

З боку ЦНС: рідко - безсоння, сонливість; рідко - минущі просоночні галюцинації, нав'язливість, депресія, слабкість, апатія, гіпоманія.

З боку травного тракту: рідко – сухість у роті, дизгевзія (гіркий присмак у роті).

Алергічні реакції: рідко - висипання і свербіж шкіри частота невідома - кропив'янка, ангіоневротичний набряк.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Може посилювати дію препаратів, що стимулюють центральну нервову систему, антидепресантів та ноотропних препаратів.

Термін придатності

5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, недоступному для дітей місці, при температурі

не вище 300С .

Для опису препарату
Назва Фенотропіл
Діюча речовина Фонтурацетам
Фармакологічна група Психостимулятори та ноотропи
Форма випуску Пігулки
Код ATX N06BX
Показання для лікування Захворювання центральної нервової системи; Невротичні стани; Депресії легкої та середньої тяжкості; Судомні стани; Ожиріння; Профілактика гіпоксії; підвищення стійкості до стресу; корекція функціонального стану організму в екстремальних умовах; Хронічний алкоголізм.
Никита / 29.07.2021
Здравствуйте, есть а наличными фенилпирацетам?
Администратор
Добрый день
наличие можно уточнить по номеру:
(097) 141-69-71

или по адресу: https://apteka1.info
Динара / 23.06.2021
Есть в наличии фенотропил?
Администратор
Добрый день
наличие и вопросы доставки по Украине можно уточнить по номеру:
(097) 141-69-71

или по адресу: https://apteka1.info

Мітки: Фенотропіл таб, 100мг №30