Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Гопантеновая кислота (Кальция гопантенат) таб. 500 мг №50
  • Артикул:
    sku-104189
199.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гопантенова кислота


Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки білого або майже білого кольору, круглі, плоскоциліндричні, з фаскою та ризиком.

1 таб.
кальцію гопантенат 500 мг

Допоміжні речовини: магнію гідроксикарбонат – 93.6 мг, повідон К25 – 20.2 мг, кальцію стеарат – 6.2 мг.


Фармакологічна дія

Ноотропний засіб, має нейрометаболічні, нейропротекторні та нейротрофічні властивості. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії та впливу токсичних речовин, стимулює анаболічні процеси в нейронах, поєднує помірну седативну дію з м'яким стимулюючим ефектом, має протисудомну дію, зменшує моторну збудливість з одночасним упорядкуванням поведінки. Підвищує розумову та фізичну працездатність. Сприяє нормалізації вмісту GABA при хронічній алкогольній інтоксикації та подальшому скасуванні етанолу. Виявляє аналгетичну дію.


Фармакокінетика

Після прийому внутрішньо швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту. T max - 1 год. Найбільші концентрації створюються у печінці, нирках, у стінці шлунка та шкірі. Проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Чи не метаболізується. Виводиться у незміненому вигляді протягом 48 год: 67.5% від прийнятої дози – із сечею, 28.5% – з калом.


Показання

Цереброваскулярна недостатність, викликана атеросклеротичними змінами судин головного мозку, сенільна деменція (початкові форми), резидуальні органічні ураження мозку у осіб зрілого віку та літніх, церебральна органічна недостатність у хворих на шизофренію, екстрапірамідні гіперкінези у хворих зі спадковими захворюваннями. хорея Гентінгтона, гепатоцеребральна дистрофія, хвороба Паркінсона), залишкові явища перенесених нейроінфекцій, поствакцинальний енцефаліт, черепно-мозкова травма (у складі комплексної терапії); екстрапірамідний нейролептичний синдром (гіперкінетичний та акінетичний), як коректор побічної дії антипсихотичних засобів (нейролептиків) та з профілактичною метою одночасно як "терапія прикриття"; епілепсія (при уповільненості психічних процесів разом із протисудомними засобами). Психоемоційні навантаження, зниження розумової та фізичної працездатності (підвищення концентрації уваги та запам'ятовування). Розлади сечовипускання: енурез, денне нетримання сечі, півлакіурія, імперативні позиви (дорослі та діти віком від 2 років).

Діти: перинатальна енцефалопатія, розумова відсталість (затримка психічного, мовного, моторного розвитку або їх поєднання), дитячий церебральний параліч, заїкання (переважно клонічна форма), епілепсія (у складі комбінованої терапії з протисудомними засобами, особливо при поліморфних нападах) .


Режим дозування

Приймають усередину. Разова доза для дорослих – 0.5-1 г, для дітей – 0.25-0.5 г; добова доза для дорослих – 1.5-3 г, для дітей – 0.75-3 г. Курс лікування – 1-4 міс, в окремих випадках – до 6 міс. Через 3-6 місяців можливе проведення повторного курсу лікування.

Дітям при розумовій недостатності та олігофренії - по 0.5 г 4-6 разів на добу щодня протягом 3 міс; при затримці мовного розвитку – по 0.5 г 3-4 рази на добу протягом 2-3 міс.

Як коректор при нейролептичному синдромі дорослим - по 0.5-1 г 3 рази на добу, дітям - по 0.25-0.5 г 3-4 рази на добу. Курс лікування – 1-3 міс.

При епілепсії дітям – по 0.25-0.5 г 3-4 рази на добу, дорослим – по 0.5-1 г 3-4 рази на добу, щодня, протягом тривалого часу (до 6 міс).

При тиках дорослим - 1.5-3 г/добу, щодня, протягом 1-5 міс; дітям - по 0.25-0.5 г 3-6 разів на добу щодня протягом 1-4 міс.

При порушенні сечовипускання дорослим – по 0.5-1 г 2-3 рази на добу, добова доза – 2-3 г; для дітей разова доза 0,25-0,5 г, добова - 25-50 мг/кг. Курс лікування – 0.5-3 міс.


Побічна дія

Алергічні реакції: риніт, кон'юнктивіт, висипання на шкірі.


Протипоказання до застосування

Гострі тяжкі захворювання нирок, I триместр вагітності.


Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано застосування у І триместрі вагітності.


Застосування при порушеннях функції нирок

Препарат протипоказаний при гострих тяжких захворюваннях нирок.


Застосування у дітей

Застосування можливе згідно з режимом дозування.


особливі вказівки

Не рекомендується тривала терапія гопантеновою кислотою у поєднанні з іншими ноотропними та стимулюючими ЦНС засобами.


Лікарська взаємодія

Подовжує дію барбітуратів, посилює ефекти протисудомних засобів, ноотропних та засобів, що стимулюють ЦНС, дію місцевих анестетиків (прокаїну).

Запобігає побічним явищам фенобарбіталу, карбамазепіну, антипсихотичних засобів (нейролептиків).

Дія гопантенової кислоти посилюється разом із гліцином, ксидифоном.

Для опису препарату
Назва Гопантам
Діюча речовина Гопантенова кислота
Фармакологічна група Ноотропи
Форма випуску Пігулки
Код ATX N06BX
Показання для лікування Застосовується при психоемоційних навантаженнях, зниженні розумової та фізичної працездатності, Для покращення концентрації уваги та запам'ятовування; у складі комплексної терапії при епілепсії та шизофренії; черепно-мозкових травмах та невротичних розладах.

Ще не було питань.

Мітки: Гопантенова кислота (Кальція гопантенат) таб. 500 мг №50