Похожие препараты

1 002.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ІНГАРОН 500000МЕ

Інструкція


Лікарська форма.

Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового та підшкірного введення.


склад.

Активна речовина: інтерферон гама - 100000 МО, 500000 МО, 1000000 МО, 2000000 МО, допоміжні речовини: маніт.


Опис Препарат є пухкою або пористою масою білого кольору, гігроскопічний.


Фармакотерапевтична група. Противірусний та імуномодулюючий засіб.


Код ATX: L03AB03.


Фармакологічні властивості. Інгарон – рекомбінантний інтерферон гама людини, складається зі 144 амінокислотних залишків (а.о.), позбавлений перших трьох а.о. Cys-Tyr-Cys, замінені на Met. Молекулярна маса 16,9 кДа. Отриманий мікробіологічним синтезом у рекомбінантному штамі Escherichia coli та очищений колонковою хроматографією. Питома противірусна активність на клітинах (фібробласти людини), інфікованих вірусом стоматиту везикулярного, становить 2х107 ОД на мг білка.


Інтерферон гамма (імунний інтерферон) є найважливішим прозапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4 Th1 клітини та CD8 цитотоксичні супресорні клітини. Рецептори до інтерферону гамма мають макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити. Інтерферон гама активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їх мікробоцидність, цитотоксичність, продукцію цитокінів, супероксидних і нітрооксидних радикалів, тим самим викликаючи загибель внутрішньоклітинних паразитів. Інтерферон гамма інгібіруст В-клітинна відповідь, інтерлейкін-4 пригнічує продукцію IgE та експресію CD23-антигену. Є індуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок аутореактивним клонам. Скасовує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію та генерацію лімфокін активованих кілерів. Активує продукцію білків гострої фази запалення, посилює експресію генів С2 та С4компонентів системи комплементу.


На відміну від інших інтерферонів підвищує експресію антигенів ГКГС як І-го так і ІІ-го класів на різних клітинах, причому індукує експресію цих молекул навіть на тих клітинах, які не експресують їх конститутивно. Тим самим підвищується ефективність презентації антигенів та здатність їх розпізнавання Т-лімфоцитами.


Інтерферон гама блокує реплікацію вірусних ДНК та РНК, синтез вірусних білків та складання зрілих вірусних частинок. Інтерферон гама надає цитотоксичну дію на вірус-інфіковані клітини.


Інтерферон гама блокує синтез β-TGF, відповідальних за розвиток фіброзу легень та печінки.


Показання до застосування.


· Лікування хронічного вірусного гепатиту С, хронічного вірусного гепатиту В, ВІЛ/СНІД інфекції та туберкульозу легень у комплексній терапії.


· Профілактика інфекційних ускладнень у хворих із хронічною гранулематозною хворобою.


· Лікування онкологічних захворювань у комплексній терапії як імуномодулятор, у т. ч. у комбінації з хіміотерапією.


· Лікування генітальної герпесвірусної інфекції та оперізувального лишаю (herpes zoster) у монотерапії.


· Лікування урогенітального хламідіозу в комплексній терапії.


· Лікування хронічного простатиту в комплексній терапії.


· Лікування аногенітальних бородавок (вірус папіломи людини) та запобігання рецидиву захворювання.


Протипоказання. Індивідуальна непереносимість інтерферону гама чи будь-якого іншого компонента препарату. Вагітність. Аутоімунні захворювання. Цукровий діабет.


Спосіб застосування та дози. Введення препарату внутрішньом'язово чи підшкірно. Вміст флакона розчиняють у 1-2 мл води для ін'єкцій. Дозу препарату встановлюють індивідуально.


Для лікування хворих на хронічний вірусний гепатит В, хронічний вірусний гепатит С, а також ВІЛ/СНІД інфекцією та туберкульозом легень середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу щодня або через день. Курс лікування становить від 1 до 6 місяців, за потреби через 1-2 місяці курс лікування повторюють.


Для профілактики інфекційних ускладнень у хворих з хронічною гранулематозною хворобою зазвичай середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу щодня або через день. На курс 5-15 ін'єкцій, за необхідності курс продовжують чи повторюють через 10-14 днів.


Для лікування онкологічних захворювань середня добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на день через день.


Для лікування генітальної герпесвірусної інфекції, що оперізує лишаю (herpes zoster) та урогенітального хламідіозу середня добова доза для дорослих становить 500000 МО. Вводиться 1 раз на день підшкірно, через день. Курс лікування становить 5 ін'єкцій.


Для лікування хронічного простатиту добова доза становить 100 000 МО або 500 000 МО. Вводиться 1 раз на день підшкірно, через день. Курс лікування становить 10 ін'єкцій.


Для лікування аногенітальних бородавок добова доза становить 100 000 МО. Вводиться 1 раз на добу підшкірно після проведеної кріодеструкції через день. Курс лікування становить 5 ін'єкцій.


Побічна дія. Локальна болючість у місці ін'єкції у вигляді слабкого болю ламкого характеру (подібно до перетренованого м'яза) і гіперемія.


Застосування високих доз понад 1000000 МО може супроводжуватися розвитком грипоподібного синдрому: біль голови, слабкість, підвищення температури тіла, болі в суглобах. Слабко виражені симптоми не потребують фармакологічної корекції. При виражених явищах – усунення за допомогою нестероїдних протизапальних препаратів.


Форма випуску. Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового та підшкірного введення, 100000 МО, 500000 МО, 1000000 МО, 2000000 МО. По 100 000 МО, 500 000 МО, 1 000 000 МО або 2 000 000 МО препарату у флаконах ФІ зі скла місткістю 3 мл. Флакони герметично закупорені пробками гумовими медичними та обкатані алюмінієвими ковпачками для закупорювання лікарських засобів. По 5 флаконів у контурні коміркові упаковки або касетні контурні упаковки. По 1, 2, 3 або 4 контурні упаковки разом з інструкцією по застосуванню поміщають у пачку коробкового картону.


Умови зберігання. У сухому місці, захищеному від світла, при температурі 2-10 оС. Чи не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.


Термін придатності. 2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.


Умови відпустки із аптек. За рецептом.

Для опису препарату
Назва Інгарон
Діюча речовина Інтерферон гама
Фармакологічна група Противірусний та імуномодулюючий засіб.
Форма випуску Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового та підшкірного введення.
Код ATX L03AB03
Показання для лікування Лікування хронічного вірусного гепатиту С, хронічного вірусного гепатиту В, ВІЛ/СНІД інфекції та туберкульозу легень у комплексній терапії. Профілактика інфекційних ускладнень у хворих з хронічною гранулематозною хворобою. хіміотерапією. Лікування генітальної герпесвірусної інфекції та оперізуючого лишаю (herpes zoster) в монотерапії. Лікування урогенітального хламідіозу в комплексній терапії. Лікування хронічного простатиту в комплексній терапії. Лікування аногенітальних бородавок (вірус папілом.

Ще не було питань.