Похожие препараты

1 037.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Інгавірін

Інструкція


Опис

Капсули №2 або №4 синього кольору (для дозування 30 мг), капсули №2 або №3 червоного кольору (для дозування 90 мг). На кришечці капсули нанесено логотип білого кольору у вигляді кільця та букви І всередині кільця.

Вміст капсул - гранули і порошок білого або майже білого кольору; допускається утворення конгломератів, що легко розсипаються при легкому натисканні.

Форма випуску

Капсули 90 мг.

По 7 або 10 капсул в контурне коміркове пакування або в контурне коміркове пакування з перфорацією з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої друкованої лакованої.

1 контурну упаковку (для дозування 90 мг) разом з інструкцією із застосування поміщають у пачку.

Фармакологічна дія

Противірусний засіб. Протизапальний засіб.

Код АТХ: [J05AX].

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Противірусний препарат.

У доклінічних та клінічних дослідженнях показано ефективність препарату Інгавірін. щодо вірусів грипу типу A (A(H1N1), в т.ч. пандемічний штам A(H1N1)pdm09 («свинячий»), A(H3N2), A(H5N1)) і типу В, аденовірусу, вірусу парагрипу, респіраторно -синцитіального вірусу; у доклінічних дослідженнях: коронавірусу, метапневмовірусу, ентеровірусів, у тому числі вірусу Коксакі та риновірусу.

Інгавірін знижує вірусне навантаження, прискорює елімінацію вірусів, скорочує тривалість хвороби, знижує ризик розвитку ускладнень.

Механізм дії реалізується лише на рівні інфікованих клітин з допомогою активації чинників вродженого імунітету, пригнічуваних вірусними білками. В експериментальних дослідженнях, зокрема, показано, що препарат Інгавірін підвищує експресію рецептора інтерферону першого типу IFNAR на поверхні епітеліальних та імунокомпетентних клітин. Збільшення густини інтерферонових рецепторів призводить до підвищення чутливості клітин до сигналів ендогенного інтерферону.

Процес супроводжується активацією (фосфорилуванням) білка-трансмітера STAT1, що передає сигнал у ядро клітини для індукції синтезу противірусних генів. Показано, що в умовах інфекції препарат активує синтез антивірусного ефекторного білка МхА (ранній фактор противірусної відповіді, що інгібує внутрішньоклітинний транспорт рибонуклеопротеїнових комплексів різних вірусів) і фосфорильованої форми PKR, що пригнічує трансляцію вірусних білків, таким чином уповільнюючи і зупиняючи.

Дія препарату Інгавірін полягає у значному зменшенні ознак цитопатичної та цитодеструктивної дії вірусу, зниженні кількості інфікованих клітин, обмеженні патологічного процесу, нормалізації складу та структури клітин та морфологічної картини тканин у зоні інфекційного процесу, як на ранніх, так і на пізніх його стадіях.

Протизапальна дія обумовлена придушенням продукції ключових прозапальних цитокінів (фактору некрозу пухлини (TNF-α), інтерлейкінів (IL-1β та IL-6)), зниженням активності мієлопероксидази.

В експериментальних дослідженнях показано, що спільне використання препарату Інгавірін з антибіотиками підвищує ефективність терапії на моделі бактеріального сепсису, у тому числі спричиненого пеніцилін-резистентними штамами стафілокока.

Проведені експериментальні токсикологічні дослідження свідчать про низький рівень токсичності та високий профіль безпеки препарату.

За параметрами гострої токсичності препарат Інгавірін відноситься до 4 класу токсичності - "Малотоксичні речовини" (при визначенні LD 50 в експериментах з гострої токсичності летальні дози препарату визначити не вдалося).

Препарат не володіє мутагенними, імунотоксичними, алергізуючими та канцерогенними властивостями, не має місцевоподразнюючої дії. Препарат Інгавірін не впливає на репродуктивну функцію, не має ембріотоксичної та тератогенної дії.

Відсутній вплив препарату Інгавірін на систему кровотворення прийому відповідної віку дози рекомендованими схемою і курсом.

Фармакокінетика

Всмоктування та розподіл.

В експерименті з використанням радіоактивної мітки встановлено: препарат швидко надходить у кров із шлунково-кишкового тракту, розподіляючись за внутрішніми органами. Максимальні концентрації в крові, плазмі та більшості органів досягаються через 30 хвилин після введення препарату. Величини AUC (площа під фармакокінетичною кривою «концентрація – час») нирок, печінки та легень трохи перевищують AUC крові (43,77 мкг/год). Величини AUC для селезінки, надниркових залоз, лімфатичних вузлів і тимусу нижче за AUC крові. MRT (середній час утримання препарату) у крові – 37,2 години.

При курсовому прийомі препарату один раз на добу відбувається його накопичення у внутрішніх органах та тканинах. При цьому якісні характеристики фармакокінетичних кривих після кожного введення препарату тотожні: швидке підвищення концентрації препарату після кожного введення через 0,5-1 годину після прийому, а потім повільне зниження до 24 годин.

Метаболізм.

Препарат не метаболізується в організмі та виводиться у незміненому вигляді.

Виведення.

Основний процес виведення відбувається протягом 24 годин. За цей період виводиться 80% прийнятої дози: 34,8% виводиться у тимчасовому інтервалі від 0 до 5 годин та 45,2% у тимчасовому інтервалі від 5 до 24 годин. З них 77% виводиться через кишечник та 23% – через нирки.


Показання

Лікування та профілактика грипу А та В та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій (аденовірусна інфекція, парагрип, респіраторно-синцитіальна інфекція, риновірусна інфекція) у дорослих та дітей віком від 3 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Дефіцит лактази, непереносимість лактози, глюкозогалактозна мальабсорбція.

Вагітність.

Період грудного вигодовування.

Дитячий вік віком до 3 років.Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування препарату під час вагітності не вивчалось.

Застосування препарату під час лактації не вивчалося, тому за необхідності застосування препарату під час лактації слід припинити грудне вигодовування.

особливі вказівки

Не рекомендується одночасне застосування інших противірусних препаратів без попередньої консультації лікаря.

Зберігайте інструкцію. Вона може знадобитися знову. Якщо у Вас виникли запитання, зверніться до лікаря.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами

Не вивчалося, однак, враховуючи механізм дії та профіль побічних реакцій, можна припустити, що препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами, механізмами.


склад

Одна капсула містить:

діюча речовина: імідазолілетанамід пентандіової кислоти (вітаглутам) у перерахунку на 100 % речовина – 90,00 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний (аеросил), магнію стеарат;

капсули тверді желатинові: титану діоксид Е 171, барвник червоний [Понсо 4 R] Е 124, барвник азорубін Е 122, барвник хіноліновий жовтий Е 104, желатин;

склад чорнила для логотипу: шелак, пропіленгліколь Е 1520, титану діоксид Е 171.


Спосіб застосування та дози

Всередину. Незалежно від їди.

У дітей віком від 3 до 6 років, які мають труднощі з проковтуванням капсули, допускається розведення вмісту капсули у воді або яблучному соку. Для цього необхідно акуратно відкрити капсулу над ємністю з невеликою кількістю (50-70 мл) кип'яченої води або яблучного соку кімнатної температури, висипати вміст капсули у воду або сік, перемішати суміш протягом 20 секунд і випити повністю. Допускається додавання цукру. Суміш потрібно готувати безпосередньо перед прийомом; готова суміш для зберігання не підлягає.

Для лікування та профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій дорослим призначають по 90 мг 1 раз на день, дітям від 7 років – по 60 мг 1 раз на день, дітям від 3 до 6 років – по 30 мг 1 раз на день.

Тривалість лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у дорослих та дітей віком від 7 років – 5-7 днів (залежно від тяжкості стану). Тривалість лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей від 3 до 6 років – 5 днів. Прийом препарату починають з появи перших симптомів захворювання, бажано пізніше 2 діб від початку хвороби.

Дорослим та дітям при виражених симптомах, а також при наявності супутніх захворювань (хвороби дихальної та серцево-судинної систем, цукровий діабет, ожиріння) слід приймати подвійну дозу препарату у перші три дні захворювання, далі продовжити прийом у звичайній дозуванні протягом 2-4 днів. .

Для профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій після контакту з хворими особами дорослим та дітям від 7 років препарат призначають протягом 7 днів, дітям від 3 до 6 років – протягом 5 днів.

Якщо через 5 днів лікування поліпшення не настає або симптоми посилюються або з'являються нові симптоми, необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосовуйте препарат тільки згідно з тими показаннями, тим способом застосування і в дозах, які вказані в інструкції.

Побічні дії

Алергічні реакції (рідко).

Якщо будь-які з вказаних в інструкції побічних ефектів посилюються або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, які не вказані в інструкції, повідомте про це лікаря.


Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія препарату Інгавірін не описано.

Передозування

Про випадки передозування препарату Інгавірін досі не повідомлялося.

Для опису препарату
Назва Інгавірін
Діюча речовина Імідазолілетанамід пентандіової кислоти
Фармакологічна група Противірусний засіб. Протизапальний засіб
Форма випуску Капсули
Код ATX J05AX21
Показання для лікування Лікування грипу А та В та інших ГРВІ (аденовірусна інфекція, парагрип, респіраторно-синцитіальна інфекція) у дорослих; профілактика грипу А та В та інших ГРВІ у дорослих; лікування грипу А та В та інших ГРВІ (аденовірусна інфекція, парагрип, респіраторно-синцитіальна інфекція).

Ще не було питань.