Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Діпроспан


Що таке Діпроспан

Дипроспан - це потужний глюкокортикостероїдний препарат, який використовується для лікування різних захворювань, пов'язаних із запаленням та алергічними реакціями. Препарат містить дипропіонат бетаметазону, який є синтетичним аналогом гормону кортизолу, що виробляється наднирниками.


Дипроспан застосовується для лікування таких захворювань, як артрит, астма, алергічний риніт, екзема, псоріаз, дерматит, а також для зменшення набряку та запалення після операцій. Препарат може використовуватись як внутрішньом'язово, так і внутрішньовенно.


Інструкція по застосуванню


Дипроспан є розчином для ін'єкцій, який повинен бути введений внутрішньом'язово або внутрішньовенно. Дозування препарату залежить від тяжкості захворювання та індивідуальних особливостей пацієнта.


Для лікування артриту та інших запальних захворювань зазвичай призначається доза 1-2 мл (4-8 мг) препарату внутрішньом'язово або внутрішньовенно. За потреби дозу можна повторити через 24-48 годин.


Для лікування астми та алергічного риніту зазвичай призначається доза 0,5-1 мл (2-4 мг) препарату внутрішньом'язово або внутрішньовенно. За потреби дозу можна повторити через 24-48 годин.


Для лікування екземи, псоріазу та інших шкірних захворювань зазвичай призначається доза 0,5-1 мл (2-4 мг) препарату внутрішньом'язово або внутрішньовенно. За потреби дозу можна повторити через 24-48 годин.


Для зменшення набряку та запалення після операцій зазвичай призначається доза 1-2 мл (4-8 мг) препарату внутрішньом'язово або внутрішньовенно. За потреби дозу можна повторити через 24-48 годин.


Препарат слід використовувати лише за призначенням лікаря. Дозування та тривалість лікування залежать від тяжкості захворювання та індивідуальних особливостей пацієнта.


Протипоказання


Дипроспан протипоказаний при грибкових, вірусних та бактеріальних інфекціях, а також при туберкульозі та герпесі. Препарат не рекомендується використовувати за наявності виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, а також при порушенні функції нирок та печінки.


Дипроспан не рекомендується використовувати при вагітності та годуванні груддю, оскільки препарат може проникати через плаценту та виділятися у грудне молоко.


Побічні ефекти


При використанні Дипроспану можуть виникнути такі побічні ефекти:


- Підвищення артеріального тиску;

- порушення обміну речовин;

- Порушення функції нирок та печінки;

- Порушення роботи серцево-судинної системи;

- Порушення роботи нервової системи;

- Порушення роботи шлунково-кишкового тракту;

- Порушення роботи ендокринної системи.


Якщо виникли побічні ефекти, необхідно негайно звернутися до лікаря.


особливі вказівки


Дипроспан слід використовувати з обережністю за наявності таких захворювань:


- цукровий діабет;

- Гіпертонія;

- остеопороз;

- глаукома;

- психічні розлади;

- хвороби серця та судин.


Також не рекомендується використовувати Дипроспан протягом тривалого часу, оскільки це може призвести до розвитку залежності від препарату.


Висновок


Дипроспан - це потужний глюкокортикостероїдний препарат, який використовується для лікування різних захворювань, пов'язаних із запаленням та алергічними реакціями. Препарат містить дипропіонат бетаметазону, який є синтетичним аналогом гормону кортизолу, що виробляється наднирниками.


Дипроспан застосовується для лікування артриту, астми, алергічного риніту, екземи, псоріазу, дерматиту, а також для зменшення набряку та запалення після операцій. Препарат може використовуватись як внутрішньом'язово, так і внутрішньовенно.


Препарат слід використовувати лише за призначенням лікаря. Дозування та тривалість лікування залежать від тяжкості захворювання та індивідуальних особливостей пацієнта. При використанні Дипроспану можуть виникнути побічні ефекти, тому потрібне спостереження лікаря.


Замовляйте Дипроспан у нашій аптеці з доставкою по Україні