Похожие препараты

420.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Ноотропіл

Діюча речовина:
Пірацетам (Piracetam)
Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка

Капсули білого кольору з маркуванням "ucb/N".

1 капс.
пірацетам 400 мг

Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, моногідрат лактози, магнію стеарат, макрогол 6000.

Склад оболонки капсули: желатин, діоксид титану (Е171).


Фармакологічна дія

Ноотропний засіб. Має позитивний вплив на обмінні процеси та кровообіг мозку. Підвищує утилізацію глюкози, покращує перебіг метаболічних процесів, покращує мікроциркуляцію в ішемізованих зонах, інгібує агрегацію активованих тромбоцитів. Чинить захисну дію при ушкодженнях головного мозку, що викликаються гіпоксією, інтоксикацією, електрошоком. Поліпшує інтегративну діяльність мозку. Не надає седативної та психостимулюючої дії.


Фармакокінетика

При прийомі внутрішньо швидко і практично повністю всмоктується із ШКТ. C max у плазмі досягається приблизно через 30 хв, у лікворі - через 2-8 год. Здається V d становить 0.6 л/кг. Чи не зв'язується з білками плазми крові.

Розподіляється у всіх органах та тканинах, проникає через гематоенцефалічний бар'єр і плацентарний бар'єр. Вибірково накопичується в тканинах кори головного мозку, переважно в лобових, тім'яних та потиличних частках, у мозочку та базальних гангліях.

T 1/2 із плазми становить 4-5 год, з ліквору - 6-8 год. Виводиться нирками у незміненому вигляді. При нирковій недостатності збільшується T 1/2 .


Показання

Порушення пам'яті, запаморочення, зниження концентрації уваги, емоційна лабільність, деменція внаслідок порушень мозкового кровообігу (ішемічного інсульту), травм головного мозку, при хворобі Альцгеймера, похилого віку; коматозні стани судинного, травматичного чи токсичного генезу; лікування абстиненції та психоорганічного синдрому при хронічному алкоголізмі; порушення навчання у дітей, не пов'язані з неадекватним навчанням або особливостями сімейної обстановки (у складі комбінованої терапії); серповидно-клітинна анемія (у складі комбінованої терапії)


Режим дозування

Дорослим внутрішньо – 30-160 мг/кг/добу на 2-4 прийоми. Тривалість лікування – 6-8 тижнів.

При необхідності застосовують внутрішньовенно або внутрішньовенно в початковій дозі 10 г на добу. При внутрішньовенному введенні пацієнтам у тяжкому стані добова доза може становити 12 г. Після клінічного поліпшення дозу поступово знижують та переходять на прийом внутрішньо.

Дітям внутрішньо - 30-50 мг/кг/сут на 2-3 прийоми. Лікування слід продовжувати щонайменше 3 тижнів.


Побічна дія

З боку травної системи: рідко – диспептичні симптоми, біль у животі.

З боку центральної нервової системи: рідко – нервозність, збудження, дратівливість, неспокій, розлади сну, запаморочення, головний біль, тремор; у деяких випадках – слабкість, сонливість.

Інші: підвищення сексуальної активності.


Протипоказання до застосування

Геморагічний інсульт, тяжка ниркова недостатність (при КК<20 мл/хв), підвищена чутливість до пірацетаму.


Застосування при вагітності та годуванні груддю

Адекватних та строго контрольованих досліджень безпеки застосування пірацетаму при вагітності не проводилось. Застосування можливе лише у випадках, коли передбачувана користь матері перевищує можливий ризик для плода.

Пірацетам, мабуть, проникає у грудне молоко. При необхідності застосування під час лактації слід вирішити питання про припинення грудного вигодовування.

В експериментальних дослідженнях на тваринах не було виявлено негативного впливу пірацетаму на плід.


Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при тяжкій нирковій недостатності (при КК<20 мл/хв).

З обережністю застосовують у пацієнтів із нирковою недостатністю. Рекомендується постійний контроль за показниками функції нирок.


особливі вказівки

З обережністю застосовують у пацієнтів з вираженим порушенням гемостазу, при великих хірургічних операціях та тяжких кровотечах; з нирковою недостатністю.

Рекомендується постійний контроль за показниками функції нирок.

У разі виникнення порушень сну рекомендується відмінити вечірній прийом пірацетаму, приєднавши дозу до денного прийому.


Лікарська взаємодія

Описано випадок взаємодії пірацетаму при одночасному застосуванні з екстрактом щитовидної залози, що містить трийодтиронін та тетрайодтиронін, коли у пацієнта були відзначені неспокій, дратівливість та розлади сну.

При одночасному застосуванні з препаратами гормонів щитовидної залози можливий розвиток центральних ефектів – тремору, занепокоєння, дратівливості, порушень сну, сплутаності свідомості.

При одночасному застосуванні стимуляторів ЦНС можливе посилення психостимулюючої дії.

При одночасному застосуванні з нейролептиками спостерігається посилення екстрапірамідних порушень.

Для опису препарату
Назва Ноотропіл
Діюча речовина Пірацетам
Фармакологічна група Ноотропний препарат
Форма випуску Капсули
Код ATX N06BX03
Показання для лікування Порушення пам'яті, запаморочення, зниження концентрації уваги, емоційна лабільність, деменція внаслідок порушень мозкового кровообігу (ішемічного інсульту), травм головного мозку, при хворобі Альцгеймера, похилого віку; коматозні стани судинного, травматичного чи токсичного генезу; лікування абстиненції та психоорганічного синдрому при хронічному алкоголізмі; порушення навчання у дітей, не пов'язані з неадекватним навчанням або особливостями сімейної обстановки (у складі комбінованої терапії); серповидно-клітинна анемія (у складі комбінованої терапії)

Ще не було питань.

Мітки: Ноотропіл капс 400 мг №60