Похожие препараты

1 465.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Імунофан

Інструкція

Склад та форма випуску:

Розчин для внутрішньом'язового та підшкірного введення 1 мл
імунофан 50 мкг
допоміжні речовини: гліцин натрію хлорид вода для ін'єкцій

в контурній комірковій упаковці 5 або 10 ампул в картонній пачці 1 або 2 упаковки.

Супозиторії для ректального застосування 1 супп.
імунофан 100 мкг
допоміжні речовини: вода очищена гліцин твердий жир твін 80

у контурній комірковій упаковці 5 або 10 шт. у пачці картонної 1 або 2 упаковки.

Спрей для назального застосування дозований 1 доза
імунофан 50 мкг
допоміжні речовини: натрію хлорид бензалконію хлорид гліцин натрію едетат (трилон Б) вода очищена

у флаконі пластиковому з дозуючим пристроєм 8, 5 мл у картонній пачці 1 флакон.

Опис лікарської форми:

Розчин для ін'єкцій: прозора безбарвна рідина.

Супозиторії: однорідні супозиторії від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми. Допускається слабкий специфічний запах.

Спрей назальний: прозора, або слабоопалєсцірующая безбарвна, або злегка жовтувата рідина. Допускається слабкий специфічний запах.

Опис фармакологічної дії:

Препарат має імунорегулюючу, детоксикаційну, гепатопротективну дію і викликає інактивацію вільнорадикальних та перекисних сполук. Коригує стан імунної системи, відновлює баланс окисно-антиокислювальних реакцій організму та сприяє подоланню множинної лікарської стійкості пухлинних клітин, опосередкованої білками трансмембранного транспортного насоса клітини.

Дія препарату починає розвиватися протягом 2-3 годин (швидка фаза) і триває до 4 місяців (середня та повільна фази).

Протягом швидкої фази (тривалість - до 2-3 діб) проявляється насамперед детоксикаційний ефект - посилюється антиоксидантний захист організму внаслідок стимуляції продукції церулоплазміну, лактоферину, активності каталази препарат нормалізує перекисне окислення ліпідів, інгібує розпад фосфоліпідів клітинної мембран рівня холестерину крові та продукції медіаторів запалення. При токсичному та інфекційному ураженні печінки препарат запобігає цитолізу, знижує активність трансаміназ та рівень білірубіну в сироватці крові.

Протягом середньої фази (починається через 2–3 доби, тривалість — до 7–10 діб) відбувається посилення реакцій фагоцитозу та загибелі внутрішньоклітинних бактерій та вірусів.

Протягом повільної фази (починає розвиватися на 7–10 діб, тривалість до 4 місяців) проявляється імунорегуляторна дія Імунофана — відновлення порушених показників клітинного та гуморального імунітету. У цей час спостерігається нормалізація імунорегуляторного індексу, відзначається збільшення продукції специфічних антитіл. Вплив препарату на продукцію специфічних противірусних та антибактеріальних антитіл еквівалентний дії лікувальних вакцин. На відміну від останніх препарат не істотно впливає на продукцію реагінових антитіл класу IgE і не посилює реакцію гіперчутливості негайного типу. Імунофан стимулює утворення IgA при його вродженій недостатності.

Імунофан ефективно пригнічує множинну лікарську стійкість пухлинних клітин та підвищує їхню чутливість до дії хіміотерапевтичних препаратів.

Показання:

Розчин для в/м та п/к введення та супозиторії ректальні

Для дорослих та дітей старше 2 років (профілактика та лікування):

імунодефіцитні та токсичні стани

хронічні запальні захворювання різної етіології

Для дорослих - як ад'юванта при вакцинації проти бактеріальних та вірусних інфекцій.

Спрей назальний дозований:

Для дорослих та дітей старше 2 років (профілактика та лікування):

імунодефіцитні та токсичні стани

гострі та хронічні інфекційно-запальні захворювання.

Протипоказання:

гіперчутливість

дитячий вік до 2 років.

Для розчину для внутрішньом'язової та п/к введення та супозиторіїв ректальних (додатково) - вагітність, ускладнена резус-конфліктом.

Застосування при вагітності та годуванні груддю:

Розчин для внутрішньом'язової та п/к введення та супозиторії ректальні протипоказані при вагітності, ускладненій резус-конфліктом.

Внаслідок недостатньої вивченості назальний спрей слід з обережністю застосовувати при вагітності і в період лактації.

Побічна дія:

Можлива індивідуальна нестерпність.

Лікарська взаємодія:

Для всіх лікарських форм: можливе поєднання із протизапальними (стероїдними та нестероїдними) препаратами (дія Імунофану не залежить від продукції ПГЕ 2 ).

Розчин для ін'єкцій: випадків взаємодії імунофана з іншими ЛЗ не зареєстровано.

Спрей назальний: підвищує ефективність інших видів лікарської терапії застосування імунофана сприяє подоланню резистентності до терапії кортикостероїдами.

Спосіб застосування та дози:

П/к або внутрішньом'язово, ректально, інтраназально.

Розчин для ін'єкцій: курсами, разова та добова доза – 50 мкг.

Супозиторії: разова (добова) доза – 100 мкг (1 супп.).

Назальний спрей: при використанні флакон слід тримати вертикально, розпилювачем вгору. Зняти захисний ковпачок із розпилювача. Перед першим застосуванням заповнити насос дозуючим шляхом натискання на широкий обідок розпилювача 3-4 рази. Вставте розпилювач у носовий хід при вертикальному положенні голови. Одноразово натиснути широкий обідок розпилювача до упору. В одній дозі препарату міститься 50 мкг імунофана. Добова доза має перевищувати 200 мкг.

При лікуванні онкологічних хворих у схемі радикального комбінованого лікування (хіміопроменева терапія та операція):

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування - 8-10 ін'єкцій (8-10 супп. або по 1 дозі в кожний носовий хід протягом 8-10 днів) перед хіміопроменевою терапією та операцією з подальшим повторенням курсів протягом усього періоду лікування , з перервою 15-20 днів

У хворих з поширеним пухлинним процесом (III-IV стадії) різної локалізації у вигляді комплексної або симптоматичної терапії:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування - 8-10 ін'єкцій (8-10 супп. або по 1 дозі в кожну ніздрю протягом 8-10 днів), з перервою в 15-20 днів і повторенням курсів протягом усього період подальшого лікування.

У дітей із злоякісними захворюваннями кровотворної та лімфоїдної систем:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування – 10–20 ін'єкцій (10–20 супп.). Препарат призначається протягом усього курсу хіміопроменевої терапії та після його закінчення для профілактики розвитку токсикозу.

У комплексній терапії гострих та хронічних інфекційно-запальних захворювань, що супроводжуються симптомами інтоксикації та імунодефіцитного стану:

- по 1 дозі (50 мкг) у кожну ніздрю 2 рази на день, щодня протягом 10-15 днів.

У комплексній терапії дітей з папіломатозом гортані та ротоглотки:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування – 10 ін'єкцій (10 супп.).

При опортуністичних інфекціях (ЦМВ- та герпетична інфекція, токсоплазмоз, хламідіоз, пневмоцистоз, криптоспоридіоз):

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування - 15-20 ін'єкцій (15-20 супп.) або по 1 дозі в кожну ніздрю 2 рази на день, щодня, курс лікування - 10-15 днів. При необхідності можливе повторення курсів через 2-4 тижні.

У комплексній терапії ВІЛ-інфекції:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування - 15-20 ін'єкцій (15-20 супп. або по 1 дозі в кожну ніздрю протягом 10-15 днів). За необхідності можливе проведення повторних курсів через 2-4 тижні.

При хронічному вірусному гепатиті та хронічному бруцельозі:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування - 15-20 ін'єкцій (15-20 супп. або по 1 дозі в кожну носову ходу протягом 10-15 днів), для запобігання рецидивам слід проводити повторні курси через 2-3 міс ( для спрею назального - через 4-6 місяців).

При дифтерії:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування – 8–10 ін'єкцій (8–10 супп.). При дифтерійному бактеріоносійстві – 1 раз через 3 добу. Курс лікування – 3–5 ін'єкцій (3–5 супп.).

При лікуванні опіків III-IV ступеня з явищами токсемії, септикотоксемії, у хірургічних хворих з септичним ендокардитом, ранами кінцівок, що тривало не гояться, гнійно-септичними ускладненнями:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування – 7–10 ін'єкцій (7–10 супп.), за необхідності курс лікування слід продовжувати до 20 ін'єкцій (20 супп.).

При бронхообструктивному синдромі, холецистопанкреатиті, ревматоїдному артриті:

- 1 раз через 3 доби, курс лікування – 8–10 ін'єкцій (8–10 супп.), у разі потреби курс лікування слід продовжувати до 20 ін'єкцій (20 супп.) за тією ж схемою.

При лікуванні псоріазу:

- 1 раз на добу, щодня, курс лікування – 15–20 ін'єкцій (15–20 супп.).

Вакцинопрофілактика: дорослим – одноразово на день вакцинації.

Особливі вказівки:

Внаслідок активації фагоцитозу можливе короткочасне загострення вогнищ хронічного запалення, які підтримуються за рахунок персистенції вірусних або бактеріальних антигенів.

Для опису препарату
Назва Імунофан
Діюча речовина Аргініл-альфа-аспартил-лізил-валіл-тирозил-аргінін
Фармакологічна група Препарат має імунорегулюючу, детоксикаційну, гепатопротективну дію і викликає інактивацію вільнорадикальних та перекисних сполук.
Форма випуску Розчин для ін'єкцій
Код ATX L03AX
Показання для лікування Застосовують для профілактики та лікування імунодефіцитних та токсичних станів, хронічних запальних захворювань. Застосовують як ад'ювант при вакцинації проти бактеріальних та вірусних інфекцій.

Ще не було питань.

Мітки: Імунофан амп. 0, 005% 1мл №5