Похожие препараты

1 588.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Імунофан

Інструкція

Діюча речовина

Аргініл-альфа-аспартил-лізил-валіл-тирозил-аргінін

Лікарська форма

супозиторії ректальні

Форма випуску

Супозиторії для ректального застосування однорідні супозиторії від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми. Допускається слабкий специфічний запах.

Упаковка

У контурній комірковій упаковці 5 або 10 шт.; у пачці картонної 1 або 2 упаковки.

Фармакологічна дія

Препарат має імунорегулюючу, детоксикаційну, гепатопротективну дію та викликає інактивацію вільнорадикальних та перекисних сполук. Фармакологічна дія ґрунтується на досягненні трьох основних ефектів: корекція імунної системи, відновлення балансу окисно-антиокислювальної реакції організму та інгібування множинної лікарської стійкості, опосередкованої білками трансмембранного транспортного насоса клітини.

Дія препарату починає розвиватися протягом 2-3 годин (швидка фаза) та триває до 4 місяців (середня та повільна фази).

Протягом швидкої фази (тривалість – до 2-3 діб) проявляється насамперед детоксикаційний ефект – посилюється антиоксидантний захист організму шляхом стимуляції продукції церулоплазміну, лактоферину, активності каталази; препарат нормалізує перекисне окислення ліпідів, інгібує розпад фосфоліпідів клітинної мембрани та синтез арахідонової кислоти з подальшим зниженням вмісту холестерину крові та продукції медіаторів запалення.

При токсичному та інфекційному ураженні печінки препарат запобігає цитолізу, знижує активність трансаміназ (АСТ, АЛТ) та вміст білірубіну в сироватці крові.

Протягом середньої фази (починається через 2-3 доби, тривалість – до 7-10 діб) відбувається посилення реакцій фагоцитозу та загибелі внутрішньоклітинних бактерій та вірусів.

Протягом повільної фази (починає розвиватися на 7-10 добу, тривалість до 4 місяців) проявляється імунорегуляторна дія Імунофана – відновлення порушених показників клітинного та гуморального імунітету. У цей період спостерігається нормалізація імунно-регуляторного індексу, відзначається збільшення продукції специфічних противірусних та антибактеріальних антитіл еквівалентно дії деяких лікувальних вакцин. На відміну від останніх препарат не істотно впливає на продукцію реагінових антитіл класу IgE і не посилює реакцію гіперчутливості негайного типу; Імунофан стимулює утворення IgA за його вродженої недостатності.

Імунофан ефективно пригнічує множинну лікарську стійкість пухлинних клітин та підвищує їхню чутливість до дії цитостатичних препаратів.

Показання

Застосовують у дорослих та дітей старше двох років для профілактики та лікування імунодефіцитних та токсичних станів, хронічних запальних захворювань різної етіології.

У дорослих як ад'ювант при вакцинації проти бактеріальних та вірусних інфекцій.

Протипоказання

 • Гіперчутливість;
 • Вагітність, ускладнена резус-конфліктом;
 • Дитячий вік до 2 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Внаслідок недостатньої вивченості слід з обережністю застосовувати під час вагітності та лактації.

особливі вказівки

Внаслідок активації фагоцитозу можливе короткочасне загострення вогнищ хронічного запалення, що підтримуються за рахунок персистенції вірусних або бактеріальних антигенів.

склад

1 супп.
імунофан 100 мкг
допоміжні речовини: вода очищена; гліцин; твердий жир; твін 80

Спосіб застосування та дози

Ректально. Разова доза та добова – 100 мкг (0,1 мг) 1 супозиторій.

 • При лікуванні онкологічних хворих у схемі радикального комбінованого лікування (хіміо-променева терапія та операція)

  Одноразово, щодня, курс лікування 8 - 10 супозиторіїв перед хіміо-променевою терапією та операцією з подальшим продовженням курсу протягом усього періоду лікування.

 • У хворих із поширеним пухлинним процесом (III – IV стадії) різної локалізації у вигляді комплексної або симптоматичної терапії

  Одноразово, щодня, курс лікування 8 – 10 супозиторіїв, з перервою 15-20 днів та повторенням курсів протягом усього періоду подальшого лікування.

 • У дітей із злоякісними захворюваннями кровотворної та лімфоїдної тканини

  1 раз на добу, щоденно, курс лікування 10-20 супозиторіїв. Призначення препарату слід проводити протягом усього курсу хіміо-променевої терапії та після закінчення курсу для профілактики розвитку токсикозу.

 • У комплексній терапії дітей з паппіломатозом гортані та ротоглотки

  1 раз на добу, щодня курс лікування 10 супозиторіїв.

 • При опортуністичних інфекціях (цитомегаловірусна та герпетична інфекція, токсоплазмоз, хламідіоз, пневмоцистоз, криптоспоридіоз)

  1 раз на добу, щодня, курс лікування 15 – 20 супозиторіїв.

 • У комплексній терапії ВІЛ-інфекції

  1 раз на добу, щодня, курс лікування 15 – 20 супозиторіїв. За потреби слід проводити повторні курси через 2-4 тижні.

 • При хронічному вірусному гепатиті та хронічному бруцельозі

  1 раз на добу, щодня, курс лікування 15 – 20 супозиторіїв, для запобігання рецидиву слід проводити повторні курси через 2 – 3 місяці.

 • При дифтерії

  1 раз на добу, щодня, курс лікування 8 – 10 супозиторіїв. При дифтерійному бактеріоносійстві – 1 раз через 3 доби – 3-5 супозиторіїв.

 • При лікуванні опіків III-IV ступеня з явищами токсемії, септикотоксемії, у хірургічних хворих з септичним ендокардитом, ранами кінцівок, що тривало не гояться, гнійно-септичними ускладненнями.

  1 раз на добу, щодня, курс лікування 7 – 10 супозиторіїв, за необхідності курс препарату слід продовжувати до 20 супозиторіїв.

 • При бронхообструктивному синдромі, холецистопанкреатиті, ревматоїдному артриті.

  1 раз через 3 доби, курс лікування 8 – 10 супозиторіїв, у разі потреби курс слід продовжувати до 20 супозиторіїв з тим же інтервалом.

 • При лікуванні псоріазу

  1 раз на добу, щодня, курс лікування 15 – 20 супозиторіїв.

 • У дорослих у схемі вакцинопрофілактики

  Одноразово на день вакцинації.

Побічні дії

Можливо: індивідуальна нестерпність, алергічні реакції.

Лікарська взаємодія

Підвищує ефективність інших видів лікарської терапії: застосування імунофана сприяє подоланню резистентності до глюкокортикостероїдної терапії.

Призначення препарату можливе у комбінації з протизапальними стероїдними та нестероїдними протизапальними препаратами.

Умови зберігання

Препарат зберігають у захищеному від світла місці при температурі від 2 до 10°С, у недоступних для дітей місцях. Не рекомендується використовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Для опису препарату
Назва Імунофан
Діюча речовина Аргініл-альфа-аспартил-лізил-валіл-тирозил-аргінін
Фармакологічна група Імуномодулятори
Форма випуску Ректальні свічки
Код ATX L03AX
Показання для лікування Криптоспоридіоз, Бруцельоз, Дифтерія, Хламідійна інфекція, Герпетична інфекція, Хронічний вірусний гепатит, Цитомегаловірусна хвороба, Токсоплазмоз, Пневмоцистоз.

Ще не було питань.

Мітки: Імунофан супп рект 0, 1мг №5