Похожие препараты

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Имунофан р-р д/ин 0,005% 1мл амп №5
 • Артикул:
  sku-102833
1 465.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Імунофан

Інструкція

склад

діюча речовина: 1 мл містить 50 мкг імунофану (аргініл альфа-аспартил-лізил-валіл-тирозил-аргініну)

Допоміжні речовини: гліцин, хлорид натрію, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Розчин для внутрішньом'язового та підшкірного введення.

Фармакологічна група

Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L0ЗА Х12.

Показання

У складі комплексного лікування та імунодефіцитних та токсичних станів, хронічних запальних захворювань різної етіології, а також дорослим для ад'ювантної терапії при вакцинації протибактеріальних та вірусних інфекцій.

Протипоказання

Імунофан протипоказаний при індивідуальній гіперчутливості до будь-якого з компонентів препарату, а також дітям віком до 2 років та вагітним (якщо вагітність ускладнена резус-конфліктом).

Спосіб застосування та дози

Імунофан призначають підшкірно або внутрішньом'язово курсами. Разова доза (добова) для дорослих та дітей від 2 років – 50 мкг (1 мл). Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням ступеня тяжкості патологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, досягнутого терапевтичного ефекту та переносимості препарату.

Основні рекомендовані схеми застосування препарату наведені нижче.

При лікуванні онкологічних хворих у схемі радикальної комбінованої терапії (хіміопроменева терапія та операція):

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 8 – 10 ін'єкцій перед хіміопроменевою терапією та операцією з подальшим продовженням курсу протягом усього періоду лікування.

У складі комплексної або симптоматичної терапії хворих з поширеним пухлинним процесом (III-IV стадії) різної локалізації

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 8 – 10 ін'єкцій з перервою 15 – 20 днів та повторенням курсу протягом усього періоду подальшого лікування.

У дітей із злоякісними захворюваннями кровотворної та лімфоїдної тканини:

 • один раз на добу, курс лікування – 10 – 20 ін'єкцій. Призначення препарату слід проводити протягом усього курсу хіміопроменевої терапії та після закінчення курсу для профілактики розвитку токсикозу.

У комплексній терапії дітей з папіломатозом гортані та ротоглотки:

 • один раз за день, курс лікування – 10 ін'єкцій.

При опортуністичних інфекціях (цитомегаловірусна та герпетична інфекції, токсоплазмоз, хламідіоз, пневмоцистоз, криптоспоридіоз):

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 15 – 20 ін'єкцій.

У комплексній терапії ВІЛ-інфекції:

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 15 – 20 ін'єкцій. При необхідності слід проводити повторні курси через 2-4 тижні.

У комплексній терапії хронічного вірусного гепатиту та хронічного бруцельозу:

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 15 – 20 ін'єкцій. Для попередження рецидивів слід проводити повторні курси кожні 2-3 місяці.

При дифтерії

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 8 – 10 ін'єкцій. При дифтерійному бактеріоносійстві – один раз через 3 доби, 3 – 5 ін'єкцій.

При комплексному лікуванні хворих з тяжкими опіками та симптомами токсемії, при септикотоксемії, у хірургічних пацієнтів із септичним ендокардитом, при травматичних ушкодженнях кінцівок, які не гояться тривалий час, при гнійно-септичних ускладненнях:

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 8 – 10 ін'єкцій. За потреби курс слід продовжити до 20 ін'єкцій.

При хронічних обструктивних захворюваннях легень холецистопанкреатит:

 • один раз через 3 доби, курс лікування – 8 – 10 ін'єкцій. У разі потреби курс слід продовжити до 20 ін'єкцій з аналогічними інтервалами.

При комплексному лікуванні псоріазу:

 • один раз на добу, щодня, курс лікування – 15 – 20 ін'єкцій.

Дорослим при вакцинопрофілактиці:

 • одноразово на день вакцинації.

Побічні реакції

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій: у поодиноких випадках – гіперемія, свербіж, печіння, незначне підвищення температури, артралгія, грипоподібний стан.

Передозування

Повідомлень про передозування препарату Імунофан не надходило.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Питання про призначення препарату імунофан вагітним (за відсутності загрози резус-конфлікту) та жінкам у період годування груддю доцільно вирішувати з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Діти

Застосовують у дітей віком від 2 років.

Особливості застосування

Дані про дослідження щодо застосування препарату при аутоімунних захворюваннях на сьогоднішній день відсутні. Не можна застосовувати препарат пацієнтам, які отримують імуносупресивну терапію.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дія препарату Імунофан не залежить від продукції простагландину PgЕ2 , тому можливе призначення препарату в комбінації з протизапальними засобами як стероїдного, так і нестероїдного ряду.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні . Імунофан повністю всмоктується з місця ін'єкції і швидко розпадається на природні амінокислоти, що входять до його складу.

Дія препарату починає розвиватися через 2 - 3 години (швидка фаза) і триває до чотирьох місяців (середня та повільна фази).

Протягом швидкої фази, тривалість якої досягає 2 - 3 діб, проявляється насамперед детоксикаційний ефект препарату – посилюється антиоксидантний захист організму шляхом стимуляції продукції церулоплазміну та лактоферину, підвищення активності каталази. Імунофан нормалізує перекисне окислення ліпідів, інгібує розпад фосфоліпідів клітинної мембрани та синтез арахідонової кислоти з подальшим зниженням рівня холестерину крові та продукції медіаторів запалення. При токсичному та інфекційному ураженнях печінки Імунофан попереджує цитоліз, знижує активність трансаміназ та рівень білірубіну в сироватці крові.

Протягом середньої фази, яка починається через 2 – 3 доби та триває до 7 – 10 діб, відбувається посилення реакцій фагоцитозу та загибелі внутрішньоклітинних бактерій та вірусів. Внаслідок активації фагоцитозу можливе незначне загострення хронічного запалення, яке підтримується за рахунок персистенції вірусних чи бактеріальних антигенів.

Повільна фаза дії препарату, яка починається на 7 - 10 добу та триває до чотирьох місяців, полягає у нормалізації основних показників клітинного та гуморального імунітету: відновленні імунорегуляторного індексу, збільшенні продукції специфічних антитіл тощо.

Фармакокінетика . Діючою речовиною препарату Імунофан є гексапептид з молекулярною масою 836 D. Імунофан має імунорегулюючу, детоксикаційну та гепатопротекторну дію, викликає інактивацію вільнорадикальних та перекисних сполук. Ефективність цього пептидного імуноксидредуктанту зумовлена досягненням трьох основних ефектів: корекцією імунної системи, відновленням балансу окисно-відновних реакцій організму та інгібуванням множинної лікарської стійкості, опосередкованої білками трансмембранної транспортної помпи.

Вплив Імунофан на продукцію специфічних противірусних та антибактеріальних антитіл еквівалентний дії лікувальних вакцин. Однак, на відміну від останніх, Імунофан не здійснює суттєвого впливу на продукцію реагінових антитіл (імуноглобулінів) класу IgE, але не посилює реакцію гіперчутливості негайного типу. Препарат стимулює утворення імуноглобулінів класу IgA за вродженої недостатності останніх.

Імунофан ефективно долає множинну стійкість пухлинних клітин до лікарських засобів та підвищує їх чутливість до дії цитостатичних препаратів.

Основні фізико-хімічні властивості

прозора рідина без кольору та запаху.

Несумісність

не вводити в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності

2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати у сухому місці при температурі 2 – 10°C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

1 мл в ампулі; по 5 ампул у пачці з картону;

по 1 мл у ампулі; по 5 ампул у контурній комірковій упаковці; по 1 контурній комірковій упаковці в пачці з картону.

Категорія відпустки

За рецептом.

Для опису препарату
Назва Імунофан
Діюча речовина Аргініл-альфа-аспартил-лізил-валіл-тирозил-аргінін
Фармакологічна група Імуностимулятори та імуномодулятори.
Форма випуску Розчин для ін'єкцій
Код ATX L03AX
Показання для лікування Для лікування імунодефіцитних та токсичних станів, хронічних запальних захворювань при вірусних інфекціях.

Ще не було питань.

Мітки: Імунофан р-р д/ін 0, 005% 1мл амп №5