Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті
- Бренд:
- Модель:Полиоксидоний амп. 6мг №5
- Артикул:sku-81929
- 10
усі питання за телефоном (068) 738-52-60
усі питання за телефоном (068) 172-31-12
З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці
Поліоксидоній
Діюча речовина: Азоксимер бромід (Azoximer bromide)
Інструкція
Розчин для ін'єкцій та місцевого застосування безбарвний або з жовтуватим відтінком.
1 мл | |
азоксимеру бромід | 6 мг |
допоміжні речовини: манітол - 1.8 мг, повідон К17 - 1.2 мг, вода д/і - до 1 мл.
Фармакологічна дія
Імуномодулюючий засіб. Підвищує резистентність організму щодо локальних та генералізованих інфекцій. В основі механізму імуномодулюючої дії азоксимеру броміду є пряма дія на фагоцитуючі клітини та природні кілери, а також стимуляція антитілоутворення.
Азоксимер бромід відновлює імунітет при вторинних імунодефіцитних станах, спричинених різними інфекціями, травмами, опіками, аутоімунними захворюваннями, злоякісними новоутвореннями, ускладненнями після хірургічних операцій, застосування хіміотерапевтичних засобів, цитостатиків, стероїдних гормонів.
Поряд з імуномодулюючою дією азоксимер бромід має виражену детоксикаційну та антиоксидантну активність, має здатність виводити з організму токсини, солі важких металів, інгібує перекисне окислення ліпідів. Зазначені властивості визначаються структурою та високомолекулярною природою азоксимеру броміду.
Не володіє мітогенною, поліклональною активністю, антигенними властивостями, не виявляє алергізуючої, мутагенної, ембріотоксичної, тератогенної та канцерогенної дії.
Фармакокінетика
Біодоступність при внутрішньом'язовому введенні становить 89%. Після внутрішньом'язового введення час досягнення C max у плазмі становить 40 хв. Швидко розподіляється у всіх органах та тканинах. Період напіврозподілу в організмі (швидка фаза) становить 0,44 год. При ректальному введенні біодоступність становить не менше 70%. C max у плазмі після введення досягається через 1 год. Період напіврозподілу становить близько 30 хв. В організмі азоксимеру бромід гідролізується до олігомерів, які виводяться переважно нирками. T 1/2 (повільна фаза) становить – 36.2 год.
Після прийому внутрішньо азоксимер бромід швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, біодоступність становить приблизно 50%. C max у плазмі крові досягається через 3 години після прийому внутрішньо. Азоксимер бромід є гідрофільною сполукою. Здається V d становить приблизно 0.5 л/кг, що говорить про те, що препарат розподіляється в основному міжклітинної рідини. Період напівабсорбції 35 хв. В організмі гідролізується до олігомерів, які виводяться переважно нирками. Кумулятивний ефект відсутня. T 1/2 - 18 год.
Показання
Для вживання всередину
Лікування та профілактика інфекційно-запальних захворювань (вірусної, бактеріальної та грибкової етіології), що не піддаються стандартній терапії, у дорослих та підлітків старше 12 років, як у стадії загострення, так і в стадії ремісії.
У складі комплексної терапії: гострі та хронічні інфекційно-запальні захворювання ротоглотки, навколоносових пазух, верхніх відділів дихальних шляхів, внутрішнього та середнього вуха; алергічні захворювання, ускладнені рецидивною бактеріальною, грибковою та вірусною інфекцією (в т.ч. поліноз, бронхіальна астма); для реабілітації часто і тривало (більше 4-5 разів на рік) осіб, що хворіють.
У вигляді монотерапії : профілактика рецидивуючої герпетичної інфекції; сезонна профілактика загострень хронічних осередків інфекцій ротоглотки, навколоносових пазух, верхніх дихальних шляхів, внутрішнього та середнього вуха; у імунокомпрометованих осіб для профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій у передепідемічний період; для корекції вторинних імунодефіцитів, що виникають унаслідок старіння чи впливу несприятливих чинників.
Для ін'єкцій та місцевого застосування
Корекція імунітету у дорослих та дітей від 6 місяців.
У дорослих у складі комплексної терапії: хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань, що не піддаються стандартній терапії у стадії загострення та стадії ремісії; гострих та хронічних вірусних та бактеріальних інфекцій (в т.ч. урогенітальних інфекційно-запальних захворювань); туберкульозу; гострих та хронічних алергічних захворювань (в т.ч. полінозу, бронхіальної астми, атопічного дерматиту), ускладнених хронічною рецидивною бактеріальною та вірусною інфекцією; в онкології в процесі та після хіміо- та променевої терапії для зниження імуносупресивної, нефро- та гепатотоксичної дії лікарських препаратів; для активації регенераторних процесів (переломи, опіки, трофічні виразки); ревматоїдного артриту, тривалий час лікованого імунодепресантами; при ускладненому ГРЗ перебігу ревматоїдного артриту; для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень; для профілактики грипу та ГРЗ.
У дітей у комплексній терапії: гострих та хронічних запальних захворювань, спричинених збудниками бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій (в т.ч. ЛОР-органів – синусита, риніту, аденоїдиту, гіпертрофії глоткової мигдалики, ГРВІ); гострих алергічних та токсико-алергічних станів; бронхіальну астму, ускладнену хронічними інфекціями дихальних шляхів; атопічного дерматиту, ускладненого гнійною інфекцією; дисбактеріоз кишечника (у поєднанні зі специфічною терапією); для реабілітації часто і довго хворіють; профілактики грипу та ГРЗ.
Для ректального застосування
У складі комплексної терапії для корекції імунної недостатності дорослих та дітей віком від 6 років: при хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворюваннях, що не піддаються стандартній терапії, як у стадії загострення, так і в стадії ремісії; при гострих вірусних, бактеріальних та грибкових інфекціях; при запальних захворюваннях урогенітального тракту, зокрема. уретрит, цистит, пієлонефрит, простатит, сальпінгоофорит, ендоміометрит, кольпіт, цервіцит, цервікоз, бактеріальні вагінози, в т.ч. вірусної етіології; при різних формах туберкульозу; при алергічних захворюваннях, ускладнених рецидивною бактеріальною, грибковою та вірусною інфекцією (в т.ч. поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит); при ревматоїдному артриті, який тривалий час лікувався імунодепресантами; при ревматоїдному артриті, ускладненому ГРЗ чи ГРВІ; для активації регенераторних процесів (зокрема переломи, опіки, трофічні виразки); для реабілітації часто і тривало (4-5 разів на рік) осіб, що хворіють; у процесі та після хіміо- та променевої терапії пухлин; для зниження нефро- та гепатотоксичної дії лікарських препаратів.
У вигляді монотерапії: для профілактики рецидивної герпетичної інфекції; для сезонної профілактики загострень хронічних осередків інфекцій; для профілактики грипу та ГРЗ у передепідемічний період; для корекції вторинних імунодефіцитів, що виникають унаслідок старіння чи впливу несприятливих чинників.
Режим дозування
Для прийому внутрішньо, парентерально, інтраназально, ректально. Дози, шлях введення та схему застосування встановлює лікар залежно від діагнозу, тяжкості перебігу захворювання, віку пацієнта.
Побічна дія
Протипоказання до застосування
Вагітність, період лактації (грудного вигодовування), дитячий вік до 12 років (для вживання), підвищена чутливість до азоксимеру броміду.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
особливі вказівки
З обережністю слід застосовувати при гострій нирковій недостатності.
З обережністю застосовувати інтраназально або сублінгвально у дітей віком до 6 місяців (клінічний досвід застосування обмежений).
Для опису препарату | |
Назва | Поліоксидоній |
Діюча речовина | Азоксимер бромід |
Фармакологічна група | Імуномодулятори |
Форма випуску | Ліофілізат |
Код ATX | L03 |
Показання для лікування | Туберкульоз; Бактеріальна інфекція; Вірусна інфекція; Імунодефіцит; гострі респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів; Гострий синусит; Гострий тонзиліт (ангіна агранулоцитарна); Грип; Вазомоторний та алергічний риніт; Хронічний риніт, назофарингіт та фарингіт; хронічний синусит; Хронічний тонзиліт; Гіпертрофія мигдаликів; Астма; Дисбактеріоз; Токсичне ураження печінки; Атопічний дерматит; Виразка шкіри трофічна; Ревматоїдний артрит; Інфекція сечовивідних шляхів; Старість. |
Ще не було питань.
Мітки: Поліоксидоній амп. 6мг №5