Похожие препараты

1 641.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Поліоксидоній

Діюча речовина:
Азоксимер бромід (Azoximer bromide)
Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, круглі, плоскоциліндричні, з фаскою, з ризиком з одного боку та з написом "ПЗ" - з іншого.

1 таб.
азоксимеру бромід 12 мг

Допоміжні речовини: манітол – 3.6 мг, повідон K17 – 2.4 мг, лактози моногідрат – 185 мг, крохмаль картопляний – 45 мг, стеаринова кислота – 2 мг.


Фармакологічна дія

Азоксимеру бромід має комплексну дію: імуномодулюючу, детоксикувальну, антиоксидантну, помірну протизапальну.

Основою механізму імуномодулюючої дії азоксимеру броміду є пряма дія на фагоцитуючі клітини та природні кілери, а також стимуляція антитілоутворення та синтезу інтерферону альфа та інтерферону гамма.

Детоксикаційні та антиоксидантні властивості азоксимеру броміду багато в чому визначаються структурою та високомолекулярною природою препарату.

Азоксимеру бромід збільшує резистентність організму щодо локальних та генералізованих інфекцій бактеріальної, грибкової та вірусної етіології. Відновлює імунітет при вторинних імунодефіцитних станах, спричинених різними інфекціями, травмами, ускладненнями після хірургічних операцій.

Характерною особливістю азоксимеру броміду при місцевому (сублінгвальному) застосуванні є здатність активувати фактори раннього захисту організму від інфекції: препарат стимулює бактерицидні властивості нейтрофілів, макрофагів, посилює їх здатність поглинати бактерії, підвищує бактерицидні властивості слини та секрету слизової оболонки.

При пероральному застосуванні азоксимеру бромід також активує лімфоїдні клітини в лімфатичних вузлах кишечника.

Азоксимер бромід блокує розчинні токсичні речовини і мікрочастинки, має здатність виводити з організму токсини, солі важких металів, інгібує перекисне окислення ліпідів, як за рахунок перехоплення вільних радикалів, так і за допомогою елімінації каталітично активних іонів Fe 2+ . Азоксимеру бромід знижує запальну реакцію за допомогою нормалізації синтезу про- та протизапальних цитокінів.

Азоксимеру бромід добре переноситься, не має мітогенної, поліклональної активності, антигенних властивостей, не виявляє алергійної, мутагенної, ембріотоксичної, тератогенної та канцерогенної дії.

Азоксимеру бромід не має запаху і смаку, не має місцевої дратівливої дії при нанесенні на слизові оболонки ока, носа та ротоглотки.

Фармакокінетика

Всмоктування

Азоксимеру бромід після прийому внутрішньо швидко всмоктується із ШКТ, біодоступність препарату при пероральному введенні становить понад 70%. C max у плазмі крові досягається через 3 години після прийому внутрішньо. Фармакокінетика азоксимеру броміду є лінійною (концентрація в плазмі пропорційна прийнятій дозі).

Розподіл

Азоксимер бромід є гідрофільною сполукою. Здається V d становить приблизно 0.5 л/кг, що говорить про те, що препарат розподіляється в основному міжклітинної рідини. Період напівабсорбції – 35 хв. Азоксимер бромід швидко розподіляється по всіх органах і тканинах організму, проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Кумулятивний ефект відсутня.

Метаболізм та виведення

В організмі азоксимеру бромід піддається біодеструкції до низькомолекулярних олігомерів, які виводяться переважно нирками, з калом – не більше 3%. T 1/2 - 18 год.

Показання

Лікування та профілактика гострих та хронічних респіраторних захворювань у стадії загострення та ремісії у дорослих та дітей віком від 3 років.

У складі комплексної терапії:

- гострі та загострення хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань ротоглотки, навколоносових пазух, верхніх та нижніх відділів дихальних шляхів, внутрішнього та середнього вуха;

- алергічні захворювання, ускладнені рецидивною бактеріальною, грибковою та вірусною інфекцією (в т.ч. поліноз, бронхіальна астма).

У вигляді монотерапії:

- Профілактика рецидивуючої герпетичної інфекції назальної та лабіальної області;

- профілактика загострень хронічних осередків інфекцій ротоглотки, навколоносових пазух, верхніх дихальних шляхів, внутрішнього та середнього вуха;

- Профілактика вторинних імунодефіцитів, що виникають внаслідок старіння або впливу несприятливих факторів.

Режим дозування

Препарат застосовують перорально та сублінгвально за 20-30 хв до їди щодня 2 рази на добу.

Дорослим та дітям старше 10 років призначають по 1 таб., дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб. (6 мг).

За потреби можливе проведення повторних курсів терапії через 3-4 місяці. При повторному призначенні препарату ефективність не знижується.

Сублінгвально

Для лікування грипу та гострих респіраторних інфекцій дорослим та дітям старше 10 років призначають по 1 таб. 2 рази на добу 7 днів; дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб. 2 рази на добу 7 днів.

При запальних захворюваннях ротової порожнини та горлянки дорослим призначають по 1 таб. 2 рази на добу протягом 10 днів; дітям старше 10 років – по 1 таб. 2 рази на добу протягом 7 днів; дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб. 2 рази на добу протягом 7 днів.

При загостренні хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, приносових приносових пазух, хронічних отитів дорослим призначають по 1 таблетці 2 рази на добу протягом 10 днів; дітям старше 10 років – по 1 таб. 2 рази на добу протягом 7 днів.

Для лікування алергічних захворювань (в т.ч. полінозу, бронхіальної астми), ускладнених рецидивною бактеріальною, грибковою та вірусною інфекцією дорослим призначають по 1 таб. 2 рази на добу протягом 10 днів; дітям старше 10 років – по 1 таб. 2 рази на добу протягом 7 днів; дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб. 2 рази на добу протягом 7 днів.

Для профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій у передепідемічний період дорослим призначають по 1 таб./добу протягом 10 днів; дітям старше 10 років – по 1 таб./добу на день протягом 7 днів; дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб./добу протягом 7 днів.

Для профілактики рецидивуючої герпетичної інфекції назальної та лабіальної ділянок дорослим призначають по 1 таб. 2 рази на добу 10 днів; дітям старше 10 років – по 1 таб. 2 рази на добу 7 днів; дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб. 2 рази на добу 7 днів.

Для профілактики загострень хронічних вогнищ інфекцій ротоглотки, приносових пазух, верхніх дихальних шляхів, внутрішнього та середнього вуха дорослим та дітям старше 10 років призначають по 1 таб. 1 раз на добу 10 днів; дітям віком від 3 до 10 років – по 1/2 таб. 1 раз на добу 10 днів.

Для профілактики вторинних імунодефіцитів, що виникають внаслідок старіння або впливу несприятливих факторів, дорослим призначають по 1 таб. 1 раз на добу 10 днів.

Перорально

При захворюваннях верхніх та нижніх дихальних шляхів дорослим та дітям старше 10 років призначають по 1 таб. 2 рази на добу 10 днів.

Побічна дія

Побічні ефекти не зареєстровані.

Якщо пацієнт помітив будь-які побічні ефекти, він повинен повідомити про це лікаря.

Протипоказання до застосування

- гостра ниркова недостатність;

- Дитячий вік до 3 років;

- Вагітність;

- Період лактації (грудного вигодовування);

- Рідкісна спадкова непереносимість лактози, дефіцит лактази, синдром мальабсорбції глюкози-галактози;

- Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

З обережністю слід призначати препарат при хронічній нирковій недостатності (застосовують не частіше ніж 2 рази на тиждень).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано застосування препарату Поліоксидоній® вагітним та жінкам у період грудного вигодовування (клінічний досвід застосування відсутній).

В експериментальних дослідженнях препарату Поліоксидоній у тварин не виявлено ембріотоксичної та тератогенної дії, вплив на розвиток плода.

При наступі вагітності або плануванні вагітності пацієнтці необхідно проконсультуватися з лікарем.

У період грудного вигодовування перед застосуванням препарату Поліоксидоній® пацієнтці необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказане застосування препарату при нирковій недостатності.

З обережністю слід призначати препарат при хронічній нирковій недостатності (застосовують не частіше ніж 2 рази на тиждень).

Застосування у дітей

Протипоказане застосування препарату у дитячому віці до 3 років.

особливі вказівки

При розвитку алергічної реакції пацієнту слід припинити застосування препарату Поліоксидоній і звернутися до лікаря.

При необхідності припинення прийому препарату Поліоксидоній відміну можна здійснити відразу, без поступового зменшення дози.

У разі пропуску чергової дози препарату, подальше його застосування слід проводити у звичайному режимі, як зазначено в інструкції або рекомендовано лікарем. Не слід приймати подвоєну дозу для компенсації пропущених доз.

Не слід застосовувати препарат за наявності візуальних ознак його непридатності (дефект упаковки, зміна кольору таблетки).

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Застосування препарату Поліоксидоній ® не впливає на здатність до виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій (в т.ч. керування транспортними засобами, робота з механізмами, що рухаються).

Передозування

Випадки передозування не зареєстровані.

Лікарська взаємодія

Азоксимеру бромід не інгібує ізоферменти CYP1A2, CYP2C9, CYP2C19, CYP2D6, тому препарат сумісний з антибіотиками, противірусними, протигрибковими та антигістамінними препаратами, кортикостероїдами та цитостатиками.

Якщо пацієнт приймає перелічені вище або інші лікарські препарати (в т.ч. безрецептурні), перед початком прийому препарату Поліоксидоній® необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 2°С до 25°С. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.

Для опису препарату
Назва Поліоксидоній
Діюча речовина Азоксимер бромід
Фармакологічна група Імуномодулятори
Форма випуску Пігулки
Код ATX L03
Показання для лікування Гострі форми та загострення хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань ротоглотки, навколоносових пазух, верхніх та нижніх дихальних шляхів, внутрішнього та середнього вуха;
Светлана / 27.06.2021
Чи можна придбати 2 упаковки під замовлення через нову пошту
Администратор
Добрый день
наличие и вопросы доставки по Украине можно уточнить по номеру:
(097) 141-69-71

или по адресу: https://apteka1.info

Мітки: Поліоксідоній таб. 12мг №10