Похожие препараты

2 247.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

поліоксидоній. Свічки 12 мг

Azoximer bromide ( Азоксимера бромід)

Посібник користувача (інструкція)
Склад форма випуску та упаковка

Свічки(з упозиторії ) призначені для ректального або вагінального використання. Вироби мають світловато-жовтий колір та торпедо-подібну форму. Запах мають слабкий специфічний, схожий аромат ефіру какао. Свічки мають структуру однакової однорідності, але на розрізі може бути тонкий канал повітря або заглибленість конусоподібної форми.

До складу 1 супозиторію входить 12 мг азоксимеру броміду. Додаткові речовини: манітол - 3.6 мг, повідон K17 - 2.4 мг, ефір какао-олії - 1282 мг.


Фармакологічна дія

Азоксимер бромід діє комплексно, з ефектами імуномодуляції, детоксикації, антиоксидантним ефектом і проти запалення.

Азоксимеру бромід може підвищувати опірність організму до різної місцевої та генералізованої інфекції. Спроможний відновити імунну реакцію організму у разі повторного стану імунодефіциту, який пов'язаний із всілякими ранами або інфекцією, з травмою або опіком, із злоякісною пухлиною, післяопераційним хірургічним складним ускладненням, що виникло внаслідок застосування хіміотерапевтичної речовини, застосуванням гормонів.

Механізм імуномодулюючого впливу азоксимеру броміду заснований на прямому впливі на клітину, яка фагоцитує та вплив на натуральних кілерів. Зазвичай є стимулювання утворення антитіл. Азоксимер бромід може прискорити синтезування альфа-інтерферону та гамма-інтерферону. Цим визначається його висока ефективність проти вірусів. Це дозволяє призначати поліоксидоній при лікуванні різних штамів грипу та різних ГРВІ, а також для профілактики.

Детоксикаційні та антиоксидантні можливості поліоксидонію з азоксимеру бромідом визначені у структурі та молекулярно-високій природі препарату. Не помічено зв'язок цих властивостей за активації імунного механізму. Азоксимеру бромід може блокувати токсичну речовину, що розчиняється, або мікроскопічну частинку. Він має здатність вивести з організму токсичні отрути, солі різних важких металів. Він запускає перекисне самоокислення ліпіду. Всі антиоксидантні, анти-радикальні, стабілізуючі мембрану та подібні властивості роблять азоксимер бромід дуже сильним гравцем серед протизапальних засобів.

Провідні лікарі застосовують поліоксидоній у комплексній терапії та лікуванні хворих з онкологією. Його застосування здатне зменшити інтоксикацію організму після проведення хіміотерапії чи опромінення променями. Застосування препарату дає можливість провести стандартну лікувальну терапію, не роблячи зміни в лікувальній схемі при розвитку інфекцій або при появі ускладнення або побічного несподіваного ефекту (блювотні позиви, коліт, цистити, мієлосупресія, азлічна діарея тощо).

Використання азоксимеру броміду при повторному стані імунодефіциту дає можливість підвищити ефект і суттєво знизити тривалість лікування. Застосування зменшує витрати антибіотика, бронхолітика, кортикостероїдів та збільшує тривалі терміни ремісій.

Азоксимер бромід непогано переносимий, і не має поліклональної, мітогенної активності, не має антигенних властивостей, не викликає алергічного, мутаційного, ембріоно-токсичного, канцерогенного або тератогенного впливу.


Фармакокінетика

Розподілу та в сосання

Азоксимер бромід у вигляді свічок для ректального введення має велику біодоступність (близько 70%). C max у кров'яній плазмі після застосування буде досягнуто десь через 1 годину. Термін напіврозпаду зазвичай близько 0,5 години. Ефекту кумулятивної складової немає.

Виведення і метаболізм

Поліоксидоній здатний гідролізувати до олігомеру, який буде виведений нирками за період близько 36 годин.


Показання

При комплексних терапіях для коригування недостатнього дорослого та дитячого імунітету ( більше 6 років).

- хронічні захворювання інфекційного та запального характеру у формі рецидиву, які не піддаються звичайному лікуванню. Застосовується при загостреннях та ремісіях;

- у разі інфекції гострого вірусного, бактеріального чи грибкового характеру;

- у разі захворювань або запалень уро-геніталій та генітального тракту (пієлонефрит, цервіцит, цервікоз, уретрит, сальпінгоофорит, ендоміометрит, цистит, кольпіт, простатит, бактеріальні вагінози різних етіологій;

- Різні форми туберкульозу;

- при захворюваннях пов'язаних з алергією, які ускладнені рецидивом грибкових, бактеріальних та вірусних інфекцій (дерматит атопічний, полінози, бронхіальні астми);

- різні аутоімунні захворювання (аутоімунний хронічний тиреоїдит, ревматоїдний артрит), які ускладнені інфекційним синдромом після тривалого лікування імунодепресантами;

- При захворюваннях з ускладненнями ГРВІ або ГРЗ;

- для запуску процесів регенерації (опік, перелом, трофічна виразка);

- при реабілітаціях людей, які хворіють тривало та часто (3-6 випадки за рік);

- при процесах пов'язаних з хіміотерапією та лікуванням пухлин променями;

— для зменшення нефротоксичного та гепатотоксичного впливу лікарського засобу.

Поодинока терапія:

- При профілактиці рецидивів інфекцій герпесу;

- При профілактиках сезонних хронічних загострень вогнища інфекції;

- Профілактика ГРЗ та грипу в періоди перед епідеміями;

- при коригуванні імунодефіциту вторинного характеру, який виникає при старінні або при несприятливому факторі.


Дозування

Поліоксидоній у вигляді супозиторіїв створений для інтравагінального або ректального введення по 1 свічці 1 раз на добу. Способи та режими дозування визначає лікар, відштовхуючись від поставленого діагнозу, поточної гостроти та тяжкості проходження процесів. Засіб дозволяється використовувати щодня, раз на два дні або двічі на тиждень.

Свічки (супозиторії) 12мг застосовують ректальним способом або інтравагінально у дорослої людини.

У дітей старше 6 років з віча (супозиторії) 6мг застосовують лише ректальним способом;

У дорослої людини можна застосовувати ректальним способом та інтра-вагінальним.

При ректальному способі свічки вводяться у пряму кишку відразу після кишкового очищення. Інтравагінально свічки вводяться в піхву обов'язково в лежачих положеннях, 1 раз на добу перед ніччю.

Стандартні схеми використання

По одній свічці 6 мг або 12 мг один раз на добу щодня протягом трьох днів, а потім через один день загальним курсом на 10-20 застосувань.

Якщо необхідно, то курс лікування можна повторити через три-чотири місяці. Лікар визначить необхідність і частоту проведення наступного курсу лікування, і важливо пам'ятати, що при повторних застосуваннях поліоксидонію ефект лікування не зменшується.

Для хворих з хронічними імунодефіцитами (для тих хто довго отримує імуно-супресивне лікування, для людей з онко-захворюваннями, для ВІЛ інфікованих, для променів, що зазнали опромінення) рекомендовано тривало терміном близько двох-трьох місяців і аж до одного року проводити підтримуючу терапію ліками Поліоксидоній (Для дорослих - 12мг, діти більше шести років - по 6мг один-два рази на тиждень).

Рекомендовані схеми та варіанти використання у комплексних терапіях.

При хронічних захворюваннях інфекційного або запального характеру в стадіях загострень застосовують стандартну схему, а в процесі ремісії - по одній свічці 12мг періодом один-два дні і загальним лікувальним курсом десять-шістнадцять свічок.

У разі гострого інфекційного випадку та при активаціях процесу регенерації (опік, перелом, виразка трофічна) – застосовують по одній свічці щодня. Тривалість лікування – десять-шістнадцять свічок.

У разі туберкульозів легеневих форм поліоксидоній призначають за стандартним методом. Тривалість лікування становить не менше шістнадцяти свічок, а далі можна використовувати підтримуючу терапію за схемою двадцять супозиторіїв на тиждень із тривалістю майже два-три місяці.

На тлі променевої терапії та лікування пухлини хімією можна вводити по одній свічці щодня за дві-три доби до старту початку лікування. Потім частотність введення свічок розраховується лікарем і залежить від характерності та тривалості променевих та хіміо-терапій.

При відновленні частих (більше чотирьох-шести випадків на рік) і у особин, що довго хворіють, а також при ревматоїдному артриті - застосовують по одній свічці раз на два дні. Тривалість курсу лікування становить десять-шістнадцять свічок.

У разі атриту ревматоїдного застосовують свічки 12мг (для дорослих) і 6мг (для дитини), один раз на два дні. Тривалість лікування становить десять свічок.

При одиночній терапії

При сезонних профілактиках загострених захворювань хронічного характеру, а також для профілактики рецидивів інфекцій герпесу поліоксидоній можна застосувати раз на два дні у дорослих по 12мг, і у дітей – по 6мг. Курс лікування становить десять свічок.

При корекціях імунних дефіцитів вторинного характеру, при профілактиках ГРЗ чи грипу , засіб можуть призначати за звичайними схемами.

При захворюваннях гінекологічного характеру ліки використовують інтравагінально або ректально за звичайною схемою.


Побічні ефекти від прийому

Досить рідкісні: поява місцевих реакцій (набряк, свербіж вагінальний, почервоніння, свербіж анальної зони, свербіж при індивідуальних чутливості до компонента ліків.


Протипоказано до прийому

- Висока особиста чутливість до препарату;

- гострі симптоми ниркової недостатності;

- Період вагітності;

- при грудному вигодовуванні;

віковий поріг до шести років.

Будьте обережні: при хронічній нирковій недостатності препарат приймають щонайменше 2 рази на тиждень).


Застосування при грудному вигодовуванні та вагітності

Не можна застосовувати препарат при вагітності, а також при годуванні груддю. Досвіду клінічного застосування немає.

Коли експериментально досліджували поліоксидоній, то у тварин не було виявлено негативного впливу або поганого впливу на плід.


Використання при порушенні функцій печінки

Слід обережно виписувати засіб для пацієнтів, які мають порушення функцій печінки (на людях не було клінічних досліджень).


Використання при функціональних порушеннях у нирках

Обережно потрібно виписувати поліоксидоній пацієнтам, які мають порушення функцій нирок (не було клінічних досліджень).

За наявності гострої ниркової недостатності заборонено застосовувати препарат.


Застосування у дітей

Заборонено застосовувати препарат дітям до 6 років (не було клінічних випробувань).

Препарат у вигляді свічок з дозуванням 12мг можна застосовувати у віці від 18 років.


особливі вказівки

Якщо необхідно припинити лікування цим препаратом, то скасувати можна одразу без наслідків.

Якщо була пропущена разова доза препарату, то потрібно застосувати його якнайшвидше. Якщо настав час нової дози, то вкотре застосовувати не потрібно.

При візуальних дефектах або підозрі про непридатність (ушкоджено упаковку, змінився колір препарату) слід утриматися від прийому.

При розвитку алергічної реакції пацієнт повинен припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.


Використання в педіатрії

Підліткам та дітям віком від шести до вісімнадцяти років свічки вводять виключно ректально.

Вплив на керування транспортним засобом або механізмом

Використання препарату Поліоксидоній не впливає на можливість керування транспортним засобом, не заважає обслуговувати механізми та не заважає виконувати інші види робіт, які потребують підвищеної уваги та швидкості реакції.


Передозування

На сьогодні інформації про випадки виникнення передозування поліоксідонію не відомо.


Лікарська взаємодія

Азоксимер бромід не здатний інгібувати ізоферменти CYP2С9, CYP2D6, CYP1A2, CYP2С19 цитохрому Р450, і тому він сумісний з більшістю лікарських засобів (антибіотики, противірусні, протигрибкові, антигістамінні препарати, цит.


Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в чистому та сухому місці, яке недоступне для дітей. Температура зберігання становить від 2 до 15°С. Термін придатності складає два роки.


Умови відпустки з аптек

Відпускається без рецепта.

Для опису препарату
Назва Поліоксидоній
Діюча речовина Азоксимер бромід
Фармакологічна група Імуномодулюючий, детоксикувальний та антиоксидантний засіб.
Форма випуску Вагінальні та ректальні свічки
Код ATX L03
Показання для лікування Лікування та профілактика інфекційно-запальних захворювань (вірусної, бактеріальної та грибкової етіології).

Ще не було питань.

Мітки: Поліоксидоній свічки 0, 012 №10