Похожие препараты

2 564.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Поліоксидоній ліофілізат для пригот.р-ру для ін'єкцій 6 мг

Опис

Форма випуску

Ліофілізат для приготування розчину для ін'єкцій та місцевого застосування.

Упаковка

5 фл.

Фармакологічна дія

Фармакотерапевтична група:

імуномодулюючий засіб.

Код АТХ: [L0З]

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Азоксимеру бромід має комплексну дію: імуномодулюючу, детоксикувальну, антиоксидантну, помірну протизапальну.

Основою механізму імуномодулюючої дії Азоксимеру броміду є пряма дія на фагоцитуючі клітини та природні кілери, а також стимуляція антитілоутворення, синтезу інтерферону-альфа та інтерферону-гамма.

Детоксикаційні та антиоксидантні властивості Азоксимеру бромідаво багато в чому визначаються структурою та високомолекулярною природою препарату. Азоксимеру бромід збільшує резистентність організму щодо локальних та генералізованих інфекцій бактеріальної, грибкової та вірусної етіології. Відновлює імунітет при вторинних імунодефіцитних станах, викликаних різними інфекціями, травмами, ускладненнями після хірургічних операцій, опіками, автоімунними захворюваннями, злоякісними новоутвореннями, застосування хіміотерапевтичних засобів, цитостатиків, стероїдних гормонів.

Характерною особливістю Азоксимеру броміду при місцевому (інтраназальному, сублінгвальному) застосуванні є здатність активувати фактори раннього захисту організму від інфекції: препарат стимулює бактерицидні властивості нейтрофілів, макрофагів, посилює їх здатність поглинати бактерії, підвищує бактерицидні властивості слинних та секретних.

Азоксимер бромідблокує розчинні токсичні речовини і мікрочастинки, має здатність виводити з організму токсини, солі важких металів, інгібує перекисне окислення ліпідів, як за рахунок перехоплення вільних радикалів, так і за допомогою елімінації каталітично активних іонів Fe2+. Азоксимеру бромід знижує запальну реакцію за допомогою нормалізації синтезу про- та протизапальних цитокінів.

Азоксимеру бромід добре переноситься, не має мітогенної, поліклональної активності, антигенних властивостей, не виявляє алергійної, мутагенної, ембріотоксичної, тератогенної та канцерогенної дії. Азоксимеру бромід не має запаху і смаку, не має місцевої дратівливої дії при нанесенні на слизові оболонки носа та ротоглотки.

Фармакокінетика

Азоксимер бромід характеризується швидким всмоктуванням і високою швидкістю розподілу в організмі. Максимальна концентрація препарату в крові при внутрішньом'язовому введенні досягається через 40 хвилин. Період напіввиведення різного віку від 36 до 65 годин. Біодоступність препарату висока: більше 90% при парентеральному введенні.

Азоксимер бромід швидко розподіляється по всіх органах і тканинах організму, проникає через гематоенцефалічний та гематоофтальмічний бар'єри. Кумулятивний ефект відсутня. В організмі Азоксимеру бромід піддається біодеструкції до низькомолекулярних олігомерів, виводиться переважно нирками, з фекаліями – не більше 3%.

Показання

Застосовується у дорослих та дітей з 6 місяців для лікування та профілактики інфекційно-запальних захворювань (вірусної, бактеріальної та грибкової етіології), у стадії загострення та ремісії.

Для лікування дорослих (у комплексній терапії):

  • хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань різної локалізації, бактеріальної, вірусної та грибкової етіології у стадії загострення;
  • гострих вірусних, бактеріальних інфекцій ЛОР-органів, верхніх та нижніх дихальних шляхів, гінекологічних та урологічних захворювань;
  • гострих та хронічних алергічних захворювань (у тому числі полінозу, бронхіальної астми, атопічного дерматиту), ускладнених бактеріальною, вірусною та грибковою інфекцією;
  • злоякісних пухлин у процесі та після хіміо- та променевої терапії для зниження імуносупресивної, нефро- та гепатотоксичної дії лікарських препаратів;
  • генералізованих форм хірургічних інфекцій; для активації регенераторних процесів (переломи, опіки, трофічні виразки);
  • ревматоїдного артриту, ускладненого бактеріальною, вірусною та грибковою інфекцією, на фоні тривалого прийому імунодепресантів;
  • туберкульозу легень.

Для лікування дітей старше 6 місяців (у комплексній терапії):

  • гострих та загострення хронічних запальних захворювань будь-якої локалізації (в т.ч. ЛОР-органів – синуситу, риніту, аденоїдиту, гіпертрофії глоткової мигдалики, ГРВІ), спричинених збудниками бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій;
  • гострих алергічних та токсико-алергічних станів, ускладнених бактеріальною, вірусною та грибковою інфекцією;
  • бронхіальну астму, ускладнену хронічними інфекціями респіраторного тракту;
  • атопічного дерматиту, ускладненого гнійною інфекцією;
  • дисбактеріозу кишечника (у поєднанні зі специфічною терапією)

Для профілактики (монотерапія) у дітей старше 6 місяців та дорослих:

  • грипу та ГРВІ;
  • післяопераційних інфекційних ускладнень

Протипоказання

  • Підвищена індивідуальна чутливість;
  • Вагітність, період грудного вигодовування;
  • Дитячий вік – до 6 місяців;
  • Гостра ниркова недостатність.
З обережністю
- хронічна ниркова недостатність (застосовують не частіше 2-х разів на тиждень).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано застосування препарату Поліоксидоній® вагітним та жінкам у період грудного вигодовування (клінічний досвід застосування відсутній).

При експериментальному вивченні препарату Поліоксидоній® у тварин не виявлено впливу на генеративну функцію (фертильність) самців і самок, ембріотоксичної та тератогенної дії, впливу на розвиток плоду як при введенні препарату в період усієї вагітності, так і в період лактації.

особливі вказівки

При розвитку алергічної реакції слід припинити застосування препарату Поліокідоній і звернутися до лікаря.

При необхідності припинення прийому препарату Поліокідоній відміну можна здійснити відразу, без поступового зменшення дози.

У разі пропуску введення чергової дози препарату його застосування слід проводити у звичайному режимі, як зазначено в даній інструкції або рекомендовано лікарем. Пацієнт не повинен вводити подвоєну дозу для компенсації пропущених доз.

Не використовуйте препарат за наявності візуальних ознак його непридатності (дефект упаковки, зміна кольору порошку).

При хворобливості в місці ін'єкції препарат розчиняють у 1 мл 0,5% розчину прокаїну (новокаїну) у разі відсутності у хворого на підвищену індивідуальну чутливість на прокаїн (новокаїн). При внутрішньовенному (краплинному) введенні не слід розчиняти в інфузійних білоквмісних розчинах.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Застосування препарату Поліоксидоній® не впливає на здатність до виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій (у тому числі керування транспортними засобами, робота з механізмами, що рухаються).

склад

Склад на 1 ампулу або флакон:

Активна речовина:

Поліоксидоній® (Азоксимер бромід) - 6 мг

Допоміжні речовини:

манітол,

повідон,

бетакаротен – до 9 мг.



Спосіб застосування та дози

Способи застосування препарату Поліоксидоній: парентеральний, інтраназальний, сублінгвальний.

Способи застосування, режим дозування, необхідність та кратність проведення наступних курсів терапії вибираються лікарем залежно від тяжкості захворювання та віку хворого.

Приготування розчинів для парентерального введення (внутрішньом'язово та внутрішньовенно):

Для внутрішньом'язового введення препарат Поліоксидоній® 3 мг розчиняють у 1 мл.

(дозу 6 мг на 2 мл) води для ін'єкцій або 0,9 % розчину натрію хлориду. Після внесення розчинника препарат залишають на 2-3 хвилини для набухання, потім перемішують обертальними рухами, не струшуючи.

Для внутрішньовенного краплинного введення препарат Поліоксидоній розчиняють у 2 мл стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду. Після внесення розчинника препарат залишають на 2-3 хвилини для набухання, потім перемішують обертальними рухами. Розраховану для пацієнта дозу стерильно переносять у флакон/пакет

з 0,9% розчином натрію хлориду.

Приготовлений розчин для парентерального введення для зберігання не підлягає.

Приготування розчину для інтраназального та сублінгвального застосування:

для дітей дозу 3 мг розчиняють у 1,0 мл (20 крапель), дозу 6 мг – у 2,0 мл (40 крапель)
(в одній краплі (0,05 мл) приготовленого розчину міститься 0,15 мг препарату);
для дорослих дозу 6 мг розчиняють у 1,0 мл (20 крапель) дистильованої води,
0,9 % розчину натрію хлориду або кип'яченої води кімнатної температури.

Спосіб застосування та дози у дорослих

Парентерально (внутрішньом'язово або внутрішньовенно): препарат призначають дорослим у дозах 6-12 мг 1 раз на добу щодня, через день або 1-2 рази на тиждень залежно від діагнозу та тяжкості захворювання.

При гострих вірусних та бактеріальних інфекціях ЛОР-органів, верхніх та нижніх дихальних шляхів, гінекологічних та урологічних захворюваннях: по 6 мг щодня протягом 3-х днів, далі через день курсом 10 ін'єкцій.

При хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворюваннях різної локалізації, бактеріальної, вірусної та грибкової етіології у стадії загострення: по 6 мг через день 5 ін'єкцій, далі 2 рази на тиждень курсом 10 ін'єкцій.

При гострих та хронічних алергічних захворюваннях (у тому числі поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит), ускладнених бактеріальною, вірусною та грибковою інфе.
Для опису препарату
Назва Поліоксидоній
Діюча речовина Азоксимер бромід
Фармакологічна група Імуномодулюючий засіб, імуномодулятор
Форма випуску ліофілізат для приготування розчину для ін'єкцій
Код ATX L03
Показання для лікування У складі комплексної терапії у дорослих при хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворюваннях різної локалізації бактеріальної, вірусної та грибкової етіології у фазі загострення; алергічних захворюваннях (в т.ч. поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит), ускладнених бактеріальною, вірусною та грибковою інфекцією; генералізованих формах хірургічних інфекцій; для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень; для активації регенераторних процесів (переломи, опіки, трофічні виразки); при ревматоїдному артриті, ускладненому бактеріальною, вірусною та грибковою інфекцією, на фоні тривалого прийому імунодепресантів; туберкульозі легень. У складі комплексної терапії у дітей старше 6 місяців при гострих та хронічних запальних захворюваннях будь-якої локалізації (в т.ч. ЛОР-органів, синуситу, риніту, аденоїдиту, гіпертрофії глоткової мигдалини, ГРВІ), спричинених збудниками бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій; респіраторного тракту; при атопічному дерматиті, ускладненому гнійною інфекцією; при дисбактеріозі кишечника (у поєднанні зі специфічною терапією).
Олена / 17.09.2022
Доброго дня, є у Вас в наявності ліофілізат поліоксідоній?
Администратор
Доброго дня. По всіх питаннях Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо
Василий / 04.08.2021
А товар есть в наличии ?
Администратор
Добрый день
наличие можно уточнить по номеру:
(097) 141-69-71

или по адресу: https://apteka1.info