Похожие препараты

1 941.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Поліоксидоній

Діюча речовина:
Азоксимер бромід (Azoximer bromide)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Супозиторії вагінальні та ректальні торпедоподібної форми, світло-жовтого кольору, зі слабким специфічним запахом олії какао; супозиторії повинні бути однорідними; на зрізі допускається наявність повітряного стрижня або лійкоподібного заглиблення.

1 супп.
азоксимеру бромід 6 мг

допоміжні речовини: манітол - 1.8 мг, повідон K17 - 1.2 мг, олія какао - 1291 мг.


Фармакологічна дія

Азоксимеру бромід має комплексну дію: імуномодулюючу, детоксикувальну, антиоксидантну, протизапальну.

Азоксимер бромід підвищує резистентність організму щодо локальних та генералізованих інфекцій. Відновлює імунні реакції при вторинних імунодефіцитних станах, спричинених різними інфекціями, травмами, опіками, злоякісними новоутвореннями, ускладненнями після хірургічних операцій, застосуванням хіміотерапевтичних засобів, у т.ч. цитостатиків, стероїдних гормонів

Основою механізму імуномодулюючої дії азоксимеру броміду є пряма дія на фагоцитуючі клітини та природні кілери, а також стимуляція антитілоутворення. Азоксимеру бромід здатний стимулювати синтез інтерферону альфа та інтерферону гамма, що визначає його противірусну ефективність та можливість призначення для профілактики та лікування грипу та ГРВІ.

Детоксикаційні та антиоксидантні властивості азоксимеру броміду визначаються структурою та високомолекулярною природою препарату та не пов'язані з активацією імунних механізмів. Азоксимеру бромід блокує розчинні токсичні речовини та мікрочастинки, має здатність виводити з організму токсини, солі важких металів, інгібує перекисне окиснення ліпідів. Сукупність антиоксидантних, антирадикальних, мембраностабілізуючих та хелатуючих властивостей робить азоксимеру бромід потужним протизапальним засобом.

Включення препарату в комплексну терапію онкологічних хворих зменшує інтоксикацію на фоні хіміо- та променевої терапії, у більшості випадків дозволяє проводити стандартну терапію без зміни схеми у зв'язку з розвитком інфекційних ускладнень та побічних ефектів (мієлосупресія, блювання, діарея, цистит, коліт.

Застосування азоксимеру броміду на фоні вторинних імунодефіцитних станів дозволяє підвищити ефективність та скоротити тривалість лікування, значно зменшити використання антибіотиків, бронхолітиків, кортикостероїдів, подовжити термін ремісії.

Азоксимеру бромід добре переноситься, не має мітогенної, поліклональної активності, антигенних властивостей, не виявляє алергійної, мутагенної, ембріотоксичної, тератогенної та канцерогенної дії.

Фармакокінетика

Всмоктування та розподіл

Азоксимеру бромід у формі супозиторіїв при ректальному введенні має високу біодоступність (не менше 70%). C max у плазмі після введення досягається через 1 год. Період напіврозподілу становить близько 0.5 год. Кумулятивний ефект відсутній.

Метаболізм та виведення

В організмі препарат гідролізується до олігомерів, які виводяться переважно нирками. T 1/2 – 36.2 год.

Показання

У складі комплексної терапії для корекції імунної недостатності дорослих та дітей віком від 6 років .

- при хронічних рецидивуючих інфекційно-запальних захворюваннях, що не піддаються стандартній терапії, як у стадії загострення, так і в стадії ремісії;

- при гострих вірусних, бактеріальних та грибкових інфекціях;

- при запальних захворюваннях урогенітального тракту, у т.ч. уретрит, цистит, пієлонефрит, простатит, сальпінгоофорит, ендоміометрит, кольпіт, цервіцит, цервікоз, бактеріальні вагінози, в т.ч. вірусної етіології;

- При різних формах туберкульозу;

- при алергічних захворюваннях, ускладнених рецидивною бактеріальною, грибковою та вірусною інфекцією (в т.ч. поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит);

- при аутоімунних захворюваннях (в т.ч. ревматоїдний артрит, хронічний аутоімунний тиреоїдит), ускладнених інфекційним синдромом на фоні тривалого прийому імунодепресантів;

- при ускладненому ГРЗ або ГРВІ перебігу захворювання;

- Для активації регенераторних процесів (в т.ч. переломи, опіки, трофічні виразки);

- Для реабілітації часто і довго (4-5 разів на рік) хворих осіб;

— у процесі та після хіміо- та променевої терапії пухлин;

— для зниження нефро- та гепатотоксичної дії лікарських препаратів.

У вигляді монотерапії:

- Для профілактики рецидивуючої герпетичної інфекції;

- для сезонної профілактики загострень хронічних осередків інфекцій;

- для профілактики грипу та ГРЗ у передепідемічний період;

- Для корекції вторинних імунодефіцитів, що виникають внаслідок старіння або впливу несприятливих факторів.

Режим дозування

Препарат призначений для ректального та інтравагінального введення по 1 супозиторію 1 раз на добу. Спосіб та режим дозування визначається лікарем залежно від діагнозу, гостроти та тяжкості процесу. Препарат можна застосовувати щодня, через день або двічі на тиждень.

Супозиторії 12 мг застосовуються у дорослих ректально та інтравагінально.

Супозиторії 6 мг застосовують у дітей старше 6 років тільки ректально; у дорослих – ректально та інтравагінально.

Ректально супозиторії вводять у пряму кишку після очищення кишківника. Інтравагінально супозиторії вводять у піхву в лежачому положенні, 1 раз на добу на ніч.

Стандартна схема застосування

По 1 супозиторію 6 мг або 12 мг 1 раз на добу щодня протягом 3-х днів, потім через день курсом 10-20 супозиторіїв.

При необхідності курс лікування повторюють через 3-4 місяці. Необхідність та кратність проведення наступних курсів терапії визначається лікарем, при повторному призначенні препарату ефективність не знижується.

Хворим з хронічною імунною недостатністю (в т.ч. тривало одержують імуносупресивну терапію, з онкологічними захворюваннями, ВІЛ, що зазнали опромінення) показана тривала від 2-3 місяців до 1 року підтримуюча терапія препаратом Поліоксидоній ® (дорослим по 12 мг, дітям старше 6 років) – по 6 мг 1-2 рази на тиждень).

Варіанти рекомендованих схем застосування у складі комплексної терапії

При хронічних інфекційно-запальних захворюваннях у стадії загострення – за стандартною схемою, у стадії ремісії – по 1 супозиторію 12 мг через 1-2 дні, загальним курсом 10-15 супозиторіїв.

При гострих інфекційних процесах та для активації регенераторних процесів (переломи, опіки, трофічні виразки) – по 1 супозиторію щодня. Курс лікування – 10-15 супозиторіїв.

При легеневій формі туберкульозу препарат призначають за стандартною схемою. Курс лікування – не менше 15 супозиторіїв, далі можливе використання підтримуючої терапії по 20 супозиторіїв на тиждень тривалістю до 2-3 міс.

На фоні хіміо- та променевої терапії пухлин починають вводити по 1 супозиторію щодня за 2-3 доби до початку курсу терапії. Далі частота введення супозиторіїв визначається лікарем залежно від характеру та тривалості хіміо- та променевої терапії.

Для реабілітації часто (більше 4-5 разів на рік) і осіб, що довго хворіють, і при ревматоїдному артриті - по 1 супозиторію через день. Курс лікування – 10-15 супозиторіїв.

При ревматоїдному артриті – супозиторії 12 мг (у дорослих) та 6 мг (у дітей), через день. Курс лікування – 10 супозиторіїв.

Як монотерапія

Для сезонної профілактики загострень хронічних інфекційних захворювань та для профілактики рецидивуючої герпетичної інфекції препарат застосовують через день у дорослих по 6-12 мг, у дітей – по 6 мг. Курс – 10 супозиторіїв.

Для корекції вторинних імунодефіцитів, профілактики грипу та ГРЗ препарат призначають за стандартною схемою.

При гінекологічних захворюваннях препарат призначають ректально та інтравагінально за стандартною схемою.

Побічна дія

Дуже рідко: місцеві реакції у вигляді почервоніння, набряку, сверблячки періанальної зони, вагінальної сверблячки у зв'язку з індивідуальною чутливістю до компонентів препарату.

Протипоказання до застосування

- Підвищена індивідуальна чутливість;

- гостра ниркова недостатність;

- Вагітність;

- Період грудного вигодовування;

- Дитячий вік до 6 років.

З обережністю: хронічна ниркова недостатність (призначають не частіше ніж 2 рази на тиждень).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказане застосування при вагітності та в період грудного вигодовування. Клінічний досвід застосування відсутній.

В експериментальних дослідженнях препарату Поліоксидоній у тварин не виявлено ембріотоксичної та тератогенної дії, впливу на розвиток плода.

Застосування при порушеннях функції печінки

З обережністю слід призначати препарат пацієнтам із порушенням функції печінки (клінічні дослідження не проводились).

Застосування при порушеннях функції нирок

З обережністю слід призначати препарат пацієнтам із порушенням функції нирок (клінічні дослідження не проводились).

Протипоказане застосування препарату при гострій нирковій недостатності.

Застосування у дітей

Протипоказане застосування препарату у дитячому віці до 6 років (клінічний досвід застосування відсутній).

Препарат у формі супозиторіїв 12 мг протипоказаний у віці до 18 років.

особливі вказівки

При необхідності припинення терапії препаратом скасування можна проводити одразу.

У разі пропуску разової дози препарату необхідно прийняти його якомога раніше, але якщо настав час прийому наступної дози, дозу на прийом не слід збільшувати.

Не слід застосовувати препарат за наявності візуальних ознак його непридатності (дефект упаковки, зміна кольору супозиторіїв).

При розвитку алергічної реакції пацієнт повинен припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Використання в педіатрії

Дітям та підліткам віком від 6 до 18 років супозиторії вводять лише ректально.

Вплив на здатність до управління транспротними засобами та механізмами

Застосування препарату Поліоксидоній не впливає на здатність до керування транспортними засобами, обслуговування механізмів та інших видів робіт, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Передозування

В даний час про випадки передозування препарату Поліоксидоній не повідомлялося.

Лікарська взаємодія

Азоксимер бромід не інгібує ізоферменти CYP1A2, CYP2С9, CYP2С19, CYP2D6 цитохрому Р450, тому препарат сумісний з багатьма лікарськими засобами, в т.ч. з антибіотиками, противірусними, протигрибковими та антигістамінними препаратами, кортикостероїдами та цитостатиками.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у сухому, недоступному для дітей місці при температурі від 2°С до 15°С. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта.

Для опису препарату
Назва Поліоксидоній
Діюча речовина Азоксимер бромід
Фармакологічна група Імуномодулюючий засіб
Форма випуску Вагінальні та ректальні свічки
Код ATX L03
Показання для лікування Алергічні захворювання, ревматоїдний артрит, для активації регенераторних процесів, в онкології в процесі та після хіміо- та променевої терапії, запальні захворювання урогенітального тракту, різні форми туберкульозу легень.
Аліна / 09.02.2023
Добрий день. Чи можете відправити в М.Чернівці?
Администратор
Так. По всіх питаннях Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо

Мітки: Поліоксидоній свічки 0, 006 №10